nasiona marihuany

Aktualnie gdzie teraz można kupić marihuanę w Holandii bez problemu?

Wyszukiwarka Forumowa:

Thunder

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2006
Postów
299
Buchów
1
Możesz określić w jakim mieście ? Jak długo szukałeś ? Kupiłeś w KOFIKU? Dodam że zamierzam zrobić jednodniowy wypad tylko po to by dostać coś, bo w kraju, w którym mieszkam, trafiam na samych "uczciwych polaków" lub po prostu posucha ...
 

psilo

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2016
Postów
54
Buchów
0
Możesz określić w jakim mieście ? Jak długo szukałeś ? Kupiłeś w KOFIKU? Dodam że zamierzam zrobić jednodniowy wypad tylko po to by dostać coś, bo w kraju, w którym mieszkam, trafiam na samych "uczciwych polaków" lub po prostu posucha ...

Siema, jeśli jedziesz na zakupy dla siebie to polecam Rotterdam, nie jest tak drogo jak w Amsterdamie czy Hadze a jakość ziółka jest bardzo dobra jeżeli wiesz co chcesz kupić. Większość coffeshopow ma podobne menu, wszędzie pie****ony NL, WW, AH itd. dobre ziółko dla przeciętnego palacza za 7 euro za gram. W Rotterdamie warto zostawić samochód i kupić jednodniowy bilet na metro, niebieska linia na tym bilecie dojedziesz do Hagi i zwiedzisz cały Rotterdam. Koniecznie po gibonie polecam odwiedzić Euromast, widoczek roz***ie Ci główkę.

Jeżeli szukasz czegoś konkretnego to polecam:

Coffeshop Centrum - najlepszy Sour Diesel jakiego w życiu paliłem, ogólnie maja tylko konkretne odmiany, żadnych klasyków, często jakieś fajne crossy Haze i dobry wybór importowanego haszyszu w bardzo dobrych cenach, ziółko od 9 do 11 euro za gram ale na prawdę konkretne odmiany. Dla mnie numer 1 w Rotterdamie, za ten hasz i za***iste odmiany ziółka bez żadnej ściemy.

Coffeshop 25 (blisko Nemo) - Najlepszy wybór Kusha w całym Rotterdamie, Apple Kush, Strawberry Kush i przede wszystkim najlepszy OG Kush jaki paliłem, nawet te z Amsterdamu nie miały takiego ***nięcia. OG Kush po 9e/g, nic tylko brać piątkę. Milo wspominam ten coffeshop, zawsze paczka bletek z tipami gratis do piąteczki :D Numer 2 w Rotterdamie, sporo mocnych odmian, królowie Kush'a.

Coffeshop Out of Time (kilka kroków za Bob Marley lub przed zależy skąd idziesz :D ) - polecam zrobić tam odpoczynek, maja często Power Planta ze szklarni ale polecam ten coffik ze względu na epicka miejscowe, przechodzisz obok baru i schodzisz po kilku schodkach do takiej piwniczki gdzie jest za***iście ciemno i wszędzie na ścianach są lustra, po 3 gibonach nie wiesz gdzie jest wyjście. Plus jest taki ze w piwniczce nie ma zasięgu, wiec jak dzwonili z roboty to "sorry, i'm out of time" hehehe. Darmowe wi-fi to tez plus, to typowy coffik do posiadowy, Holendrzy siedzą tam i czytają gazetę przy gibonie i kawie.

Coffeshop Bob Marley - najtańsze palenie w Rotterdamie, maja 2 lub 3 klasyczne odmiany ale jakość jest dobra i cena niska, 6 euro za gram.

Coffeshop Happy Days - najlepsza Amnesia Haze jaka paliłem, prosto od czarnego Jamajczyka w gęstym dredzie. 10 euro za gram ale takiej Amnesi Haze to nie znajdziecie byle gdzie. Jak bierzesz piąteczkę to wychodzi po 9 euro. Poza kur***ko mocna AH maja dużo ciekawych crossów z Haze, czasem pojawi się OG Kush po 9 euro, odmiany takie jak Blueberry Kush, Santa Maria i prawdziwy Orange Bud często dostępne i w dobrych cenach, około 9 euro za gram.

Coffeshop Nemo - komercyjny coffeshop, bardzo duży wybór ziółka, często dostępne odmiany "special" czyli jednorazowe "dziś jest jutro nie ma i nigdy nie będzie" :D Jeden z lepszych Lemon Haze jakie paliłem ale cena mówiła sama za siebie 14 euro za gram. Jak na Rotterdam i Lemon Haze'a to dużo. Reszta odmian w normalnych cenach od 8 euro za gram, polecam odwiedzić nawet gdy nie robisz większych zakupów, kup sobie gotowego jointa za 2.5e usiądź przy oknie i odpal. Fajnie mi się tam posiadywało.


To powinno wystarczyć jeżeli uderzasz do Rotterdamu to nie będziesz zawiedziony.

Pozdrawiam, udanego tripa. Peace.
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Do rotterdamskich kofikow dodałbym jeszcze 'Sultan' murzyński coffee shop. A jeszcze lepiej to udać się do Schiedam pod rotterdamem do 'Pas Op!'
 

Thunder

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2006
Postów
299
Buchów
1
Dziękuję za odpowiedzi, jednak do samego Rotterdamu mam 3x dłuższą drogę niż np do Maastricht ;( Jest ktoś kto orientuje się jak tam sprawa wygląda i jakie są tam możliwości ?
 

wudope

Member
Rejestracja
Kwi 16, 2016
Postów
20
Buchów
0
Dziękuję za odpowiedzi, jednak do samego Rotterdamu mam 3x dłuższą drogę niż np do Maastricht ;( Jest ktoś kto orientuje się jak tam sprawa wygląda i jakie są tam możliwości ?


w maastricht nie kupisz osobiście - gwarantuje, to 6 km od belgijskiej granicy
 

Astronauta

Member
Rejestracja
Lip 11, 2014
Postów
11
Buchów
0
Siemankoooo, troche odkopię temat ziomble po fachu(po fazie???), jestem teraz w DE, blisko Holandii, ciezko zeby nie skorzystać z okazji :D
Nurtuje mnie pytanie, gdzie kupie weed(coff of kors) bez problemow z zadnymi passami czy chuu wie czym, najblizej mam do Venlo ale to przy granicy wiec lipa, orientuje sie ktos jak jest w Nijmegen? zalezy mi wlasnie na tym, zeby bylo blisko w miare blisko granicy z DE(jak najblizej Dortmundu najlepiej <lol>) bo nie mam mozliwosci popie****ac do Amsterdamu :/
 

Ghost92

New member
Rejestracja
Maj 27, 2014
Postów
2
Buchów
0
Siema. Też jestem w Niemczech teraz, ale troszkę bardziej na południe od Ciebie. Powiem Ci, że ja zaopatruję się w Kekrade (kiedyś w Geleen, ale raz mnie oszukali, wmówili, że najzwyklejszy Snowball to Amnesia Original), ale to troszkę za daleko chyba do Ciebie, jednak sądzę, że wszystko co nie jest przy samej granicy tylko chociaż te kilkadziesiąt kilometrów będzie dostępne normalnie. W poniedziałek byłem w głębi Holandii to po 10-13E było, ale mały wybór bardzo.
 

Ktoś.tam

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
183
Buchów
0
Panowie.. w NL teraz nawet w większości najmniejszych "wsiach" są coffy, wpiszcie sobie na google maps/google coffe shop i nazwę bliskiej wam miejscowości i odszuka wam.
 

ahael

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2016
Postów
84
Buchów
0
Siemka,

W Noord Brabant nie kupisz , jeśli nie masz meldunku. Teoretycznie. A w praktyce , różnie bywa ;) Także nie zdziwcie sie, jeśli traficie w okolice Bredy, Tilburga, D'Bosh i ochroniaż Was nie wpuści.

Czołem
OF
 

freszjp

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2016
Postów
66
Buchów
0
Siemanko. Stary temat..
ale jak najbardziej Nijmegen tam masz 3 coffy obok siebie dobre jaranko i wybo tez, dostaniesz tam bez meldunku.. pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 19:40 ---------- Data pierwszego postu 19:32 ----------

Albo jak chcecie to piszcie ja wam ogarne..:spalony:
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
Nie trzeba żadnego meldunku, wystarczy dowód osobisty, oryginalne dokumenty potwierdzające
nadanie numeru Sofi i to co najważniejsze to komunikatywny język angielski/holenderski.
Biegam po Tilburgu/Bredzie od pół roku i nie mam problemu z kupnem czegokolwiek,
gdzieniegdzie zawołają jeszcze kartę ubezpieczeniową ale to naprawdę w niewielu miejscach.
Jedynie co to GrassCompany no tam się nie wejdzie bez meldunku/dowodu holenderskiego.
Od siebie polecam w Tilburgu coffa Crackers (Bredaseweg 165) i ich odmiane Y-Griega,
zioło po 11,50 za gram, ale nigdy wczesniej nie paliłem czegoś podobnego.

@edit :

Zapodam info świeże, może się komuś przyda.
Ostatnio pojeździłem z ziomeczkiem troszkę po coffach w Holandii
no i kilka z nich naprawdę warto odwiedzić.

Nijmegen i coffeshop Dreadlock -> omg co za coffik, palenie petarda, nie ma
hujowych (czytaj słabych) odmian co jest wrecz niespotykane.
Blueberry Kush, Champaigne Kush - jeśli ktoś kocha kushe to są to pozycje obowiązkowe,
mega zapach,moc i smak
Jack Herrer - nie paliłem nigdy lepszego Jacka, do tego cena 8euro za gram nic tylko brać


W Bredzie w sumie mogę polecić tylko 2 coffy -> Tha Cat oraz Fly'N'High
W pierwszym mają zawsze bardzo dobrą i świeżą Santa Marie i Super Skunka,
w Fly'u tylko Lemon Haze, reszta komercha


Tilburg tak jak pisałem wyżej, coffik Crackers i ich szlagierowa Y-Griega no i Amnesia też jest całkiem ok.
Jest też na tej samej ulicy tylko troszkę w stronę centrum coffik Pasja, zioło mają średniej jakości,
ale za to mocarny haszysz Critical i Zero-Zero - naprawdę robią konkretną robotę.


W ten weekend lecimy na Rotterdam a w przyszły do Hoorn i Apeldoorn to pewnie też tutaj opiszę
co i jak i może zapodam jakieś foty pakietów.
 
Ostatnia edycja:

babum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
839
Buchów
4
Jak ktos bedzie w nadmorskiej miescinie hook van holland w sumie nie daleko rotterdamu to jest tam kofik "da storm", kupe godzin tam spedzilem:) polecam, fajny stolik bilardowy i mili ludzie jak juz sie ich pozna
 

Perzot

New member
Rejestracja
Cze 12, 2018
Postów
1
Buchów
0
Panowie, a coś w okolicach:
Dordrecht
Breda
Tilburg
s-Hertogenbosch
Waalwijk

Będziemy z kumplami mieszkać w Veen i szukamy jakiegoś lokalu gdzie wpuszczą bez zameldowania.
 

Lov3weed

New member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
1
Buchów
0
Siema, nie wiem czy ktoś tu zagląda jeszcze i jest zorientowany. Wybieram się do nl na urlop i się zastanawiam czy będzie problem z kupnem na Zeeland we Vlissingen, Middelburgu. Ewentualnie jeśli nie to gdzie najbliżej byłaby opcja? Z fartem i z góry dz za odpowiedzi ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół