nasiona marihuany

[2] [ Virus out mix , Swiss]

Wyszukiwarka Forumowa:

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Witam , na mej skormnej fotorelacji . Stwierdzilem , ze mam dosc sporo nasion ,aby rozpoczac wysadzanie juz teraz .
Fotorelacje , robie z wlasnych checi pokazania hybryd,odmian i róznorakich genów .
Planuje zebrac jakies 300 g najwyzszej jakosci suszu konopi, ma to byc trawka dla prawdziwych koneserów .
Przedluze linie genów , roslin które pokarza cos godnego uwagi ..

Konkretnie .

Spot/y : planuje 3 spoty , jeden glówny . 2 czysto partyzackie . Beda rozmieszczone zazwyczaj blisko bagien , w czystych trzcinowiskach .

Ziemia : Kupna mieszana ze spotowa + dodatki (styropian , dolomit , popiól) . Wszystko, aby pH gleby wynosilo 6.0-6.5 .

Nawozy : Standardowe pakieciki growerów ,czyli

* Biohumus uniwersalny / na kwitniecie
* Planton K - sratata , gadajcie sobie o tym azocie . Bedzie to nawóz taki, gdy będę czuć , że roslina przechodzi juz na flo . Taki poprostu przejsciowy
* Nawozy WE dla rolników - ? Typowe dla plantatorów pomidorów

Odmiany, i hybrydy : :)

Pełnosezonowe

* Virus out mix x 15 reg
* Judensuprise x 15 reg - dzięki Judeskin :) , nie wszystkie pokazuje oczywiście ..
* Swiss 13 x 7 reg
* PassionxMaroc x 8 reg

Automaty :

* Auto Viking tropical -Nordenseeds | 5 fem
* Speed - Orion | 1 fem
* White widow- Orion | 2 reg
* Nanuki- Virus seeds | 5 fem
* Ivory ice- Virus seeds | 3 fem
* Lead Dana # 1 - Virus seeds | 4 fem
* Nemesis - Virus seeds | 4 reg
* Hazir - Virus seeds | 2 reg
* Rahela - Judeskin | ?? Reg - Pokaże tylko żeńskie krzaczki

Mam gdzieś w zanadrzu jakieś inne nasiona , fotorelację będę robić dla krzaków z największym zainteresowniem . Oczywiście , jestem świadomy , że trochę mi odejdzie
tych sadzonek , w różnych katasftrofach , lub poprostu będą samcami ;)

NIE ILOŚĆ A JAKOŚĆ !

Tutaj tak małe foteczki , sadzonki młode , ale czuje już ten potencjał do ogromniastych topów :D
Krzaczki siedzą w takim szybkim foliaczku , przy następnej dostawie sadzonek planowana modernizacja . :jaraczz:

Kilka dni wcześniej ...



Dziś







Spód foliaka wyłożony sianem ..
 
Ostatnia edycja:

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
up' 2

Dzisiaj byłem na spocie , zobaczyć czy rośliny żyją bo przymrozek był w nocy . Okazało się , że żyją Poprawiłem kilka rzeczy , dodałem skrzyneczkę . Zrobiłem zdjęcia przy okazji , we wtorek lub prędzej na spota leci około 25 sadzonek/ kiełków w plastikowych kubkach . Będą one siedzieć w kubkach .


Macie tutaj foteczki , na jednym swisie chyba przymrozek się zaznaczył , co ?










rosliny urosły , co oznacza , że jest dobrze :freak:

Następny up, niedługo a następne daleko w czas :D
 

ananas9@

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2013
Postów
50
Buchów
0
czy ja się mylę czy widzę tutaj Wierzbę energetyczną?

---------- Post Zaktualizowany 20:40 ---------- Data pierwszego postu 20:38 ----------

jeśli się nie mylę to ona jest już dość duża aby na wiosnę lub jesień jakiś rolnik przeprowadził żniwa
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
tak to jest wierzba , lecz nie jest ona do wycinki . Teren obserwowałem , nikt tam nie chodzi . Myślę , że mogę skromnie się tam urządnić :D , Fakt wierzba elektryczna rośnie nieopodal ,ale jestem spokojny i opanowany :D wczoraj wracając ze spota , napotakałem , paralotniarza który startował to ładnie zagadałem , powiedziałem , że szukałem zwierzyny gdyż robię stronę o przyrodzie hihi , udało się wyjść bezprzypału dzięki opanowaniu :D
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
elo ziomki , powróciłem ze spota lekko podk***iony .. Sarna roz***ała mi w foliaka wskakując w niego :pl:
dobra , tu foteczki
planuje już dać za jakieś 2 tygodnie coś do gruntu i na docelowego spota
roboty w ch*j

swiss reg najładnieszy



passion x maroc od virusa




tutaj rahelka od judeskina - starsza i młodsza




grupowe



gromadka wysadzonych - Nanuki x 2 fem ,mix od jude , out virus , passion x maroc , swiss - lecz pomieszane tylko fem podpisałem



ps .woda która stoi w kubku została wylana..
 

Smakosz85

Sigma
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
432
Buchów
1,629
Odznaki
5
W tych kubeczkach i tak woda będzie stała, najlepiej było wcześniej zrobić dziurki na spodzie oraz wsypać trochę kamyczków na spód. Też mam Ivory Ice, lecz czekam na dzień dziecka heheh. Z fartem
 
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
125
Buchów
0
Podlej najbliższe 10m kwadratowych krwią .... to nie będziesz miał problemu ze zwierzyną ... Krew możesz nabyć w masarni do kaszanki sprzedają ... pozdro :D
 

weedtrio

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
297
Buchów
4
ooo, miła zmiana <joint> Kiedy zamierzasz je przesadzać do czegoś większego ?
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
przymrozki spokojnie wytrzymają
ładny ten swiss tylko ciut przelany chyba, coś mi po głowie lata że to dobre palenie
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
dodaje fotki roślinek , mały problem , musiałem uciekać ze spota z roślinkami i się mi pomieszały :freak:, marocaxpassiona coś połamało - prawie na pewno człowiek .
Przeniosłem na spokojnego spota i jest dobrze

na drugim spocie rośnie już od dziś viking tropical i speed i 2x white widow ( pod butelkami)

roślinki co są tutuaj pokazane , to nei wszystko . Reszta powinna rosnąć na starym spocie o ile cośnich nie zjadło :pl:

ogólnie mało czasu , w fotorlecje pokaże co najlepsze

Największy swiss rośnie zbity , i pachnie już marysią :D <lol>


fotek nie będę komentować bo widać tylko rozpacz i biede . Nawet teraz czasu nie mam kiełkować reszzty fem . ch***wo wszystko zorganizowałem


SWISS





Nanuki femm




rahela która rośnie na parapaecie , z początku mutant



reszta




czekamy
 

El Muerto

Mechiko Citi Kartel
Rejestracja
Sie 13, 2013
Postów
132
Buchów
30
Roślinki ładne, ja też mam rahele od judenskina i jak narazie w 100% daje rade pomimo pochmurnych dni.
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
witam , rośliny po przeprowadzce dostały po dupie i lekko zmizerniały lecz całe szczęscie powrót jest z podwójną siłą :)

zapomniałem zrobić wszystkich zdjęć , tylko nanuki fem i jakiś reg .

Rahela
ładnie idzie , brak zdjęć . Vikingowi (ledwo co wyszedł)***ałem korzeń i wsadziłem do lekkiego błota , a ten się ukorzenił :D mocny sk***ysyn :D a miał 2 dni

White widow af - ładnie rośnie , lecz brak fotek wstawie jak będzie coś dużego


Ciekawe jak tam roślinki pozostawione na samopas , na jednym ze spotów...

tu foty , roślinki dopiero odżyły :)

reg



nanuki fem



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół