nasiona marihuany

AF[10+] SEZON[10+] Crossy własne i kupne

Wyszukiwarka Forumowa:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Dziś bez farmazonów.
Podsypałem wszystko granulatem NPK 11-16-21, wszystkie automaty kwitną.

Lemon Haze1:


Lemon Haze2:


Chyba dostań bambusowe tyczki, bo chwiejne się wydają w tych deszczach.

Gold Rush:


zapie****a jak przecinak, nie będe go ruszać, chcę zobaczyć co z niego będzie bo geny ma za***iście żywotne!

Hollands Hope Oriona.
Określił się już tydzień temu.





Autosy razem:



Flash Babylon Beeboka po toppingu robaczanym :)


Inny FB :)


Jeden z Shood Adrenaline Beeboka:


Auto Viking AK47:


White Dwarf bez lst:


White Dwarf po lst:


Dwarfy i Viking dostały dodatkowo 100% Canna Pk.
Za jakieś 3 tyg skoszę pewnie główne szczytki krasnolódków i zostawie boczne żeby doszły :)

Do następnego

Ps, uważajcie na grzybiarzy, bo ja już wystartowałem sezon. Podobnie jak wielu innych :)

 
Ostatnia edycja:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
No autosy to Ci ida za***iscie. Ciezko zeby tak wyrosly a ida mimo ze ze swiatlem to chyba nie masz rewelacyjnie. Widac to po wyciagnietych trzech pierwszych krzakach ze zdjec. Za to HH pieknie sie krzaczy, tez ja mam i fajnie gruba lodyga i zwarta budowa indi, przynajmniej sie nie polamie na wietrze, no ale rok temu nie doszla to zobaczymy co to bedzie. A preflower to przecie nie flo...
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Mam nadzieje ze dojdzie to hh, wedłóg oriona jest to pewna selekcja ;) raczyłem się ńimtej zimy i bardzo pasował do wygrzewania tyłka przed Hirosami i całej tej smetnej aury. Lemony i gr rosną na tym samym spocie co automaty wiec maja sporo światła, jednak Trochę na uboczu dlatego pierwsze je traca. Juz zaczynają ładnie sie rozgaleziac ;) myślę ze niebawem nadrobia zaległości ;) Zreszta cały miesiąc słonca praktycznie ńie bylo, co na szczęście ma sie zaraz zmienić. fajnie żeście wszyscy tu wpadli i zostawili ślad xD mam nadzieję że doprowadzę twoje groszki Beeboczku do konca przynajmiej na takim poziomie jak dotąd ida. Do nastepnego upa
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
byłem, trochę werżnełem krzaków do okoła,
będą teraz dziewuszki miały ze 3 godziny światła dziennie więcej :)
narobiłem troche zdjęc ale ofc z***ałem bo kopiujac airdroidem, pykłem delete miast download heh
no nic w niedzielę nadrobie, bo będe szedł prysnąć czyms zapobiegawczo przeciw pleśni.
po ostatniej burzy znalazłem małe jej ognisko na jednym z white dwarfów.
stąd też główne ich szczytki poszły dziś pod nóż. z tydzień dwa i pójdzie i reszta hehe.

z tego co nie wy***ałem z telefonu pokazać Wam mogę takie cuś heh:

(foto robione przed karczowaniem)

i jednago lemon hazea, aczkolwiek tego mniej rozwiniętego heh


chciałem nagiąć 4 automaty, żeby rozluźnić trochę tą jungle bo się troche massive zrobiła, i udało się nagiąć dwa, a na pozstałych wyszedł sc heh. oby nie padły :) do niedzieli się okaże.

a tu takie ło z pieczenia ciasteczek :eek:




progress jest więc mam nadzieję że te 2 po croppingu nie polegną bo świetnie się zapowiadają.
chciałem Wam się pochwalić też flash babylonem po toppingu przez ślimaki z 4 głównymi szczytami ale też wy***ałem :) więc nadrobie to dopiero w niedzielę he

jak na mnie to i tak są ładne :)
 

NoWay

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2012
Postów
83
Buchów
0
Troche nie bezposrednio w Twoj temat, ale ... widze, ze gotujesz ciasteczkowa miksture wiec zapytam :p czy liscie sciete pare dni temu, bede mogl wygotowac razem ze swiezo scietymi prosto z harvestu (za ok 2 tyg)? czy takie przesuszone sie nie kwalifikuja ??

ps. jak wrazenia po cookies?
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Hehe dziekowecka =) zjadłem 3 i meczyk się bardzo milo ogląda =)

---------- Post Zaktualizowany 22:03 ---------- Data pierwszego postu 20:03 ----------

Troche nie bezposrednio w Twoj temat, ale ... widze, ze gotujesz ciasteczkowa miksture wiec zapytam :p czy liscie sciete pare dni temu, bede mogl wygotowac razem ze swiezo scietymi prosto z harvestu (za ok 2 tyg)? czy takie przesuszone sie nie kwalifikuja ??

ps. jak wrazenia po cookies?
Liście mogą być nawet suche, Robisz z tego rosół i tak przecież. Nawet gotowy staff się nada na takie teges.
Co do Cookies, godzinkę przed meczem siekłem 3 muffiny i dopiero w drugiej połowie dogrywki zaczełem kręcić gibonka, bo dwa piwka jeszcze stały.
Więc działanie prawidłowe. wejście z opóźnieniem, smoka nie było ale za to przyjemny chill i pozytywne wyostrzenie percepcji zmysłowej :)
babcia ganja poleca!
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
No i po niefortunnym dniu wczorajszym, poszedłem spryskać krzaki topsinem i bayerem ec. tak profilaktycznie.
Miałem iść w niedzielę ale wydelegowali mnie znowu na 2 tyg w Polskę..

Spocik mimo, że skromny wygląda coraz milej dla oka :)



Zwróćcie uwagę jakie wielkie liście ma ten Gold Rush!

Tyle zostało z White Dwarfów po wycięciu głównych szczytów. Giganty to nie były hehe, ale jeszcze conieco z nich zbiorę.
A ściślej to z tego po prawej, ten polewej zmutował trochę w późniejszm flo i mimo, że zpoczątku był ładniejszy wytworzył
mase luźnych topków, naszczęście oszronionych aż miło :)



Kolej na Viking Auto Ak47. Bardzo duży i rozłożysty automat! dogięty po jakiś 4 tyg życia dziś ma 70 dni.





Flash Babylon (Bebook Flavor) po robaczanym topingu



(na focie powyżej znów gigantyczne liście Gold Rusha)



No i wkońcu Gold Rush we własnej osobie, dogięty na bok i zfimowany.





Lemon Haze Outdoor nr1



Lemon Haze Outdoor nr2



Holland Hope (Orion)



Shoot Adrenaline (Bebook) najdorodniejsza bez treningu



Inna Shoot Adrenaline miała być dogięta na bok, ale nie wytrzymała i zrobił się na niej sc.
Naszczęście to tylko złamanie, a nie amputacja :) Została podparta (tak samo jak jeden Flash Babylon)



Na zdjęciach występuje popularny spryskiwach z Leroya o wypasionej cenie 3 zł 50 groszy i pojemności jednego litra.
Dla oddania skali dodam, że jest wysokości litrowej butelki niesławnej CocaColi.

Tymczasem, do zobaczenia pod koniec miesiąca
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
bratka wysłałem żęby zobaczył jak tam po burzy, podesłał mi 4 fotki to i ja je wrzucę.

HH


LH nr 1 ten z posta wyżej. a niby tylko 5 dni roznicy :)


spocik ogólnie


automaty puchną, w weekend kosa krasnoludków. szronu już sporo :)
wk***ia mnie tylko myśl, że jeden luźny.
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Up


Od lewa Gold Rush (Spliff Seeds), Lemon Haze(Bebook), Lemon Haze(Bebook), Hollands Hope(Orion):





Flash Babylon po fimie:


Flash Babylons train free:


Drugi Flash Babylon train free:


Shoot Adrenaline train free:


Shoot Adrenaline po sc będącym efektem nieudanego lst, podwiązany dla pewności:


Viking Auto AK47:


Ścięty White Dwarf, dolny popcorn zostawilem niech dojrzewa :)


Automaty Beboka razem, jakoś wpółdokosy :)


Jakieś topki ale nie pamietam już co było co ;)





Co mam dużo mówić, Sezonówki wchodzą powoli na flo choć Hollands Hope najwolniej.
Wszystko w dobrą stronę idzie :)

A tu tak dla rozluźnienia po wedrówce na spota, 38 dniowy Flash Babylon, bezlitośnie torturowany, przez moja niedoszłą szwagierkę, która o bace wie tyle, że to się chyba pali i jest potem fajnie xD



Słoneczka życzę
 
Ostatnia edycja:

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Fajnie to wszystko wygląda.
Buszek leci dla Ciebie :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Dzieki za dobre słówko :) zapowiadaja 3 tyg upałów więc powinno się jeszcze bardziej rozbujać :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Szybki up.

Byłem, zobaczyłem, nikt mnie nie aresztował więc puki co wszystko za***icie :)

Obrazek spota:





8/10 Automatów leci pod nóż do 10 sierpnia. O miesiąc młodsze od Auto Viking Ak47 Beebokowe geny dogoniły a niektóre wręcz przegoniły we flo starszą koleżankę. Viking ma 3 miesiące i z 3-4 tyg ciągle mu brak, natomiast Beeboki (SA i FB) są praktycznie ready do ścinki, ale ciągle puchną więc postoją jeszcze te 2 tygodnie. Dostały dziś 3x dawkę CannaPk po raz ostatni. Mimo suszy, na spocie ziemia wilgotna, a podlewam tam raz na 2 tyg ok 10l na 14 plantów.
Ze smutnych wiadomośći HollandHope nie wytrzymał swojej masy i poległ na glebę w ostatnim tyg, bo odrosty już były wyprostowane jak przyszedłem.
Jednak nie mógł tak leżeć na automatach więc został podwiązany. Zobaczymy co z niego będzie.. Ważne, że oba LemonHazey i Gold Rush mają już 2 metry i chyba kończą indukcję. Jest najdzieja. Szkoda, że nie odpaliły tak wcześnie jak coniektórym inne sezony.

Główny szczyt Auto Viking Ak47



FlashBabylon
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
nastepny co mu automaty wyszly :) Niezle dales czadu... Jak potestujesz to wrzuc mi potem zdjecia w temat w dziale odmianki bo takich widokow nigdy za wiele :)

hh bardzo fajna odmianka, lubie ja za swoja mase, odrazu jest respekt :) Lemony troche jakby swiatla mialy brak, moze w koncu zakwitna tez na to czekam bo juz niedlugo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół