nasiona marihuany

AF[10+] SEZON[10+] Crossy własne i kupne

Wyszukiwarka Forumowa:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Dzień dobry.
Fotoleracja ma na celu jedynie zebranie wszystkich fotek w jednym miejscu.
Nie bójcie się nie będzie krzyków i błagania ratunku za każdym razem jak zżółknie listek :twisted:
Jest to kolejny grow z rzędu więc jak góra będzie czuwać to wszystko będzie dobrze

Co do spotów to są dwa. Jeden jest przeznaczony na sezonówki, drugi na automaciki.
Pestki jak w topicu:
FEMKI:

SEZONÓWKI:
3x Hollands Hope od Oriona

AUTO:
3x Auto Viking Ak47 od Norden Seeds
3x Auto Heavy Magnum od Oriona
3x Auto White Dwarf bonus od f2seeds
3x Shoot Adrenaline od Beeboka
3xPineapple Express od Barney's farm


REGI:

SEZONÓWKI
8x Swisssmix x Auto ak47 własny cross



Swissmix x Auto ak47. Najstarsze 5 mają 11 dni, pozostałe 6 wystartowałem
z tygodniowym opóźnieniem. Siedzą póki co do świąt pod światełkiem.
Przygrzewają je 4x t8 18w każda. 2 ciepłe i 2 zimne + do tego jedna cflka 23w philipsiaka
wsadzona do szafki jak temperatura w nocy wariowała nam ostatnio.
Świecone maja ofc 24/7 :twisted:

Tak pierwszaki wyglądały tydzień temu:

normal_IMG_20140401_074202.jpg


a tak wyglądają dziś

normal_IMG_20140407_131401.jpg


normal_IMG_20140407_131351.jpg


ten ostatni po prawej lekki mutek, ale niech rośnie bo i tak czeka je dłuuuuggggiiii veg :)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

a tu rodzinnie ze świeżym 4 dniowym narybkiem

normal_IMG_20140407_132049.jpg


Nie nie to nie błotko, darujcie sobie takie "cenne uwagi" leje im do oporu bo zaraz potem znikam na kilka
dni :) Jak do nich wracam zawsze ziemia przesuszona więc niech mają heh.
Od lat się sprawdza i w zasadzie szczerze polecam robić właśnie tak a nie przelewać ich codziennie albo co 2gi dzień jak w co drugim growlogu..

Następne fotki tuż przed wyjazdem w teren. Jak tylko zwolni się miejsce startują Holenderki i kilka regowych autosów, które wylądują finalnie u kolegi, ale z braku warunków u niego start zaliczą w mojej jaskini.
Zaś swoje auto wrzucam do wody zaraz jak wytrzeźwieje po majówce :twisted::twisted:
Trzymajcie się! Słoneczka życzę!
 
Ostatnia edycja:

suomynona

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
711
Buchów
2
Ciekawy jestem HH Oriona, będę wpadał tutaj w okolicach sierpnia jak zacznie kwitnąć. :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Też jestem ciekaw. 2 lata temu mialem hh od dp jeden niestety pohermil drogiego zniszczyly bobry, ale trzeci mimo swoich niewielkich rozmiarow byl tym, czego oczekiwalem =)
 

weedtrio

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
297
Buchów
4
ładnie lecisz Panie :D oby do :harvest: będę tu zaglądać :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
do :harvest: to jeszcze uhuhu <coolpalacz> ale cieszę się, że komuś się podobają moje prowizoryczne manewry <peace> pogoda coraz fajniejsza, przynajmniej w moich regionach, 3 noce z rzędu słupek nie spada poniżej 8' koło 4 nad ranem :) święta za pasem trzeba było sprzątać bagażnik bo walały się w nim butelki, namioty i karimaty od jarocina i miejsca dla Panien nie było na wycieczkę do domu hehe :twisted: za jakieś 2 tyg lecą na spota :)może w pierwszy dzień świąt albo chwilę po zalanym poniedziałku :twisted: dobrze, że już przekopany :)
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Hello, jak mówiłem kilka fotek zaraz przed wyprowadzką :) deadline max do piątku.
Będę musiał niebawem zmienić nazwę tematu bo ostało się tylko 9 regów z mojego crossu.
Owego mutka i jego sąsiada opędzlował w większej części jakiś szczurek, który chyba w mojej
jaskini znalazł schronienie przed deszczem hehe.
Pozmieniało się też w kwestii automatów, postawiłem na sprawdzone Viking Ak47, a na testy wybrałem
Auto Heavy Magnum od Orionka :) Ponoć mają to być potwory, oby xD Od strony genetycznej
wygląda obiecująco Auto Mazar / Think Different x Auto Heavy.
Do tego ziomek mój znowu wyjechał do norków na roboty więc przypadły mi jego auto regi,
wysadzę je i będę czekać na sionka :smokee: bo nowy obszar działań powoli nabiera kształtów :jaraczz:
geny dobre bo to Vikingowe Auto zapylone jakimiś Warrowymi regami <joint>
normal_IMG_20140414_135855.jpg


pie***le się z tym poddaszem od lata, były gołe krokwie i dechy zakryte papą i stara wełna powojenna..
sypało się jak cholera..

teraz jeszcze zostało mi wyspawać rusztowanie na lampy i poustawiać reszte eq ale już najgorsze mam za sobą hrhr

Zdjęcia po piź**ie, bez lampy ciemno jak w jaskini, z lampą niewyraźnie :)
A więc tak 4 sztuki mają 2 tyg i 2 dni, reszta tydzień młodsza, ale różnica się zatraca, 3 najstarsze ztopowane.

normal_IMG_20140414_163926.jpg

normal_IMG_20140414_163932.jpg


Auto regi i Holland Hopy już w kielonkach, więc się dzieje :) czasem aż się martwię brakiem czasu.. Nie ma kiedy
na spota skoczyć podopinać wszystko, nie ma kiedy pojechać podlać chwasty.. ch*j mnie strzela jak muszę wstać
o 4, żeby potem do roboty zdążyć, ale cóż takie to właśnie uroki naszego hobby xD

Widzimy się tu po świętach, no w każdym razie ja wpadnę zapisać kilka linijek, choć Was też zapraszam :)
Czołem
 
Ostatnia edycja:

weedtrio

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
297
Buchów
4
duża zmiana widzę panie ładnie lecą z fartem :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
ile dni mają na tych fotkach wyżej tych?
na dzisiejszych najstarsze 4 mają 16-17 dni, na pierwszych powyżej, najstarsze 11 a mniejsze tydzień mniej, wszystko wypisane :)

---------- Post Zaktualizowany 17:58 ---------- Data pierwszego postu 17:55 ----------

duża zmiana widzę panie ładnie lecą z fartem :)
no musiałem im pudełko zmienić, bo nie chcę więcej mysich gości. swoją drogą wszystko zyskało na estetyce poprzez to, a białe ściany lepiej odbijają światło od dechów :) czeba cisnąć do przodu :) nie po to na przedmieścia uciekałem, żeby teraz dalej grzać chwasty w pcboxie jak to się działo w szarym bloku :smokee:
 

wNocy

Well-known member
Rejestracja
Gru 30, 2013
Postów
123
Buchów
0
Piekny rozwój na start , czyli ja jestem z tyłu a muszę juz wysadzać z braku czasu . Ładnie Ci ruszą , mocne już widać.
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Piekny rozwój na start , czyli ja jestem z tyłu a muszę juz wysadzać z braku czasu . Ładnie Ci ruszą , mocne już widać.
rozwój jak rozwój, dobrze że pogoda się piękna szykuje :) cały tydzień ma w nocy nie spadać poniżej 10 stopni! Oby tak już zostało heheszki.
 

abcd

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
127
Buchów
0
Dobrze lecisz powodzonka ładne rosliny!
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Dzięki za dobre słowo ekipa ;) oraz za buszki alem się ululał Hoho ;)
Dotarła pierwsza tura automatów, czekam jeszcze na jedną pakę, to uzupełnię listę :)
Chciałem mieć koło 10 autosów ale oczywiście nie wyszło po chłopaki z f2 musieli dorzucić następne 3
więc będę musiał więcej popracować huhu.
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Yo farmerzy i farmerki :)
Wpadłem dziś podlać Marihuany przed wyjazdem w teren. W 3 dni podskoczyły 5 cm..
4 leżały na lampach heh, temperaturka podskoczyła w górę, na dworze co odbiło się
na jaskini i zaowocowało to przesuszeniem doniczek i przypaleniem kilku listków.
Ale, że marihuany to silne bydlaki wszycho będzie ołrajt :)
Jeden z narybku wyłapał zgona bo siedział w małej donicy i szybko wysechł.
Morał z tej bajki taki, sadźcie w dużych doniczkach jak zostawiacie na kilka dni bo
może was czekać taka niespodziewajka :|

normal_IMG_20140417_191132.jpg


tak wygląda padnięty 13 dniowy marihuan :) ale co tam jest osiem regów więc akurat, aby sadzić parami :)

wszystkie oklapły więc je srogo i pomału podlałem żeby gruncik godziwie namoczyć.
Co do samego crossa, 4 dzieciaki przypominają mamusię w jej początkowym stadium życia, reszta wygląda
jakby każdy z innego ojca, choć dawcą pyłku był jeden automacik. Fajnie bo chociaż ogródek będzie różnorodny.

Z ciekawszych rzeczy, topping wyszedł fajnie :) po 3 dniach wygląda to tak:

normal_IMG_20140417_190650.jpg


A tak dzieciaczki wyglądały na dowidzenia ;]

normal_IMG_20140417_191047.jpg


normal_IMG_20140417_191100.jpg


Pogoda, przynajmniej u mnie na najbliższy tydzień ma być zacna więc nie powinny się bardzo zestresować po
przeprowadzce, na pewno nie tak jak ja będę się stresował wioząc je te 20 kilosów heheszki ;)

5 i z fartem Towarzystwo!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół