nasiona marihuany

Jaki Polecacie Coffeeshop AMSTERDAM ??

Wyszukiwarka Forumowa:

stefan.zonk

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
155
Buchów
0
Owszem jest, ale nie urodzeni ale zameldowanii. Przestrzegają tego przeważnie na południu okolice Bosch, Tilburga oraz okolice Maastricht. Ogólnie chodzi im o Niemców podjezdzajacych na gibona i ponoć robiących burdel w burdelach. W Utrecht, Amsterdamie i Rotterdamie nie było problemów, co najwyżej dowód że 18 jest.

A tak w temacie to Funky Munky rządzi :D
 
Ostatnia edycja:

trzeszcze

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2013
Postów
229
Buchów
6
Jak coffeshopy w Holandii, to tylko Leiden. Niestety z posiedzeniami w samym kofie ciężko, ale samo miasto - za***isty klimat!! I zioło - dobre i o wiele tańsze niż Amsterdam. Polecam wszystkim co by mieli okazję.
 

Mordziaty

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
9
Buchów
0
Ktoś Wie czy w noordwijku jest kofik? Szukałem, ale nigdzie nie mogę znaleźć info.
 

stefan.zonk

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
155
Buchów
0
Z moich danych wynika ze najbliżej masz w Leiden i jeden jakiś w Lisse
 

brodziaty

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2013
Postów
168
Buchów
0
Ten w Lisse to o kant dupy roz***ać..w Noordwijku nie ma żadnego, ale jak masz furę to polecam Beverwijk i poszukaj coffa Spliff( najlepsze gibony na świecie: black heavy) A w weekendy masz otwarty Grand Bazaar i do morza rzut beretem (jakies 5km)
 

kanibal123

Member
Rejestracja
Maj 21, 2014
Postów
22
Buchów
0
Owszem jest, ale nie urodzeni ale zameldowanii. Przestrzegają tego przeważnie na południu okolice Bosch, Tilburga oraz okolice Maastricht. Ogólnie chodzi im o Niemców podjezdzajacych na gibona i ponoć robiących burdel w burdelach. W Utrecht, Amsterdamie i Rotterdamie nie było problemów, co najwyżej dowód że 18 jest.

A tak w temacie to Funky Munky rządzi :D

Przejeżdżałem w niedziele przez Ejtchowen i zajechałem do dwóch shopów w każdym zakaz sprzedaży obcokrajowcom. Próbowaliśmy poprosić osoby pod shopem o zakup kontrolowany, ale były nieugięte ( auto na niemieckich deskach i wszystko jasne)
Sugestia sprzedawców, żeby jechać do Amsterdamu tam turysta kupi bez problemu.
Powodzenia
 

biosqn

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2011
Postów
33
Buchów
0
Najlepszy w jakim byłem kilkukrotnie to Popeye Coffee Shop w centrum Amsterdamu. Jak dobrze zagadamy to i 500kg bez problemu :) ogromny wybór indic i sativ 5~16e oraz haszu 8~15e. Mało miejsca ale dość przyjemnie jest w środku. Stoły posiadają szybę pod którą ludzie wrzucają wpisy na kartkach i serwetkach, fajnie to wygląda. Podczas zakupów można pod mikro oglądać to co nas interesuje.oraz wypić coś orzeźwiającego do blanta. Ogólnie wolę kofiki z delftu, roterdamu czy hagi ale jak się już bywa w Amsterdamie to czemu nie skorzystać.
 

biosqn

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2011
Postów
33
Buchów
0
Sądzę, że marokańcy mają dostęp do setek ton :) ale miało być "g" już zmieniać nie będe.
 
M

Marek77.77

Guest
Najlepsze kofy są w Haarlem.Kto nie wierzy musi zobaczyć.A-dam jest pod turystów urządzony.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Po co się pytasz jak wiesz?

Bo istnieją kofy w Adamie które są locals friendly i zdecydowanie biją wymienione wyżej kofy na głowę. :p

Regina przed remontem to był klimat i tamtejszy amazing...
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
bulldog bylem , swietny lokal duzy wybor , profesjonalisci za lada , mila atmosfera :) polecam
 
M

Marek77.77

Guest
Najlepsze jak dla mnie kofy są na Haarlemmerstraat jak i za muzeum heinekena.Ja osobiście zaopatrywałem się w centraalu na przeciwko centraal station-w środku się nie pali ale ceny w h*j za***iste a haszyk po 6 -palce lizać.Najlepszy haszyk 90%thc po 13 jurków znajdziesz na damraku druga w lewo od stacji pkp-duży kofik piętrowy.Ale jak mówiłem najlepsze w haarlem.Amsterdam jak nie znasz to przepłacisz.A w tym buldogu na redach-porażka,pełny wyzysk.Zaglądają w filiżankę czy wypiłeś i kulturalnie wypierd... bo inni na zewnątrz czekają.
.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół