nasiona marihuany

[xxx] Sezonowe i Automaty - Lato z Naturą

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suchego ?

  • 0

    Głosów: 10 9.1%
  • 300

    Głosów: 4 3.6%
  • 500

    Głosów: 6 5.5%
  • 800

    Głosów: 2 1.8%
  • 1000

    Głosów: 15 13.6%
  • 5000

    Głosów: 33 30.0%
  • 10000 haha

    Głosów: 40 36.4%

  • Łącznie głosujących
    110
  • Poll closed .

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
Witajcie :)


Nie kierujcie się ilością to tylko mój arsenał jakim dysponuje i ile zdołam wysadzić to tyle będzie ;]

Sezonowe Fem:
Passion#1 ---> Orion Seeds ---> 90szt.
Shaman ---> Orion Seeds ---> 60szt.


Automaty Fem:
White Dwarf ---> Orion Seeds ---> 30szt.
Viking AK47 ---> Norden Seeds ---> 200szt.


Sezonowe i Automaty mogą być Reg:
NoName ---> 53szt.


Nawozy:
Azofoska,Polisfoska i Dolomit


Trening:
Fim i Lst


Z 53szt. NoName wykiełkowało 44szt. a do tego momentu wyszło na świat 30szt. zdrowych i już rosną na swoich docelowych miejscach.Też kilka padło i możliwe że jeszcze coś wyjdzie z ziemi zobaczy się za kilka dni a podłoże mają na razie bez dodatków


Z Passionami też już wystartowałem :] wszystkie wykiełkowały i dziś odpalam lampy bo już powoli wychodzą na powierzchnie będą do tygodnia czasu nabierać wigoru a potem wiadoma sprawa na spoty.Foty dodam jak wszystkie wyjdą.



NoName









Spotów mam na razie pięć... jedna to ta na której są reg. jest starą dobrą miejscówą w miarę dobrze nasłonecznioną ale również trochę przypałową jak na tą porę bo jeszcze nie zarośnięta chwastami ale to się za nie długo zmieni ;) gleba w miarę dobra trochę piaskowata że tak powiem ale zawsze rosły dobrze więc się nie martwię no i nie ma zwierząt wgl. :)

Drugi spot lepszy od pierwszego zdecydowanie lepsze nasłonecznienie,gleba taka gliniasta ale sądzę że będzie im tam dobrze,przypał o wiele wiele mniejszy o 99% ale zaś zwierzyna jest...

Trzeci spot jest też tak dobrze nasłoneczniony jak drugi spot ale gleba jest lepsza nie gliniasta ale już zwykła czarna kopanie było przyjemnością bo ziemia nie była zbita [pulchna?] ale zaś głęboko nie mogłem się dokopać bo jakieś płyty są betonowe czy coś... ale i tak tam zasadzę zobaczę co z tego wyniknie no i zwierzyna też tam grasuje.

Czwarty spot również jest dobrze nasłoneczniony :D ale jest mały i zwierzyny też nie brakuje - chyba go zostawię na automaty - ziemi jeszcze nie sprawdzałem bo byłem w poszukiwaniach ale myślę że będzie OK.

Piąty spot to już inna bajka znajduje się na bagnie i tylko worki z ziemią wchodzą w grę bo jest sam piach ale jest spoko nasłoneczniony i jest bardzo sporo miejsca na rośliny tylko trzeba dużo pracy włożyć w tego spota i ciągle myślę jak ją dobrze wykorzystać

Jeszcze na pewno dojdą nowe miejscówki bo jeszcze mam dużo miejsc do sprawdzenia :)
 
Ostatnia edycja:

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
wpisuje sie bo napewno bedze co oglądać
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Na pewno będę śledził Twoje poczynania. Ilość pestek zdumiewająca. Nawet jak być wysadziła połowę z tego do i tak ogromna ilość. Napisz coś o spotach. Czuje że będzie dobrze patrząc od kiedy masz konto na #.com.
 
T

TenCoCieTo

Guest
Jedyne co mogę dodać to dużo cierpliwości , determinacji i si życzę. Pomyśl o własnych studniach na wodę. Pokopiesz trochę w dół , to pewnie się dokopiesz. Woda będzie się zbierała z deszczu i z gruntu będzie na nowo wypływać , można też zawsze lekko podkopać.
 

WilkuNSX

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
157
Buchów
0
Widzę że ktoś tutaj chodzi szlakami Russka :D
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Ilość imponująca <joint>,zobaczymy co Ci wyjdzie z tego :crazy:.
Ale jak to mówi klasyk outdoor RF-"w kupie siła" albo "Nas Mnogo" jakoś tak <joint>
Powodzenia
 
C

Chewbacca

Guest
haha! Na czwartym zdjęciu widać ślimaka, chyba zmierza w kierunku roślinki. A tak serio to ładnie się zapowiada Twoja fotorelacja ,trzeba link w zakładkach zapisać. Powodzenia!
 
X

x44n

Guest
na pierwszym oucie posadziłem passiony, od tej pory zakochałem się w nich, będę śledził.
btw będę pewnie sobie w tym roku pyłek robił, z fartem :)
 

mateus

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
53
Buchów
0
no poleciałes konkretnie bede zagladał !powodzenia!!
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
no to zapasy masz ładne ja jutro powinienem dostać przesyłkę i pod lampe na flance i obsadzam swoją torfową górke rozkoszy,

a tobie życze powodzenia na harweście he he he zaklep sobie pomagierów do noszenia plantów do trymu.

oby ci poszlo.
 

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
Witajcie byłem dziś w poszukiwaniach nowych spotów i znalazłem dwa piękne duże spoty z czego jestem bardzo zadowolony :yeahh: gleba po sprawdzeniu stwierdzam że jest dobra kolor trochę gliniasty,rękoma bym wykopał dziurę co znaczy że nie jest ubita zbita.Nasłonecznienie jest w porządku a prawdopodobieństwo że ktoś tam chodzi lub ktoś tam był jest zerowe ale nigdy nie wiadomo i tak zaryzykuje na tych oby dwóch spotach ;] jedynie czego jestem pewien na 100% to jest tam sporo zwierzyny mowa o sarny - czeka mnie trochę pracy ale cieszy mnie to :D

Na razie odkładam na kilka dni poszukiwanie nowych spotów ale później jeszcze na pewno coś dojdzie dla automatów i od jutra biorę się za dokończenie resztę spotów gdzie będą P#1 .


TenCoCieTo - ja nigdy nie podlewam swoich krzaków [może 3-4 razy się zdarzyło kiedyś] same rosną chyba że są w donicach to już podlewam.

ASTI - mam maszynę do trymowania własnej roboty więc sam se poradzę na luzie hehe a do transportowania nie potrzebny mi nikt chociaż mam jedną osobę co też sadzi i w razie czego pomoże ale póki co sam dobrze daje se radę.

Dzięki wszystkim za miłe słowa,postaram się żeby było co oglądać ;]
 

GreenHardcore

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2013
Postów
112
Buchów
0
W tym roku też startuję z P#1 i White Dwarf AF tylko w mniejszej ilości ;) na pewno będę śledził i porównywał wyniki :) mogłbyś pokazać tą maszynę do trymowania?
 

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
Mam ją rozebraną na tą chwile jak wszystko dobiegnie końca to pokaże ;)
 

Korean Farmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
218
Buchów
0
Ja nie wiem jak ogarnąć swoje 135szt. a ty poszedłeś po bandzie z ilością pięknie... To przecież las konopny będzie... Jestem tu do:harvest: powodzenia...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół