nasiona marihuany

nasiona cannabis sativa

Wyszukiwarka Forumowa:
D

damianokt

Guest
chcę kupić kilka nasion cannabis sativa na allegro jest paczka 300g nasion a ja potrzebuję tylko kilka 5-10 gdzie mogę kupić takie nasionka w małej ilości?
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Daj sobie spokój z allegro zerowe bezpieczeństwo nie pewne nasiona , a dobre pestki znajdziesz w dziale Forum "SKLEPY" tylko nie w kupuj w dziale "OSZUSCI":D
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Tylko że on chce cannabis sativa nie indica:) sprawdz na pestkashop.pl kiedyś było tam coś takiego jak pasza konopna i w niej były nasiona konopi siewnej.
 

Mammacha Gandy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2013
Postów
556
Buchów
0
Jak parę nasion to kup karme dla ptakow i powybieraj. Dużo będziesz mieć

Pozdrawiam
 
T

TenCoCieTo

Guest
Trochę głupio mu odpowiedzieliście , trochę głupio Pan zapytał , może ziomek poszukuje typowej siejki czy Pan może poszukuje sativki o większej ilości substancji psychoaktywnej ? To na sznur czy na ujaranie , bo jak na sznurek i zdobył pan prawa na wysiew/ bądź nie to allegro się kłania ale na taką ilość Pan dostanie w zologicznym w pokarmie dla papug/kanarków mix do przegrzebania. Jakaś akcja prowokacja ? Jeśli tą na ujaranie Easy Sativa za 4 sztuki z FemaleSeeds , lpp 70 zł, Durban Posion od dutch passion ... I tak dalej.

Może Pan nie w temacie ? I usłyszał że saivka cieszy nie zamula. A usłyszał że w pokarmie.



psss chyba się zabardzo upaliłem.
 
Ostatnia edycja:

Endorfin

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
58
Buchów
0
Indica to też cannabis sativa. Botaników po studiach nie obchodzi jaką filozofię do swojego uzależnienia dorobiły sobie ćpuny trawkowe. Tak na poważnie kto nie panikował przed pierwszym zakupem w seedbanku.
 
S

sub_23

Guest
ps: Alko -> zwieksza wydzielanie sie endofin.. chyba.

Indica to też cannabis sativa.

Tu się panowie - nie do końca dogadują - i formy uprawne sznurkowe oraz zdziczałe z Chin - zaliczane są do "biotypu" Indica. Dawniej miały i frekfencje allelu i czestosć występowania chemo - THC a wiec i mieszanego.. oraz sumę zawartości .. całkiem inną.

Co ciekawe i nasze sznurkowe formy - nie były zypełnie pozbawione - ... nigdy nie były selekcjonowane pod tym kierunku i zapewne to ile miały - było efektem spadku po formach dzikich z których sie wywodziły - a czestość allelu nie poddanego presji selekcyjnej - odpowiedzialnego za chemotyp.. była.. zapewne efektem dryfu.

Zresztą kto powiedział, że wysoka czestosć allelu syntazy THCA - daje jakąkolwiek przewagę jakieś populacji - niezależnie od warunków w jakich jest? Plate niejaki coś tam bredził .. ale to raczej była hipoteza która ma sie jak pieść do nosa do real...
- może w pierwotnych dzikich była ona mała - i za zwiekszenie jest - nawet do - wyłączności w wypadku niektórych wąskolistnych form c.indica - zwanych sativami w slangu - jest... po prostu efektem - selekcji prowadzonej przez ludzi - którzy uprawiali te formy w celu takim a nie innym.

Oj tyle, jest źródeł i - opini.. a nazwy były nadawane - na zasadzie widzi mi się - klasyfikacja jak mi wygodnie - bez realnych badań pokrewieństwa - i jakby bez .. uwzględnienia wpływu człowieka na ten gatunek.
Obecna zmienność - oraz obszar występowania - form "dzikich" zdziczałych - bierze sie z.. wielu tysięcy lat - rozwlekania tego przez ludzi. Na tyle długo uprawiane były, że .. kto wie gdzie pierwotna wersja gatunku występowała.
Przeczytaj wszystko co dało sie na temat znaleźć - i... co potem.. zapomnij - pomieszaj między sobą - i zgłupiej.

Odmienne zastosowane - odmienna frekfencja allelu odpowiedzalnego za - chemotyp - selekcja - sztuczna i naturalna. Roślina uprawna o ogromnej ilości form. Cześć z form uprawnych nie istnieje - swego czasu - zniszczono cześć kolekcji - w końcu - konopie jako takie miały - np: w USA być już nigdy nie uprawiane. Idiotyzm do kwadratu - zniszcz coś czego sie nie da odt:

Jeśli jest coś w czym botanicy są zgodni - to .. w tym, że To co w slangu sobie ludki nazywają sativa - to waskolistny biotyp C.indica.

Jak zwał tak zwał. Pokrewieństwo świadczy o tym.. genetyka - takie fajne coś - KOD - coś co jest zapisane - możliwe do odczytania - i dzieki temu idealne do weryfikowania.
A.. opowieści dziwnej treści - tworzonych na zasadzie.. jakiej? Zbioru danych ? opini? domysłow? mity?. weryfikowalne to jest .. wcale. Jest - i tyle.
Jakieś takie to wszystko nie namacalne - i ... zalatujące literaturą - SF - albo fantazy - cos w tym wszystkim jest - ale ile?

Jeśli formy - uprawne występją blisko siebie - zapewne są ze sobą spokrewnione - nawet jeśli - nie są uprawiane w tym samym celu - i mają odmienną "formę".

Diabli wiedzą jak wyglądały konopie dzikie. Może wyglądały podobnie do - C.ruderalis - opisywanego przez Wawiłowa?.. może występowało sporo form nieco odmiennych - ze zmienną frekfencja pewnych alleli - duży obszar występowania - spora wewnatrzna zmienność . ... i cześć z nich zostało udomowionych - być może 2 razy? Jedne z nich były niewatpliwie selekcjonowane w celach nie sznurkowych. I z nich ten cały burdel obecny na rynku sie wywodzi.

Swego czasu - gdzieś sie potknąc mi trafiło o badania cześtości występowania pewnych alleli w populacjach - konopek : ciekawie to wygladało - coś co tam panowie opisywali sobie ruderalis - było zdecydowanie bardziej bliskie konopkom sznurkowym z europy i nie tylko - niż grupie odmian - uprawianych w zupełnie innych celach. | nie chce mi sie szukać - a taki fany art - wyniki - mapki - pokrywanie się czestości alleli - czy "klastry"... obejmujące - przebadane sample. Najmniej było sampli dzikich..

Chwila.. Ale w sumie to o co??. chodziło w tym temacie ;)

W każdym razie - jedna taka stara książka - jedna z pierwszych - w której cokolwiek o konopiach udało mi sie znaleźć - ale sie człowiek cieszył wtedy, że jest cokolwiek.. - twierdziła - że są konopie indyjskie i konopie siewne.
I tak bardzo to wszystko upraszczająć - wychodzi na to, że ... Tak jest: A to - że mowa w tym była o - formach uprawnych - - sztucznych tworach człowieka - który : obrobił: tę roślinę tak - aby - dawała to czego chciał, jak najwydajniej - i przy okazji była - dostosowana do warunków uprawy - takich jakie były w miejscu danym.... Oj.. zgubiłem wątek.
Ale trza sie starać - trzymać on topik: a to dział Hodowla jest..
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół