nasiona marihuany

Jaki Polecacie Coffeeshop AMSTERDAM ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
213
Buchów
0
Byłem 1 raz w tym roku. Zwiedziłem z 20 coffików w eind oraz amsterku. Widać, że dużo rzeczy robią pod turystów.
Jointy gotowce w coffach to szit! ku**a kupiłem z 3 i żadnego nie mogłem spalić tyle fajki do***ali z***y.
Mi osobiście bardzo spodobał się coff Hunter. Szczerze? Myślałem, że bedzie lepiej jak na holandie, ponieważ moje ziółko nie odbiega jakoś bardzo :D
Buldogi to szit tak jak kolega pisze wyżej.
Moim zdaniem najlepsze coffy to są te lokalne - klimat w nich do***any.
Byłem też w takim coffie gdzie stali w garniakach nazwy nie pamiętam. Pełna klasa w środku można palić tylko czyściochy i to mi się podoba bo od tego tytoniu się słabo robi. Ziółko też 1 klasa, wziąłem najmocniejszą odmianę jaką mieli i było git.
Co do ciastek to opie****iłem 2 przed wylotem i fazy żadnej. Ciastka z Pinku słabe lecz ziółko lepsze tam mieli.
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
Żaden wszedzie ceny z kosmosu 5e za gibona smiech na sali w buldogu raz bylem to monet nie przyjmowali kazali mi isc na papierkowe pieniadze rozmieniac niemila obsluga nigdy w zyciu tam nie pójdę
 

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
W Amsterdamie bylem tylko raz na jednodniowej wycieczce, wiec mialem bardzo ograniczone mozliwosci, ale bardzo polecam Rusland - pierwszy legalny cofeeshop na swiecie. Niby potencjalnie lokacja czysto turystyczna, a jednak nigdzie indziej nie chcialem juz isc. Bylem tam ok. 10 rano, pustawo, wiec za***isty chill, swietna obsluga, mega klimacik. Wrocilem po poludniu, kiedy juz byl tlumek, ale wciaz sympatycznie i mialem wrazenie, ze calkiem sporo lokalsow, mimo centralnego polozenia.
Ogolnie najlepiej bylo kiedy bylo niewiele osob, naprawde mozna bylo sie zrelaksowac. Zakupilem tez materialu na powrot (tymczasowy pobyt w Belgii, wiec autokarem na spokojnie) i mam same dobre wspomnienia z tego miejsca. No i historyczny lokal, wiec podpiac mozna pod zwiedzanie <peace>
 

PanHolender

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
122
Buchów
8
Na ten temat mogę się śmiało wypowiedzieć zwiedziłem w Amsterdamie sporą ilość kofikow. Stwierdzam od pewnego momentu paleni szit mega komercja robione na ilość nie na jakość lepiej szukać na uboczach. A najlepsze rozwiązanie jakie znam to jest koffik o nazwie blue tomato w Hoor palenie od Amsterdam Genetics. Kawałek jest ale zdecydowanie w stu procentach nie znajdziesz lepszego palenia niż tam w całej Holandi. Zakaz palenia od zawsze w środku ochroniarze na poziomie obsługa w garniturach. Ceny tak jak wszędzie. Jakość ku**a musicie to zobaczyć nie pożałujecie.. Dajcie znać kto od wiedzal
 

Przenikajacy

Active member
Rejestracja
Wrz 8, 2020
Postów
29
Buchów
7
Widzę że nikt nie podał coffa, którego ja bym polecał z całego serca w Amsterdamie, mowa o Hetgelderse.
A tak poza tym to raczej polecałbym całą sieć coffów Green House.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Na ten temat mogę się śmiało wypowiedzieć zwiedziłem w Amsterdamie sporą ilość kofikow. Stwierdzam od pewnego momentu paleni szit mega komercja robione na ilość nie na jakość lepiej szukać na uboczach. A najlepsze rozwiązanie jakie znam to jest koffik o nazwie blue tomato w Hoor palenie od Amsterdam Genetics. Kawałek jest ale zdecydowanie w stu procentach nie znajdziesz lepszego palenia niż tam w całej Holandi. Zakaz palenia od zawsze w środku ochroniarze na poziomie obsługa w garniturach. Ceny tak jak wszędzie. Jakość ku**a musicie to zobaczyć nie pożałujecie.. Dajcie znać kto od wiedzal

W Hoorn*

Fajny coff, ale chu**we dojście z buta, kompletnie na zadupiu w jakiejś przemysłowej dzielnicy. W całej sieci Amsterdam Genetics popierdzielaja w fartuchach, a ochrona w melonikach. To samo palenie można dostać w Amsterdamie i okolicach.

https://www.boerejongens.com/#about
 

PanHolender

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
122
Buchów
8
W Hoorn*

Fajny coff, ale chu**we dojście z buta, kompletnie na zadupiu w jakiejś przemysłowej dzielnicy. W całej sieci Amsterdam Genetics popierdzielaja w fartuchach, a ochrona w melonikach. To samo palenie można dostać w Amsterdamie i okolicach.

https://www.boerejongens.com/#about

Ooo miło widzę że mam sąsiada i to jeszcze bardziej obeznanego niż ja fajnie
. Nie widziałem o tych kofika widziałem w Amsterdamie Amsterdam Genetics ale był to sklep
Z nasionami do tamtych jeszcze nie trafiłem myślę że spróbuję. Powodzenia @żul może kiedyś spotkamy
Się w jednym z tych magicznych miejsc. :zab: O Jezu ile ja bym miał pytania na temat hodowli lepiej nie :os1:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Ooo miło widzę że mam sąsiada i to jeszcze bardziej obeznanego niż ja fajnie
. Nie widziałem o tych kofika widziałem w Amsterdamie Amsterdam Genetics ale był to sklep
Z nasionami do tamtych jeszcze nie trafiłem myślę że spróbuję. Powodzenia @żul może kiedyś spotkamy
Się w jednym z tych magicznych miejsc. :zab: O Jezu ile ja bym miał pytania na temat hodowli lepiej nie :os1:

Zadawaj pytania [MENTION=35010]Żul[/MENTION] na 100% odpowie.
 

PanHolender

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
122
Buchów
8
Napewno nie wątpię ale nie ma to jak usiąść przy kawce i pogadać w cztery oczy hehe :aa:. Ale nie chce ale muszę się poskarży jak zaczles temat zadaje dużo pytani u siebie na fotorelacji i od pewnego momentu jakoś ustało zagazowanie ludzi. Nie wiem może zbyt wyczerpujące moje pytania albo nie zrozumiałem ale staram się jak mogę
 

COCACOLA123

Member
Rejestracja
Lis 14, 2020
Postów
7
Buchów
0
a jak teraz kofiki działają ? wynos i do 20:00 ? Bo wziełabym du*e w troki i pojechała na spontana :p
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
932
Buchów
2,925
Odznaki
4
w centrum nie ma tanich koffów , ale jak już będziesz atakuj na hunter's , bulldog .warto to przeżyć !!!
a jak chcecie tanie to od Amsterdamu chyba niecale 20 km jest Utrecht miasto studentów , a tam anderson tanio bardzo dobre jaranie najlepsze w tym za***anym jak dupa mieście !!!

kiedy byłeś ostatni az w Uterchcie ? ja tam ostatio wpadłem po drodze i oczy mi wywaliło. Srednia półka 12-14e a kozaki nawet po 16-18e :kib:
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
358
Buchów
16
Od siebie Grey Area, Dampkring, Mellow Yellow, Rusland, Easy Times. Wiecej nie pamietam i specjalistą w ziole nie jestem, ale te mi przypasowaly. Moim zdaniem Bulldog przereklamowany i ostatnim razem jak bylem to jakis podsyp dawali
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,363
Buchów
1,147
Odznaki
5
Jesli Amsterdam to tylko Cofeeshop Boerejongens, ostatnio bylem tez w coffee Amnesia i maja rewelacyjne Haze w swojej ofercie.
W brabancji polecam coffeeshop Chipndale w
s'Hertogenbosch, Amnesia Haze, Trainwreck, Mike Tyson oraz Super Silver Haze trzymaja wysoki poziom juz od dluzszego czasu, odradzam Meetpoint oraz najgorsze dno jakim jest Grass Company...
W Tilburgu w coffie Toermalijn maja swietny haszysz, najmocniejszy jaki mialem okazje palic w NL (Tropicanna Dry Sift) polecam milosnikom mocnego haszu :)
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
A seeds shopy ? Moze jakies muzeum ziolka? Jakies gablotki gdzie mkzna zobaczyc jak hoduja mj (pokazowe)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół