nasiona marihuany

Aktualnie gdzie teraz można kupić marihuanę w Holandii bez problemu?

Wyszukiwarka Forumowa:

Django

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2013
Postów
110
Buchów
0
długo by wymieniać, gdzie cię interesuje ?
blisko granic ? amsterdam funkcjonuje jak funkcjonował.
kupisz wszedzie bez problemu :D jak nie kupisz w coffie to postuj przed nim i poczekaj ...może dila złapiesz co szuka kupca albo Ci ktoś kupi poprostu...
 

karolina80

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2014
Postów
69
Buchów
0
Praktycznie w każdym większym mieście masz po kilka 'coffików' <peace>
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
już raz byłem w większym mieście i przez ponad godzine nic nie załatwiłem.Wszyscy odsyłali mnie do Amsterdamu i o ile dobrze pamiętam do Eindhoven .D jednego i drugiego mialem mocno nie po drodze.Schowajcie te rady ,że łatwo ogarnąc tam gdzie zakaz.jakbym miał kilka godzin może coś by dało rade załatwić ale na szybkości sie nie da.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
już raz byłem w większym mieście i przez ponad godzine nic nie załatwiłem.Wszyscy odsyłali mnie do Amsterdamu i o ile dobrze pamiętam do Eindhoven .D jednego i drugiego mialem mocno nie po drodze.Schowajcie te rady ,że łatwo ogarnąc tam gdzie zakaz.jakbym miał kilka godzin może coś by dało rade załatwić ale na szybkości sie nie da.


w Eindhoven niestety już od dobrych paru miechów wymagają weed pasy . . . :(
 

Mirko102

Active member
Rejestracja
Mar 23, 2014
Postów
28
Buchów
0
Tak jak kolega wyzej napisał w eindhoven nie moza juz kupic tak samo jak w okolicach oss, uden itd, ale np. w Nijmegen kupisz
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Wystarczy zagadać do jakiegoś holendra przed wejściem i poprosić żeby kupił dla Ciebie, większość z nich to życzliwi i uczynni ludzie, przynajmniej tak było w miejscu i czasach jak ja mieszkałem w NL;)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
po ch*j sie prosic ? ja byłem raz w takiej małej, mikro-dziurze i pierwszym pytaniem jakie zadałem jak wysiadłem z samochodu : Hi, can you tell me the address of the coffeeshop here ? I know that you have it but I can't find" - oczywiscie sciema ze szukam kofika i wiem ze tu jest ale nie moge znalezc(naturalnie chu*a wiedzialem czy jest czy nie ma) - dziewczyna mi grzecznie pokazała gdzie mam jechać, ulica - dojechałem, takie malutki kofik chyba od 11 czynny i bez problemu. Czego potrzebujesz....? :)

no fajnie fajnie, ale jakby ta dziewczyna wskazałby Ci koffik obiety obowiązkiem posiadania weed paas'a to pozostawało by Ci się tylko sie prośić:) kogoś zeby Ci kupił albo obejśc sie smakiem:p . . . :]


no i ważne kiedy byłeś . . . . weed pasy w niektórych koffikach na serio obowiązują gdzies od połowy tamtego roku . . . choc ustawe wprowadzono znacznie wczesniej . . .

Głownym celem wprowadzenia weed pass'ów było powstrzymanie/zredukowanie narkoturystyki na przygranicznych terenach . . .
 
Ostatnia edycja:

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
albo się da tylko nie potrafisz :(
czekałem na taka odpowiedź.
Człowiecze ,nawet na Majorce udało mi się załatwic nie znajac słowa po Hiszpańsku, w innej części Hiszpanii też.Więc mi nie mów ,że nie umiem się zakręcic.Tylko ,że miałem czas na zakręcenie się.Jak jestes przejazdem i goni cię czas to nie ma hu*a,żebyś ogarnął.Koleś z cofika wylazł na dwór i mnie obserwował czy kogoś nie pytam...
 

Django

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2013
Postów
110
Buchów
0
ale pie****enie, mis widocznie nie wyglądasz jak ktoś bez przypału, sam jestem zameldowany więc mam wy***ane ;D, a własnie w Eindhoven sam mi się jakiś turas przysrał juz jakiś czas temu...pokręć się po rynku.. może koło czerwonej... znajdziesz !!! kiedys byłem na basenie z dziewczyną, podbili dwaj i mi chcieli kilogramy koksu pociskać... trawką częstowali... od tak z dupy ,jak widzą ze jestes w temacie..... to gdzies kolo helmond było
Nijmegen, tiel, haga , amsterdam - bez zameldowania sam sprawdziłem, podaj miejscowosc to ci powiem... holandia mala a dużo polaków ;)
w dordrechcie nie kupisz, w rotterdamie chyba tak....

w Eindhoven to jak byłem, to nawet coffa nie znalazlem... ale nie po to tam bylem... a czerwona ulica malutka
Dilerzy jak słyszą polaka przez telefon to odrazu bez przypału...mogą go nie znać.. znam ze 3 takich...
sami mnie prosili bym ich numer kolegom rozdawał... szkoda że jeszcze nie mają usługi "dowoz minimum 10 gram do 30 km gratis " - na skuterku... opłaciło by się im...

Głownym celem wprowadzenia weed pass'ów było powstrzymanie/zredukowanie narkoturystyki na przygranicznych terenach . . .

a wyszło tak, jak widać w nijmegen. 10 coffików koło siebie - wszystkie bez zameldowania...
w venlo tez słyszałem że się dzieje - ale na oczy nie widzialem...
a kawałek dalej nie kupisz.... i to przez wiele kilometrów.... prawie cala brabancja... zamknieta...

edit :
pewnie dlatego własnie nie udało ci się w holandi nabyć trawki -haha ... kolejny polaczek co sobie poradzić nie umie ;) jak taką reakcje dostałem na chęć pomocy ... to jak miał byś zapytać kogoś czy coś, ci sie należy nie ?...



bo ku**a Ciężko przejść przez więkrze miasto i nie spotkać kogoś z jojntem w bembie
 
Ostatnia edycja:

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
django po prostu spie****aj
 

Xavery

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
240
Buchów
0
Rotterdam bez problemu kupujesz, Watteringen, Haaga , Wszytsko sprawdzone w zadnym kofiku nie bylo problemu z zakupem:) i nawet wieksze ilosci szlo ogarnac duzo taniej ;)
 

OnlyIndoor

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
47
Buchów
0
sorry ze odkopuje temat, a cos blizej Belgii ? do Rotterdamu kawał drogi a blizej jak probowalem to wszedzie wymagany meldunek, jakby ktos cos wiedzial i mial sprawdzonego bylbym wdzieczny
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Poproś jakiegoś holendra aby Ci kupił.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół