nasiona marihuany

Kamera leśna

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Janbonk

Guest
Witam pisze żeby poradzić się czy jest sens kupować kamerkę leśną. Mam na oku 2 modele, może ktoś poleci lepsze.

http://e-handel.sklep.pl/kamery-szp...em-ruchu-pir-podczerwien/p,358974#description drugiej nie mogę znaleźć :pl:

Co jeszcze w tym temacie, z tego co sobie myślałem przydałaby się ona do monitorowania naszych pociech lub okolicy żebyśmy wiedzieli czy w okolicach spota ktoś się kreci/kręcił itp., a jak ''nagle" znikną i na nasze szczęście będzie fotka twarzy delikwenta to można iść na policje:lol3:
Jedyny minus że potrzeba jakiegoś drzewa/słupa itp. żeby zamontować tam kamerę bo na ziemi to raczej lipa, drugi minus że jak ktoś za***ie to jesteśmy 1k plnów do tyłu;/ POZDRO!

PS jak zły dział to sorki:( ale wydaje mi się że trafiłem :D
 
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
247
Buchów
1
jak to mówią, zemsta jest słodka :D w tym wypadku taka słodycz kosztuje 1000zł ;) zastanów się czy stać Cię na nią <peace> bo co Ci da wypie****enie delikwenta?
 
J

Janbonk

Guest
jak to mówią, zemsta jest słodka :D w tym wypadku taka słodycz kosztuje 1000zł ;) zastanów się czy stać Cię na nią <peace> bo co Ci da wypie****enie delikwenta?

Moim zdaniem ciezko o bardziej bezsensowny pomysl :D
nie no, oczywiście to ''wpie****enie delikwenta" to tylko jedno z dodatkowych zastosowań:D, mówiłem w sensie żartu to :p Bardziej chodzi mi o monitorowanie spota i okolic czy ktoś chodzi na niego/obok itp.
i dzięki temu można ocalić swoje pomidorki:)
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0

PolakPotrafi

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2012
Postów
93
Buchów
0
...PS jak zły dział to sorki:( ale wydaje mi się że trafiłem :D

Najlepszy dzial to ,,szukaj'' prawy gorny rog.
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?93842-Jak-nie-dać-się-złapać-na-Uprawie-OUT
Masz tu caly watek na temat bezpieczenstwa na spocie, kamerkach i odpowiedzi na swoje pytania. Poczytaj, przemysl, kup, zastosuj i daj znac czy dziala. Na dobra kamerke kilka stowek minimum musisz liczyc. Lepsze juz masz za ok 1000. Dlugosc fali sie liczy zeby w nocy podczerwieni nie widac, modul gsm zebys dostal info i wiele innych czynnikow. Ogarnij co sprzet musi posiadac, a marka urzadzenia to tylko formalnosc.

@české zemědělce - dobrze Ci radzi w ktora strone isc.
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
Co jeszcze w tym temacie, z tego co sobie myślałem przydałaby się ona do monitorowania naszych pociech lub okolicy żebyśmy wiedzieli czy w okolicach spota ktoś się kreci/kręcił itp., a jak ''nagle" znikną i na nasze szczęście będzie fotka twarzy delikwenta to można iść na policje
Jedyny minus że potrzeba jakiegoś drzewa/słupa itp. żeby zamontować tam kamerę bo na ziemi to raczej lipa, drugi minus że jak ktoś za***ie to jesteśmy 1k plnów do tyłu;/ POZDRO!
po co ci kamera która ci nie wyśle info o tym że ktoś ci chodzi po spocie ?
fajnie nagrać może coś tam nagra ale jak ci się psiarnia wpie****i na spota to szybciej sie dowiesz o tym od nich
kamera ma zasięg 20 metrów ? w takim razie musiałbyś ją zamontować centralnie na spocie .... dla mnie cała akcja bez sensu ...
a jeszcze wez prad do takiej kamery jak ona bedzie caly czas nagrywac . lepiej tą fotopułapke już wziąć .. do tego przymocować obiektyw z dużym zoomem albo lunetę snajperską i można ustawić 200m dalej na wysokim drzewie taki bajer . Albo aparat połączony systemem linek ze spotem , postawisz zle noge linka sie przerwie aparat robi fote .. na typa spada sieć , oblewa go gorąca woda , aktywuje sie zapadnia i dzikie psy zostają wypuszczone .. paralizator wycelowany w to miejsce zaczyna strzelać . siedem plag egipskich spada na niego ...
 
J

Janbonk

Guest
a jeszcze wez prad do takiej kamery jak ona bedzie caly czas nagrywac . lepiej tą fotopułapke już wziąć .. do tego przymocować obiektyw z dużym zoomem albo lunetę snajperską i można ustawić 200m dalej na wysokim drzewie taki bajer . Albo aparat połączony systemem linek ze spotem , postawisz zle noge linka sie przerwie aparat robi fote .. na typa spada sieć , oblewa go gorąca woda , aktywuje sie zapadnia i dzikie psy zostają wypuszczone .. paralizator wycelowany w to miejsce zaczyna strzelać . siedem plag egipskich spada na niego ...

Jakbys przeczytal opis to bys sie dowiedzial ze robi zdjecia/filmy lub film&zdjecie na raz i tylko jak cos sie pojawi(mozna ustawic od 1sekundy-60sekund), do tego pare baterii starcza na pare miechow. A co do konca to ku**a z takimi zarcikami idz sobie na kwejka.

Najlepszy dzial to ,,szukaj'' prawy gorny rog.
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?93842-Jak-nie-dać-się-złapać-na-Uprawie-OUT
Masz tu caly watek na temat bezpieczenstwa na spocie, kamerkach i odpowiedzi na swoje pytania. Poczytaj, przemysl, kup, zastosuj i daj znac czy dziala. Na dobra kamerke kilka stowek minimum musisz liczyc. Lepsze juz masz za ok 1000. Dlugosc fali sie liczy zeby w nocy podczerwieni nie widac, modul gsm zebys dostal info i wiele innych czynnikow. Ogarnij co sprzet musi posiadac, a marka urzadzenia to tylko formalnosc.

@české zemědělce - dobrze Ci radzi w ktora strone isc.
widzialem juz ten temat ale dzieki za odpowiedz;p

po co ci kamera która ci nie wyśle info o tym że ktoś ci chodzi po spocie ?
fajnie nagrać może coś tam nagra ale jak ci się psiarnia wpie****i na spota to szybciej sie dowiesz o tym od nich ;]
kamera ma zasięg 20 metrów ? w takim razie musiałbyś ją zamontować centralnie na spocie .... dla mnie cała akcja bez sensu ...

http://archiwum.allegro.pl/oferta/fotopulapka-zdjecia-12mpix-powiadomienie-mms-gsm-i3813936490.html

bardziej kmiń w tę stronę ;)

Jakiś tam sens ma bo jak będę chodził po 23 to wątpię żeby ktoś z psiarni czekał na mnie, i wtedy myk biorę kamerkę do domu sprawdzam czy coś było i myk wiem wszystko;d
 
Ostatnia edycja:

nielatol

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2011
Postów
228
Buchów
2
Jakiś tam sens ma bo jak będę chodził po 23 to wątpię żeby ktoś z psiarni czekał na mnie napisał:
Czy ja dobrze kminie chcesz kupic kamere lesna zamontowac ja na spocie i chodzic noca zabierac do domu zgrywac fotki i odnosic na spota???Dozbieraj pare stówek i Kup sobie taka kamere która wysyła mms w czasie rzeczywistym bedziesz miał na biezaco to co dzieje sie na spocie. Sorry ale pomysł masz bez sensu, hu*a kłade na stole i nozem do masła tne w talarki jak wogole kupisz kamerke zamontujesz itp. :freak2::freak2::freak2:
 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Najtańsza kamera z MMS i zewnętrzną anteną (można podpiąć mocniejszą) to HC 300M GSM MMS i na allegro kosztuje 950zł z kartą pamięci.
Fotopułapka musi posiadać diody IR 940NM (najważniejsza opcja) wszystko poniżej jest widoczne dla oka ludzkiego. Dodatkowo gwint na statyw (można w zaroślach nisko ziemi schować) oraz gniazdo pod panel słoneczny (około 200zł na różnych aukcjach i sklepach). Więc zasilanie cały sezon. Na dobrych bateriach (akumulatorki) podziała 3 miesiące z około 10 fotkami dziennie, a średnio przychodzi 1 na parę dni jak zwierzak przejdzie lub większy wiatr jest.

Do tego potrzeba 2 nowe startery na kartę oraz CZYSTY telefon. Niepowiązany z żadną kartą sim prywatną.
Polecam zakupić taki telefon w KOMISIE za gotówkę bez podawania danych swoich. Zakupy na allegro ODPADAJĄ! Jak psiarnia znajdzie fotopułapke sprawdzi numer na który są wysyłane fotki. Potem wszystkie numery jakie były wcześniej na tym telefonie. Jeżeli jakiś SIM należał wcześniej do Ciebie i był na abonament masz wzjad na chatę. Telefon musi być z komisu bez podawania danych i od razu włożyć do niego nowy SIM, doładować karty można tylko kupując doładowanie w sklepie. NIE online. W przypadku PLAY pasuje wykonać pierwszy telefon by aktywować SIM więc radzę zadzwonić do jakiejś firmy . Byle by sygnał był.

Teraz co do przydatności fotopułapki.
Jeżeli masz dużo roślin to 1000zł to niska cena za spokojnie przespane noce. Jeżeli ktoś wparuje na spota zanim zakosi fotopułapke dostaniesz mmsa, jak dobrze ukryjesz to będziesz miał na bieżąco co się dzieje. W ostateczności niszczysz telefon i dalej śpisz spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
J

Janbonk

Guest
Czy ja dobrze kminie chcesz kupic kamere lesna zamontowac ja na spocie i chodzic noca zabierac do domu zgrywac fotki i odnosic na spota???Dozbieraj pare stówek i Kup sobie taka kamere która wysyła mms w czasie rzeczywistym bedziesz miał na biezaco to co dzieje sie na spocie. Sorry ale pomysł masz bez sensu, hu*a kłade na stole i nozem do masła tne w talarki jak wogole kupisz kamerke zamontujesz itp. :freak2::freak2::freak2:

nie do konca bez sensu no bo patrz, jak ktos sie tam bedzie krecil to wiesz o tym i mozesz np. przeniesc rosliny. Smiejesz sie ze kamera i do tego bede chodzil po 23, no i co? chce byc bardzo bezpieczny i jak nagle znikna rosliny to chce wiedziec jak zniknely:)




Najtańsza kamera z MMS i zewnętrzną anteną (można podpiąć mocniejszą) to HC 300M GSM MMS i na allegro kosztuje 950zł z kartą pamięci.
Fotopułapka musi posiadać diody IR 940NM (najważniejsza opcja) wszystko poniżej jest widoczne dla oka ludzkiego. Dodatkowo gwint na statyw (można w zaroślach nisko ziemi schować) oraz gniazdo pod panel słoneczny (około 200zł na różnych aukcjach i sklepach). Więc zasilanie cały sezon. Na dobrych bateriach (akumulatorki) podziała 3 miesiące z około 10 fotkami dziennie, a średnio przychodzi 1 na parę dni jak zwierzak przejdzie lub większy wiatr jest.

Do tego potrzeba 2 nowe startery na kartę oraz CZYSTY telefon. Niepowiązany z żadną kartą sim prywatną.
Polecam zakupić taki telefon w KOMISIE za gotówkę bez podawania danych swoich. Zakupy na allegro ODPADAJĄ! Jak psiarnia znajdzie fotopułapke sprawdzi numer na który są wysyłane fotki. Potem wszystkie numery jakie były wcześniej na tym telefonie. Jeżeli jakiś SIM należał wcześniej do Ciebie i był na abonament masz wzjad na chatę. Telefon musi być z komisu bez podawania danych i od razu włożyć do niego nowy SIM, doładować karty można tylko kupując doładowanie w sklepie. NIE online. W przypadku PLAY pasuje wykonać pierwszy telefon by aktywować SIM więc radzę zadzwonić do jakiejś firmy . Byle by sygnał był.

Teraz co do przydatności fotopułapki.
Jeżeli masz dużo roślin to 1000zł to niska cena za spokojnie przespane noce. Jeżeli ktoś wparuje na spota zanim zakosi fotopułapke dostaniesz mmsa, jak dobrze ukryjesz to będziesz miał na bieżąco co się dzieje. W ostateczności niszczysz telefon i dalej śpisz spokojnie.

Dzieki za odpowiedz! Na taka czekalem;P
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
;1199759 napisał:
[, drugi minus że jak ktoś za***ie to jesteśmy 1k plnów do tyłu;/ POZDRO!

jeden krzak wiecej i 1k pln sie zwróci
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
chce byc bardzo bezpieczny i jak nagle znikna rosliny to chce wiedziec jak zniknely:)



Spie****ily na nogach...
Dowiesz się juz po fakcie czy byly cięte czy wyrwane.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Patrykq

Member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
16
Buchów
0
Witam koledzy,
odswiezam temat bo mam dylemat odnosnie karty sim, mianowicie nawiaze do twojego komentarzu PolnaSzuja .

"Do tego potrzeba 2 nowe startery na kartę oraz CZYSTY telefon. Niepowiązany z żadną kartą sim prywatną.
Polecam zakupić taki telefon w KOMISIE za gotówkę bez podawania danych swoich. Zakupy na allegro ODPADAJĄ! Jak psiarnia znajdzie fotopułapke sprawdzi numer na który są wysyłane fotki. Potem wszystkie numery jakie były wcześniej na tym telefonie. Jeżeli jakiś SIM należał wcześniej do Ciebie i był na abonament masz wzjad na chatę. Telefon musi być z komisu bez podawania danych i od razu włożyć do niego nowy SIM, "


Mam telefon z lombardu na ktory odbieram zdj z miejscowek jednak przez jakis czas byla w nim moja prywatna karta sim (nie abonament). Z twojej wypowiedzi wynika ze po samym numerze na jaki byly wysylane zdj psy sa w stanie namierzyc imei telefonu i sprawdzic jakie byly poprzednie nr na tym telefonie jestes tego pewien? Mogl bys mi to wyjasnic? Czekam na odp i Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół