nasiona marihuany

O czym tu pisać?

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Dział służy do publikowania naszych pomysłów oraz pisania o napotkanych nowych, interesujących rozwiazaniach które mogłyby pomóc w pracy growera. Zachęcasm wszystkich do dzielenia się ideami.
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Może by tak jako nawóz w formie pałeczek nawozowych, zrobić z pokrzyw? Chodzi mi o coś takiego: zabrać taki metalowy, podłużny tłok, do tłoka wsypać na drobno pociętą świeżą pokrzywę i to ścisnąć pod taką siłą co by po wyciągnięciu tego z cylindra można by spokojnie trzymać w ręce(może w ramach łącznika użyć? No właśnie czego), bez obawy że pałka rozleci się. Może by szło to zastosować bardziej na out? Na przykład na veg wbić do ziemi obok planta pałke z pokrzyw, a na flo zrobić pałkę nawozową z czegoś co podczas rozkładu dało by odowiednie składniki odżywcze konopi podczas fazy kwitnięcia.
Sam nie próbowałem, ciekaw jestem czy by zadziałało.
 
X

x44n

Guest
z tego co wiem, materia organiczna do rozłożenia potrzebuje bakterii, które w ściśniętej pałce będą miały trudny dostęp raczej, poza tym dlaczego nie możesz jeśli uparłeś się na pokrzywy to na flo- wymieszać ich z ziemią? ewentualnie zrobić jakąś pyszną miksturę i nie być uzależnionym od pałki która rozłoży się miejscowo
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Ja pisałem o nawozie, a nie o przygotowaniu podłoża. Można by z 4 takie pałeczki powbijać wokół planta, chodzi mi o coś takiego jak np. są takie miniaturowe pałeczki nawozowe dla palm, czy innych kwiatów.
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
jak sprasujesz to bedzie lipa - bakterie potrzebują powietrza :D - zrób coś ala baton -pasta i wysusz - dodaj jakąś pozywke dla bakteri + ewentualnie strzępki mikoryzy ( tej w pałkach ) pomysł fajny
ale jak ogarniesz rozkład takiego czegoś - deszcz może rozmyć pałkę przez jedną noc powodując wyciek substancji do gleby na raz :D trzeba by było warstwy robić otoczone substancją średnio rozpuszczalną a najlepiej utleniającą sie pod wpływem powietrza a nie deszczu
 

LordVoldemort

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
255
Buchów
1
Hm można to zrobić pytanie po co? Skoro jest obornik granulowany,są pałeczki nawozowe...... to jak oglądać polską reprezentację piłki nożnej,można to robić tylko po co?


To już jest wymyślone niestety,jakby dało się jeszcze lepiej to firmy co robią nawozy już by to miały w ofercie.A to wszystko co chczesz dać do pałek daj jesienią do ziemi i masz to samo.

---------- Post Zaktualizowany 22:08 ---------- Data pierwszego postu 21:53 ----------

Ja chciał bym coś zasugerować/zapytać w kwestii saren i zajęcy bo to taki mój konik jeśli o zagrożenia chodzi.

Robie wywar od miesiąca może dłużej,w butli moczą się kiepy i ząbki czosnku miałem zamiar robić z tego oprysk na roślinę od czasu do czasu żeby odstraszyć te hu*e,czy to nie popali jakoś rośliny??????? Zapach jest straszny i długo się trzyma,jest dodane oleju zwykłego spożywczego żeby to było tłuste (deszcz).


A czytuję że niektórzy dają proszek do prania na spot,lepiej dac kostki chloru takie do basenu,wydzielają zapach cały czas i mają trwałość ok 1 miesiąc,takie duże krążki jak do hokeja. Zapach chloru bardzo drażni po nosie.

Przetestuję też elektroniczny odstraszacz na sarny działa na ich uszy i sprawia im ból :)
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Nie piszcie tu bo to tylko wątek informacyjny. Do każdego pomysłu zakładajcie nowy wątek i tam debatujcie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół