nasiona marihuany

AF[10+] SEZON[10+] Crossy własne i kupne

Wyszukiwarka Forumowa:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Spokojnie znajde troche czasu w ten dlugi weekend jak wytrzezwieje i ogarne co trzeba. We swieto nadchodzace bede scinal to co zostalo z hh i jak sie uporam ze wszystkim zamkne gl, a potem przyjdzie czas na raporty.
Hh na propsie, wszyscy wyjekuja po nim dzwieczne oooo ;) wynagradza to fakt ze nie jest ona demonem predkosci ;))
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Witam poraz ostatni w sezonie 2014.
Czas przyszedł na ostatni harvest, drugiej polowy HollandHope. Geny oriona okazały się czołgiem :) Połowa listopada a tu nim 0 plechy :some:
Rok był bardzo owocny o czym możecie się przekonać oglądając całą relację. Z 4 sezonów i 10 automatów zebrałem ponad połtorej kila zacnego suszu. Respect dla rodzimych breaderów!!
Połowy już nima z racji że sam tego nie przepale hehe wiadomo jak to jest. Jednak 3 słoje Lemona i 2 Gold Rusha są tyyyllkooo moje <sex>

HollandHope oriona po wycince prezentuje się tak.

normal_hh%7E4.jpg


Niewielkie odległośći między gałęziami zapewniają mu za***istą strukture, uginały się pod pąkami! Kwiat zbity i mało liściasty. Przyjemny w obróbce. Pewnie, że trochę późny ale nie fajnie mieć trochę świeżej baki przed śniegami? ;p

Czas na topków kilka.

IMG_20141113_100719.jpg


IMG_20141113_120636.jpg


IMG_20141113_120657.jpg


IMG_20141113_120721.jpg


IMG_20141113_120759.jpg


IMG_20141121_001249.jpg


szyszeczki jak malowane, lepkie od żywicy :) genialna indica z outdoorka, składa po bongu na jakiś czas hihi

Jestem za***iście zadowolony z sezonu i szykuje się już na indoorka. Mam nadzieje, że będzie równie owocny!
Teraz w wolnym czasie ogarnę, smoke reporty, o które prosiło kilkoro z Was.
Oby następny rok nie był gorszy jak ten :]

Wage suszu z hh podam w swoim czasie mordeczki

Temat można przenieść do zakończonych, z góry dziękuje!
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Tak jak chciałeś poszła lekko w fiolet :) Należy Ci się wielki, zwalający z nóg buch za tą fotorelkę. Topki HH nieźle napuchły, bez wątpienia nabrała też większej mocy, która i tak już była duża. Piątka ziom!
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
hehe, no troszeczkę, jednego roku była cimno purpurowa, a jak wyschła to aż czarna :p
fajnie to wyglada, przynioslem dzis tego całą siatę więc troszkę tego będzie.
Oby była łostra jak mrozy zeszłej zimy ;p Zapowiada sie dobre klepadełko

Dzięki Yebaczku za dobre słowo, to zawsze motywuje :) za rok bedzie tego więcej hehehe, warunki sie poprawiają.
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Topki wyglądają świetnie. Ciekawe jak smakują <wodna> Dużo osób na pestki Oriona narzeka, ale jak widać niektóre geny ma niczego sobie
 

Sweet Edi

Member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
13
Buchów
0
Super to się prezentuję !!! BRAWO !! a co do pestek oriona to miałem Kali Mista i naprawdę robił wrażenie,polecam pestki oriona ,gdyby nie moje błędy i zaniedbania jestem pewien że z tych pestek od naszego polskiego breedera możnaby zdziałać cuda,zresztą widać w tej fotorelacji.oczywiście na rok 2015 szukuję pestki HH :) POZDRAWIAM !!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół