nasiona marihuany

[?sezon/?auto]Wszystkiego po trochu czyli kolejny wysępiony out.

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Witam w sezonie 2014 :crazy:

Miałem nie pokazywać ale zobowiązań mnogo więc coś tam spróbuję pokazać <joint>

Nasiona

Tu podziękowania w stronę sponsorów czyli dla Panów:
raslutaa
LosMenelos
Feeduj
BOOM
PonuryŻniwiarz
Herb
OMFG nie pamietam kto jeszcze <joint>




Nie wiem jakie pójdą na spoty więc wymieniał będę na bierząco :crazy:

Na razie kiełkowałem same auto bo nie wiem czy Państwo wiedzą jest kur... za wcześnie na out w Kartoflandii:pr:
Kiełkowałem Nasiona których mam nadmiar i przede wszystkim regi.
Na pierwszy rzut poszło:
Ak47xWhiteRussian(made in Dyslektyk)
WhiteRussian(jw)
AKxBM(femki!!!) co do AK to się domyślam ale jakby Pan LM tu trafił to może wyjaśni co to te BM
DuckFooty wygnanego na banicję Pana W.
Palmeriasx(BlueberryxMazar)(made in ja)

No i to wszystko na ten moment.Dziś pierwszy rzut poszedł na spota,nie wiem po co bo i tak zmarzną ale poszedł.








Jestem na 100% pewny że nie dadzą rady ale jak to mówią:"kto nie ryzykuje ten nie je"

Moje wysadzone z indoora planty zamarzły

tydzien temu jeszcze była nadzieja



A dziś





Także tego <joint>...będe wysadzał co tydzień po 10-20 jak zaczną przeżywać ruszam z kopyta

Dziękuje i do nastepnego
 
Ostatnia edycja:

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
zrób pan pestki z tych df :D zapowiada sie exclusiv out :D
 

Bron

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
227
Buchów
0
Zrąbałeś z tymi automatami tylko się zmarnowały ale uczymy się całe życie na błędach ja bym na Twoim miejscu zaczekał jeszcze z 2 tygodnie albo podhodował w boxie z te 2 tygodnie i dopiero out zaczynaj :D
 

Glaukos

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2014
Postów
148
Buchów
0
Opryskaj te przemrozone planty Asahi sl moze da sie jeszcze odratowac :)
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Trafiłem i wyjaśniam;) BM - Black Master #2 od Oriona, to auto femy są. Pewnie umarzną wszystkie ale ziarna masz na tyle to można ryzykować:)
 

fallus

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2011
Postów
121
Buchów
0
te co ci zmarzly moze jescze dadza rade nie wygladaja az tak tragicznie wez przykryj jakas butelka :p
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Ja tam wcale nie uważam że umarły Ci te indorki. Doznały szoku a odrosty wyglądają całkiem na żywe. Wbrew pozorom siewki lepiej zniosą poranne przymrozki. Jak chcesz pooglądać przemrożone zapraszam do mojej relki z 2013.

"Zrąbałeś z tymi automatami tylko się zmarnowały ale uczymy się całe życie na błędach ja bym na Twoim miejscu zaczekał jeszcze z 2 tygodnie albo podhodował w boxie z te 2 tygodnie i dopiero out zaczynaj"

Jak być miał tyle automatów co Dyslektyk to byś się nie martwił o los wysadzonych.
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
zrób pan pestki z tych df :D
Jestem ZA! :freak2:

Panowie DF to podobno słabizna totalna,fajnie wygląda i słabo klepie <joint>,a te Warrowe kacze stopy mają do 3 chyba piętra tylko.

Zrąbałeś z tymi automatami tylko się zmarnowały ale uczymy się całe życie na błędach ja bym na Twoim miejscu

Cóż może to jakoś przeżyję,co do bycia na moim miejscu...nie wiem czy dałbyś radę,mam wymagająca żonę :crazy:

te co ci zmarzly moze jescze dadza rade nie wygladaja az tak tragicznie wez przykryj jakas butelka :p

Butelki nie wchodza w grę,ja nawet petów na spocie nie zostawiam <joint>.Ten styropian przy plantach też już został usunięty.

Ja tam wcale nie uważam że umarły Ci te indorki. Doznały szoku a odrosty wyglądają całkiem na żywe. Jak chcesz pooglądać przemrożone zapraszam do mojej relki z 2013.

Też się łudze,że żyją ale raczej nie <joint>Przecie widziałem Twoją relke setki razy :crazy:
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Tym roslną prawie nic nie jest w Gorszym stanie widzialem osobniki i przeżywały.:pr:
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Na spocie masz glebę przynajmniej suchą nie to co ja ;) Sam już ku**a nie wiem czy startować z outdoorem czy sobie odpuścić.
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Welcome <joint>

Na spotach niezaciekawie,roślinki nie padły ale tez nie urosły ani deko :crazy:
Dosadziłem kolejne 20 szt i czekam aż zastartują :freak:






Trzylistny AKxBM



Trzy dni w bagażniku węgorzyk <joint>



Indoorowe suchary pomerły



Ten jedynie wykazuje chęć życia(niewielką)



Do następnego(mam nadzieję,że już się ruszy <joint>)
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Spokojnie daj mi trochę czasu na przyzwyczajenie się do warunków panujących na zewnątrz. Lada dzień ruszą z kopyta :) Trzeba być cierpliwym i mieć mocne nerwy bawiąc się w outdoor <lol>

<peace>
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Lada dzień ruszą z kopyta :) >

Ruszają aż sie trzesie ziemia :crazy:

Ostatni raz wyrzucam rośliny przed 20 kwietnia.Wk***iające jest chodzenie na spota i oglądanie tego samego co tydzień wstecz <joint>

Rośliny nie padły(przynajmniej nie wszystkie) ale nie rosną...marzną tylko :crazy:










Przy tej wizycie niczego nie dorzucałem,za tydzien rusze może sezonówki
Więc do nastepnego <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół