nasiona marihuany

[2] [ Virus out mix , Swiss]

Wyszukiwarka Forumowa:

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
up. Złe wspomnienia z poprzedniego spota , już odeszły .
Co prawda , moje krzaki są porozrzucane po całym terenie , lecz mam swoje ulubione które pilnuje , a reszta idzie na partyzantkę . Czy przyniosą korzyści ? Któż go może wiedzieć . Dla pocieszenia , znalazłem takiego spota co nawet czołg mogę tam schować ;) , już ziemię zaczynam wozić na 2015 .
Nanuki fem - ***aniec się shermił -,- , na zdjęciach dwa małe ivory ice , reszta femek nie mam pojęcia czy rośnie na swoich terenach . wolę mniej chodzić na spota .
o to fotki , losowo





2 ivory ice

herma nanuki



i mój gość w moim domku









na moim podwórku odwiedzają mnie jeże :pr: , pogadam czasami z nimi
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
elo ,elo

2 rahelki mi się określiły , jedna kobitka a drugi facet . Cóż stwierdzam produkcje nasion AF :) . Jedna co rosła na dworzu ukazała się kobieta , oczywiście rozmiary nie za duze z powodów przeprowadzki , itp . Meszczak to parapeciak który sobie wegetował spokojnie .



rahela kobieta

jeden z ivory ice


rahela ,męska








Więc produkcja nasion w planach :D
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
witam sprawy się mają tak , że w tym roku to ogromnego plonu nie osiągne . Zrobiłem 4 klony regów . Jakieś auto tam kwitnie może po 5 g będzie jak dobrze pójdzie . Nadzieja w 4 sezonówkach , oby damki . Reszta nie wiem jak tam rośnie , o ile rośnie ... tutaj fotki .
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
ELO , zostały mi dwie panienkli pod opieką swiss i virus
kwtiną już ; o , rok temu to dopiero pod koniec sierpnia włączyły sie na flo
Automaty fem , ukradli , wiem kto całe szczęście .








Proszę moderatora o zmianę tytłu mojej fotorelacji , gdyżpokazuje i tak 2 plant . Nowa nazwa [1xSwiss,1xVirus mix out] - na spontana
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
Przecież możesz sam zmienic tytuł a tak BTW to fajne w miare te krzuny szkoda ,że tych afów nie pokażesz do końca a chociaż jak już wiesz kto pod***ał to odzyskasz to czy jak ? hehe :)

Pozdrówki i oby do :harvest:

Bless :bounce:
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Przecież możesz sam zmienic tytuł a tak BTW to fajne w miare te krzuny szkoda ,że tych afów nie pokażesz do końca a chociaż jak już wiesz kto pod***ał to odzyskasz to czy jak ? hehe :)

Pozdrówki i oby do :harvest:

Bless :bounce:

Dzięki za dobre słówko , plantów nie odzsykam bo je idiota ten spalił ...
Zresztą był już na flo , korzenie uszkodził pewnie Palant tylko , szkoda słów , ale za to się cieszę z tych dwóch damek ;) ,
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Siemka , dziś taki mały up , gdyż pomyślałem ze pójdę zrobię oprysk bo słońce mocno nie świeciło :) , zrobiłem przy okazji zdjęcia , na których nie odbija się światło .

Boże jak ja się boje , że mi ktoś znów ukradnie moje maleństwo :pl: , ale w końcu inne miejsce więc powinno być bez lipy

jeden odrost podklejony , bo ułamałem go podczas lst ; x
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Witam , po 5 dniach ( wczorajsze zdjęcia) poszedłem na spota sprawdzić w nawóz podawany dolistnie się sprawdził :) , więc z 90 cm długości więszy plant podrósł do 115 cm ; o . 25 cm w 5 dni ? , hallo ?

Drugi (swiss) puszcza włochy :)

LST robię ciągle gdyż zależy mi na niskim krzaczku :) , jednym słowem odrostów się porobiło .

aby dotrwać do ścinki :harvest:

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/72663/20140720_140541.jpg
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Że też wcześniej nie zauważyłem Twojej fotorelacji. Panny bardzo ładne
Stawiam buszka :D
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
byłem zmuszony odwiedzić spota z H2O , podlałem . Dodałem nawóz 25 % dawki , aby tylko w ziemi były minerały .
Planciki rosną WEG trwa , chociaż wolałbym aby na flo ruszyło mocniej .


Ktoś może podpowie . Planty na flo wskoczyły 11.07 a mamy dziś 31.07 , dlaczego jeszcze nie widać jakiś zawiązanych zbiorów kwiatów ?
Kiedy ruszy z kopyta ?










W następnym tygodniu może dostanę pyłek , to mała sadzonka zostanie poświęcona na nasiona . Tak właściwie to ona robi zgrupowane kwiatostany . Może jakiś nawóz dać , aby ruszyły panienki z flo ?
 

przyczajony

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2013
Postów
78
Buchów
0
flo ruszy jak dzień będzie krótszy, nawóz nic nie da trzeba czekać
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Zdjęcie z dnia wczorajszego .

Passion x Maroc

Mam problem bo nie mam skąd wziąć pyłek z szybkim genem :pl:


Passion x Maroc


Naprzód przygodo , w tygodniu idę podlać duże panny ;) i czekam na pyłek od kumpla
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół