nasiona marihuany

Jak oszukać test na wykrywalność THC w moczu ?

Wyszukiwarka Forumowa:

MaciekZaczynam.

Active member
Rejestracja
Gru 31, 2013
Postów
33
Buchów
0
Witam nie będę ukrywać , mieszkam z rodzicami i ostatnio był przypał z jaraniem , konfidenci pie****eni mię posprzedawali nie będę wdrążał jak to się stało . Dowiedziałem się dziś od mojej mamusi kochanej że za jakiś tydzień zrobią mi testy na wykrywalność THC w moczu ,oczywiście się nie zgodziłem ale wiedzie jak to jest udowodnię im że nie jarałem i tyle będę mógł dalej palić babilon. Bardzo bym prosił o jakieś racjonalne komentarze , teksy typu "nie jaraj lub masz problem " darujcie sobie . Proszę o pomoc , morze mieliście kiedyś taki problem .

Z góry dziękuje.:spalony:
 

fallus

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2011
Postów
121
Buchów
0
wez mocz od ziomka w sloiczek co nie pali lub co dawno nie palil i tyle :D i pozniej przelejesz do pojemniczka i tyle ;d
 

MaciekZaczynam.

Active member
Rejestracja
Gru 31, 2013
Postów
33
Buchów
0
No to zdawać się byłoby racjonalne ale słyszałem też że można wymieszać z cytryną czy coś takiego , wiesz coś o tym ?
 

Grazy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2013
Postów
196
Buchów
0
Niby można kwasek cytrynowy, wybielacz itp dolać, ale najlepsze to będzie mocz ziomka. Można taż spróbować kupić samemu test dolać kwasku i sprawdzić czy działa . W przypadku testów labolatoryjnych jeśli próbka z thc dojdzie do lab. to nie ma możliwości nie-wykrycia.
 

Tab

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2013
Postów
63
Buchów
0
Witam nie będę ukrywać , mieszkam z rodzicami i ostatnio był przypał z jaraniem , konfidenci pie****eni mię posprzedawali nie będę wdrążał jak to się stało . Dowiedziałem się dziś od mojej mamusi kochanej że za jakiś tydzień zrobią mi testy na wykrywalność THC w moczu ,oczywiście się nie zgodziłem ale wiedzie jak to jest udowodnię im że nie jarałem i tyle będę mógł dalej palić babilon. Bardzo bym prosił o jakieś racjonalne komentarze , teksy typu "nie jaraj lub masz problem " darujcie sobie . Proszę o pomoc , morze mieliście kiedyś taki problem .

Z góry dziękuje.:spalony:


Ziomuś ! Głowa do góry !Ha hahaha Raz moja była mi robiła testy na mocz :D wiesz jak to działa ? o du*ę rostrzaść :d Te aptekowe gówna działają tak - Rano jarasz , jutro nie wykrywa tak poza tym pocieszę cię zią !

"Pochodne kanabinoli mogą być wykrywalne w surowicy krwi i moczu przez ok. 3 tygodnie od zażycia. Aby je wykryć, potrzebne jest specjalne,drogie badanie na ich obecność. W tzw. badaniach podstawowych nie można wykryć pochodnych kanabinoli."
 

marybeatsquad

Member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
22
Buchów
0
miałem identyczną sytuacje kiedys xD. probowałem wszystkich sposobów ale moja mamuska i ojczulek nie są głupi i zrobili mi testy tak zebym nie mogl czegokolwiek wykombinowac :p. oczywiście testy wyszły pozytywnie xD
 
P

Panogrodu

Guest
Zawsze możesz delikatnie zapuścić paznokcie i pod nimi schować kilkanaście/kilkadziesiąt kryształków kwasku cytrynowego i gdy mama da Ci pojemnik na mocz to strząśnij je tam przed oddaniem moczu żeby strumień je rozpuścił. Ewentualnie po prostu zakitraj kwasek do kielni i gdy pójdziesz oddać mocz do testu to dodaj do niego ten kwasek. Ponoć działa też sposób z wypiciem paru kaw lub piw, nawet bez alkoholowych jeśli mają nie wyczuć, a do tego wypić buteleczkę kwasku i 2 mocz po wypiciu tych specyfików dać do kontroli. W moim przypadku zadziałało :jaraczz:
 

MaciekZaczynam.

Active member
Rejestracja
Gru 31, 2013
Postów
33
Buchów
0
Dzięki, spróbuje z tym kwaskiem , bo z ziomem to nie wyjdzie bo dziś bakaliśmy (porzygał się ;D). Ale jak coś to jeszcze wezme mocz od ziomka ze szkoły ;P Dzięki wszystkim.:smokee:
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
na alle dostaniesz penisa ze sztucznym moczem :lol3:
a w growshopach widziałem zbiorniczki z tym specyfikiem do wsadzenia w gacie
 

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Dzięki, spróbuje z tym kwaskiem , bo z ziomem to nie wyjdzie bo dziś bakaliśmy (porzygał się ;D). Ale jak coś to jeszcze wezme mocz od ziomka ze szkoły ;P Dzięki wszystkim.:smokee:


Kwasek gówno daje, ewentualnie krople do oczu (zasadowe ph) mogłoby coś pomóc, chociaż to też wątpliwe.
Polecam przejść się do szkoły, poznać ortografię naszego pięknego języka i później ewentualnie zawitać do nas.
CO JEST NIEZROZUMIAŁE W ZDANIU "FORUM OD 18 ROKU ŻYCIA"?
 

stonapersona

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
40
Buchów
0
Niestety, ale z tych wszystkich pomysłów najlepszym jest mocz od osoby, która nigdy nie jarała, w 100% skuteczny. Dajesz jakąś dyszkę i mówisz żeby nic, nikomu i nigdy, a ta osoba przez to nie będzie się zastanawiała :) Za kwaski, cytrynki i krople do oczu nie dam sobie głowy uciąć i ty też nie powinieneś. Jeżeli patrzą Ci na "ręce" to pomyśl jak go przetransportować tak żeby nie mieli podejrzeń.
 

NewHope

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2012
Postów
217
Buchów
0
Co do piwa zgadzam sie. Wstrzymaj sie gimbie :crazy: z paleniem na ten tydzien. Pij sobie po 3 piwka dziennie. Nie bd robil reklamy tu ale takie cytrynowe 2%% bd dobre. Przeplukasz sobie watrobe ogolnie i tyle. Nie ma lipy.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Podbijam temat.
Przyjąłem się do nowej pracy i okazało się że w piątek będą robić test na narkotyki. Oczywiste jest że test będzie pozytywny. Czytam forum uważnie i postanowiłem dodać kwasu cytrynowego, ale że lubię być pewny to kupiłem takie testy i sprawdziłem czy kwasek pomoże.
Jest lipa THC i MDMA pozytywny.
ku**a extaze brałem prawie dwa tygodnie temu i ją suke też pokazuje. Żeby stary koń musiał się kitrać z jaraniem to przesada.
Jakieś pomysły czy muszę prosić kumpla o mocz? Mam jednego co nie jara ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół