nasiona marihuany

Jaki Polecacie Coffeeshop AMSTERDAM ??

Wyszukiwarka Forumowa:

KROL

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2014
Postów
41
Buchów
0
A można zrobić tak ze w pociagu skitrac w toalecie bakłażany i przy dojezdzie do polski wyjąć ? co wtedy jak wchdozi kontro lz psem ipies w kiblu wyczuje ?
gdy wyczuje zapewne sfajdasz sie w gacie
 

izibicz

Member
Rejestracja
Mar 3, 2014
Postów
13
Buchów
0
jak w kiblu bedzie schwoane to przeciez nie ogarna czyje to proste
 

Kazek Wynalazek

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2012
Postów
137
Buchów
5
Nie polecam pociągowych kibli. 3 razy jechałem pociągiem z D do PL i 2 razy byłem świadkiem kontroli na granicy właśnie w kiblu, wyglądało to tak, że wpadała ekipa i rozkręcała różne kiblowe kratki itd i tak w każdym wagonie. Z psami w pociągach się nie spotkałem, ale raz byłem świadkiem kontroli celników, szli wagonem i wyrywkowo powiedzmy co 2-3 osobę prosili o pokazanie bagażu. Obok mnie siedział młody chłopak który się strasznie zestresował, bo miał w torbie finkę (taki nóż), kazali mu pokazać bagaż, tzn sami łap nie pchali, ale kazali mu przewertować wszystko. Zrobił to tak, że finki nie zobaczyli. Gdy skończyli z nim zapytałem czy też pokazać plecak, powiedzieli, że nie trzeba. W plecaku miałem torbę ze 100g. Grunt to nie panikować.
Poza tym dziś średnio opłaca się woził towar z NL, chyba, że dla siebie i kumpli by pokazać co sie pali w "wielkim świecie"

A wracając do kofików. Bez sensu są twoje pytania, każdy lubi coś innego, inną muzykę, klimat. Po prostu przejdź się po mieście, zajrzyj do wielu miejsc i usiądź tam gdzie ci się spodoba.
 

izibicz

Member
Rejestracja
Mar 3, 2014
Postów
13
Buchów
0
Nie polecam pociągowych kibli. 3 razy jechałem pociągiem z D do PL i 2 razy byłem świadkiem kontroli na granicy właśnie w kiblu, wyglądało to tak, że wpadała ekipa i rozkręcała różne kiblowe kratki itd i tak w każdym wagonie. Z psami w pociągach się nie spotkałem, ale raz byłem świadkiem kontroli celników, szli wagonem i wyrywkowo powiedzmy co 2-3 osobę prosili o pokazanie bagażu. Obok mnie siedział młody chłopak który się strasznie zestresował, bo miał w torbie finkę (taki nóż), kazali mu pokazać bagaż, tzn sami łap nie pchali, ale kazali mu przewertować wszystko. Zrobił to tak, że finki nie zobaczyli. Gdy skończyli z nim zapytałem czy też pokazać plecak, powiedzieli, że nie trzeba. W plecaku miałem torbę ze 100g. Grunt to nie panikować.
Poza tym dziś średnio opłaca się woził towar z NL, chyba, że dla siebie i kumpli by pokazać co sie pali w "wielkim świecie"

A wracając do kofików. Bez sensu są twoje pytania, każdy lubi coś innego, inną muzykę, klimat. Po prostu przejdź się po mieście, zajrzyj do wielu miejsc i usiądź tam gdzie ci się spodoba.



no wiadome , bede wracal to chce sobie jakiejs ciekawej odmianki zwiezc dla siebie maks 3 g no i kurcze nie wiem jak to zrobic :( to nic nie polecasz gdzie chwoac ?
 

juras2525

Member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
9
Buchów
0
większosc kofikow w centrum to shit, mowia to sami mieszkancy i jest logiczne patrzac co sie dzieje w okolo, w centrum moge polecic green place i stuf o nazwie shoreline, mocny temat ;]kosztuje 14e/1g, odradzilbym spanie gdzies w centrum bo ceny sa kosmiczne w porownaniu do troche oddalonych hoteli, osobiscie spalem i sprawdzilem. moge polecic easy hotel, swiatowa sieciowka, warunka sa easy ;p to znaczy ze nie ma tam zabednych rzcezy, jest tv niestety platny, natomiast jest tam dobry stanrdat i bardzo czysto, koszt za pokoj 2 osobowy to niecale 50e doba, wokolo masz sporo koff i juz nie jestes w centrum, bardzo blisko jest wspomniany wczesniej yellow mellow, rowniez polecam, polecam ci odwiedzic canabis college w centrum,mozna tam zajarac z ciekawych urzadzen np vaporaizer, mozna zobaczyc tam krzaki w roznym stadium i porozmowiac na temat hodowli,odmian , sprzetu itp... co ciekawe czlowiek z ktorym rozmawialem, po dluzszej rozmowie chwalil sie swoimi dyplomami z zawodow, zdjeciami z laboratoriow i certyfikatami medycznymi, ma on czesto odmienne zdanie niz zasady, ktore brzmia tutaj na forum, napewno warto znim porozmiawiac i wymienic poglady, co moge ci doradzic, ja po calym amsterdamie poruszalem sie bez biletu czy to metrem czy tram
zycze udanej podrozy
 

SKUTERWYSYN

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2014
Postów
50
Buchów
0
Najtaniej w Amku wyśpisz się w hostelach 15-20 E od osoby. Polecam udać się do informacji Adonis Information Center (Warmoesstraat 92) i spytac gdzie są wolne miejsca i za ile. Facet wytłumaczy i dokładnie Cię pokieruję. Kofików jest od za***ania, ale naprawdę dobre ziółko jest m.in. w DampKring'u (Handboogstraat 29). W Hill Street Blues jest spoko klimacik i pyszne shake :) A jeśli chodzi o hash to polecam marokański kofik Babylon - 5 metrów od psiarni w centrum :D Jak na Amsterdam przystało ceny są pod turystów, a najtańszy stuff znajdziesz w Hadze - tam tez jest jedyny lokal z jakim się spotkałem gdzie można pić alko. Udanego trip'a :)
 

Adamo

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2007
Postów
69
Buchów
0
Jeżeli chodzi o sytuacje na świeżo w coffach to muszę przyznać, że drampking i bulldog zdecydowanie mnie zawiodły, myślałem że w yellow mellow będzie to po co jadę do amsterdamu jednak tam chyba było zdecydowanie najsłabiej z tematem. Trafiająć do FUNKY MUNKY dostałem to po co pojechałem :) Ziółko pierwsza liga w zapachu, smaku, wyglądzie zdecydowany NO 1 na tą chwilę dla mnie. Dużo komercyjnych coffow zdecydowanie mnie rozczarowało. Jeśli chodzi o kimanie spałem w aucie na amsterdam arena bardzo dobra opcja parking jedyne euro za godzine
 

Cadi

New member
Rejestracja
Sie 19, 2011
Postów
1
Buchów
0
Przepraszam że wtrącam się w wątek, ale poniekąd temat dotyczy coffeeshopów w Amsterdamie.
Czy osoby niepełnoletnie mają wstęp do coffeeshopu? Nie chodzi o zakup tylko wejście z osobą towarzyszącą pełnoletnią?
 

Adamo

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2007
Postów
69
Buchów
0
wchodząc do coffa musisz pokazać dowód tożsamości, musisz być pełnoletni. DO KAŻDEGO w Amsterdamie
 

Risk

New member
Rejestracja
Wrz 29, 2012
Postów
1
Buchów
0
Wiecie może czy pociąg jadący z Holandii do Niemiec (jakiekolwiek miasta startu i mety) jest w jakiś sposób sprawdzany po przejechaniu granicy? Ktoś wcześniej wspominał że tak, ale o trochę innej trasie.
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Kofiki ktore powinniscie zobaczyc to:
Sevilla, Utrechtsestraat 14 - dobre bo polskie
Prix d'ami, Haringpakkerssteeg , najwiekszy coffik w Amsterdamie warto zobaczyc

Dampkring, Grey Area super maly ale podobno najbardziej exclusivne jaranie w amsterdamie, blue bird, rusland, green place / nie mylic z green house/, kashmir itd itp
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
z mojej stronie moge polecic
Voyagers zawsze cos smacznego maja np. kosher kush, sour tangie, a każdy wtorek "testing tuesday" kupujesz zioło w ciemno za 10 i nie wiesz co dostajesz, czasem cos strasznie smakowitego, czasem mniej, ale nie wiesz co to jest mozesz powachac tylko. Blisko redówi centrala
green place- zwycięzca cannabis cup z rolexem og z devil harvests, dobre menu, dużo rodzajów kushy skywalker, rolex og, shoreline i więcej, mieści sie na newmarkt
grey area maly coffik, chyba najlepszy, aczkolwiek troche droższy, ale ma naprawde dobry towar i ciekawie wygląda w środku
green house- komercyjny, ale tez dobry i tańszy niż barneys którego nie polecam, bo drogi, obsługa hujowa, green house pracują też Polki
tyle ode mnie, jest jeszcze troche coffów które moge polecić ale te cztery są chyba najlepsze
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Stal.in jak to jest z takimi pozycjami w menu jak marocan, lebanese albo thai stick? Wszystkie wymienione przez ciebie strainy to pod lampowy sprzęt, pewnie dobry jakościowo ale ja chciał bym spróbować coś z czym nie miałem za bardzo do czynienia. Jak tam wygląda teraz sprawa z importowanym ziołem. To ściema i popychają outdoor czy jednak warto spróbować.
 

Bluberry Yum Yum

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
229
Buchów
0
Obiło mi się o uszy, że w Holandii, weszła nowa ustawa że tylko urodzeni tam mogą kupować palenie, jest jakieś ziarnko prawdy w tym?:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół