nasiona marihuany

[2] [ Virus out mix , Swiss]

Wyszukiwarka Forumowa:

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Swiss - 3 tyg flo ILE JESZCZE DO KOŃCA ? 4 tygodnie starczą ? Pryskałem już małą dawką topsinu .

Coś połamało mi odrost:pl: było by 30-40 z niego


Cholera im bliżej tym coraz groźniej chodzić na spota : / można nieźle schizować

Passion x maroc - nie wiem jak u niego , nie byłem 2 tyg , pewnie 1 październik pójdzie kosa :)



R.I.P . jakieś zwierze zachaczyło o sznurek od LST i ***ało odrost całe szczęście , że nie poturbowało nic więcej
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Na drugim zdjeciu jakie LST sobie drzewo zapodało, myslalem ze mi sie po***ało w oczach :zombi: 4 tygodnie i będą gotowe z fartem :D
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Dziś złe i dobre słówka .

Passion x Maroc - ścięty , ogólnie słaba moc .

Swiss - ścięty o wiele szybciej . Przeczucie o kradzieży mnie zmusiło ... Jednak moc jest :) topy się kleją , że ulepiłem kulę . Wyszło 30 g , całkiem dobrego palonka . Nie jest to killer ,lecz jest coś:) zapach ma normalny. Curring zrobi swoje . Ogólnie polecam od teraz swissy :) biorę OP jeszcze raz


Virus mix - Nie mogę się wypowiedzieć , został skradziony na drugi dzień ..Serdecznie pozdrawiam . Spryskałem Topsinem.Po nim mam fotkę tylko z łodygami . Nawet nie miał uformowanych kwiatów


Jednak człowiek ma przeczucie ...

Na zakończenie , pozdrawiam złodziejaszków :) i tych prawilniaków ;)
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Szkoda szkoda, na następny rok sie lepiej przygotujesz :)
 

dupa_rain

Banned
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
22
Buchów
0
Swiss Mixy miałem 2 lata temu i topki wyglądały tak jak na zdjęciu. Zapach charakterystyczny, taki inny
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0


Wyszły dwa takie słoiki , ale oczywiście już spaliłem . Na drugi rok , muszę o wszystko bardziej zadbać i kupić odpowiednie narzędzie :)
Moc 6/10 tego swissa , jednak jak paliło się szczyty , to znacznie mocniejsze były . Smak typowo gorzki , jak się kończyło jointa wypełnionego tylko suszem to czuć intensywnie gorzki smak :)
SPOT TO PODSTAWA , A UPRAWIENIE SAMEMU TO ZASADA .
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest


Wyszły dwa takie słoiki , ale oczywiście już spaliłem . Na drugi rok , muszę o wszystko bardziej zadbać i kupić odpowiednie narzędzie :)
Moc 6/10 tego swissa , jednak jak paliło się szczyty , to znacznie mocniejsze były . Smak typowo gorzki , jak się kończyło jointa wypełnionego tylko suszem to czuć intensywnie gorzki smak :)
SPOT TO PODSTAWA , A UPRAWIENIE SAMEMU TO ZASADA .

Gorzki smak masz napewno przez to ,że kiepsko otrymowałeś te swoje topki i liście robią swoje.
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Nie , nie przed paleniem obierałem z liści ;) , tutaj tylko wstępnie tak na szybko było .

Fotki suszu ,







może puszcze jakiegoś smoke reporta za jakiś czas ;)
 

jafia

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2012
Postów
132
Buchów
0
kiedy ostatni raz pryskałeś Topsinem przed kosą ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół