nasiona marihuany

HolenderskiSkun

Wyszukiwarka Forumowa:

debrajlers

New member
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
4
Buchów
0
Ciekaw jestem bardzo jakie są Wasze opinie i zdania na temat jakości nasion i genów wychodzących na rynek pod marką HolenderskiSkun. milewidzia
ne są zdjęcia poszczególnych roślin. Ostatnio sporo powiększyła się oferta.<wodna>
 
Ostatnia edycja:

packu21

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2014
Postów
100
Buchów
0
siema!

prowadze swoja pierwsza fotorelacje i pierwszy grow
pestki zamawialem wlasnie z tej strony
ogolnie jestem zadowolony, rosliny zdrowo ida
jedna pestka mi sie nie przyjela (AKacz), ale to bylo moje niedopatrzenie

zreszta looknij u mnie jak chcesz
 

debrajlers

New member
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
4
Buchów
0
siema!

prowadze swoja pierwsza fotorelacje i pierwszy grow
pestki zamawialem wlasnie z tej strony
ogolnie jestem zadowolony, rosliny zdrowo ida
jedna pestka mi sie nie przyjela (AKacz), ale to bylo moje niedopatrzenie

zreszta looknij u mnie jak chcesz

yo
stary oświeć mnie jeżeli się myle , pokazujesz kwiaty z pestek kupionych w sklepie HolenderskiSkun , a nie marki HolenderskiSkun.
 

packu21

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2014
Postów
100
Buchów
0
Wszystkie 3 pestki jakie miałem od nich były rownież ich produkcji:)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

debrajlers

New member
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
4
Buchów
0
I co, nikt tutaj nie miał przyjemności obcowania z genami od HolenderskiS. ?
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
I co, nikt tutaj nie miał przyjemności obcowania z genami od HolenderskiS. ?

w tym roku będę miał kilkanaście pestek różnych odmian spod szyldu Holenderski Skun, także na pewno to będzie rzetelna recenzja :) do miesiaca powinienem ruszyć :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

Heavyuow

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2014
Postów
150
Buchów
0
W 2012 roku miałem 3 nasiona AK47 auto fem od Holenderskiego. 1/3 nie wykiełkowało (zdarza sie) ale za to dwa pozostale były swietne, grube topy, a moc doslownie powalająca
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
ja na sezon 2015 mam od chłopaków z HS auto purple afghan wiec zobaczymy co to bedzie napewno dam znac i prawdopodobnie jakies foto wstawie o ile przetrwa itd. ale to jeszcze pare miechów trza poczekac POZDRO !
 
P

prawie weteran

Guest
Miałem jakieś trzy late temu na oucie trzy stuki WW auto produkcji HS, i powiem jedno rewelacja
W tymże, rośliny były wegowane i trenowane pod lampą około trzech czterech tygodni Wynik był wręcz niewiarygodny Otrzymałem 63 gramy suszu z jednej rośliny (pozostałe zostały podgryzione przez jakiegoś gryzonia)
Trafiłem na dobra partię bo już w następnym roku moje AK i WW z HS dały mi średnią 15 gram dość mocnego jaranka
 
Z

z\G/esio

Guest
Dostałem od nich dwa gratisowe nasiona AF (2019 i 2020) i jestem zleksza rozczarowany.

Tutaj jest prawie 3-tygodniowy karzełek Auto Amnesia Haze, który wyleciał z namiotu bo tylko zajmował miejsce normalnym roślinom.



Tutaj jest Devil's Widow Auto, którego susz wyglądał fajnie i to by było na tyle z pozytywów. Moc strasznie mizerna, mnie w ogóle nie klepało, nawet z wiaderka ;)



Te dwa epizody skutecznie mnie zniechęciły do ich "firmowych" nasion.
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Ja osobiście nie polecam totalnie się zawiodłem i zostałem zniechęcony. Całe zamówienie poszło do kosza zero żywotności po napisaniu do nich zaproponowali mi duży rabat na kolejne myślę no dobra w końcu coś się należy za stratę chociaż mogli to inaczej załatwić. Wykiełkowały wszystkie i na 40 roślin 10 herm!!! Dobrze że obserwowałem dokładnie codziennie rośliny bo zostałbym z gołym chu*em w dłoni i nic więcej. Nie polecam odradzam z całego serca. Może to ja miałem pecha ale po komentarzach widzę że nie jestem pierwszy.
Chciałem dodać że nawet jak doprowadziłem do końca moc była poł tego co miałem od sensi star
albo i nawet mniej.
Nigdy więcej tam nie zamówię
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół