nasiona marihuany

Kamera leśna

Wyszukiwarka Forumowa:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Mam telefon z lombardu na ktory odbieram zdj z miejscowek jednak przez jakis czas byla w nim moja prywatna karta sim (nie abonament). Z twojej wypowiedzi wynika ze po samym numerze na jaki byly wysylane zdj psy sa w stanie namierzyc imei telefonu i sprawdzic jakie byly poprzednie nr na tym telefonie jestes tego pewien? Mogl bys mi to wyjasnic? Czekam na odp i Pozdrawiam!
tak sa wstanie sprawdzic jakie numery byly w danym telefonie po numerze imei telefonu.
olej mms - ustaw kamere na wysylanie na email po grps
 

Patrykq

Member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
16
Buchów
0
tak sa wstanie sprawdzic jakie numery byly w danym telefonie po numerze imei telefonu.
olej mms - ustaw kamere na wysylanie na email po grps

Czołem.
Ostatnie pytanie, jezeli kupie tel z lombardu, nowa karte sim, pakiet internetu i nowy fikcyjny e-mail to wszystko bedzie igielka jezeli chodzi o bezpieczeństwo, czy widzial bys to inaczej? Pozdro.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
jesli nowy fikcyjny email zalozysz z zachowaniem srodkow bezpieczenstwa i poczte na nich bedziesz sprawdzac rownie bezpiecznie to tak. wez pod uwage, ze niedlugo prepaidy beda na dowod i caly twoj misterny plan tez szlak trafi ;)
 
C

chrabonszcz

Guest
tak sa wstanie sprawdzic jakie numery byly w danym telefonie po numerze imei telefonu.
olej mms - ustaw kamere na wysylanie na email po grps

Czołem.
Ostatnie pytanie, jezeli kupie tel z lombardu, nowa karte sim, pakiet internetu i nowy fikcyjny e-mail to wszystko bedzie igielka jezeli chodzi o bezpieczeństwo, czy widzial bys to inaczej? Pozdro.



a ja się zastanawiam tak: jak w torze też są mejle to czy da się na taką tajną skrzynkę wysłac..
telefon kupuje się w media ekspercie a kartę w kiosku na akcje z kamerą mms
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
jesli nowy fikcyjny email zalozysz z zachowaniem srodkow bezpieczenstwa i poczte na nich bedziesz sprawdzac rownie bezpiecznie to tak. wez pod uwage, ze niedlugo prepaidy beda na dowod i caly twoj misterny plan tez szlak trafi ;)

Jesli bedą na dowód to kupisz sobie jakąś baze danych, i mogą Cię pocałować w 4litery. Jak dla mnie ta cała ustawa napędzi tylko handel danymi osobistymi. Kto będzie chciał to i tak sobie poradzi. Dostęp do dark neta niby też mieli ograniczyć i jakoś działa...
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
jasne, bo janek ktory nie ogarnia podstaw bhp ogarnie karte na lewe flepy...
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
jasne, bo janek ktory nie ogarnia podstaw bhp ogarnie karte na lewe flepy...

Po to właśnie są takie fora jak to żeby "Janek" się dowiedział i nauczył jak przechytrzyć system!

Wystarczy poszukać w głębszym necie albo mieć znajomych w telekomunikacji lub w urzędach...
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
nie lepiej zgarnac zula spod bramy,dac mu piataka i niech kupi na swoje kwity
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół