nasiona marihuany

Jak oszukać test na wykrywalność THC w moczu ?

Wyszukiwarka Forumowa:

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
zmienić prace na taka bez inwigilacji

Masz rację, ale poprzednią już żuciłem i nie chce teraz zostać z ręką w nocniku. Zresztą w poprzedniej też straszyli testami, a przez 6 lat żadnego testu nie było.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Widziałem kiedyś gdzieś na jakieś stronie z gadzetami do uprawy sztuczne penisy ze zbiornikiem na mocz. Tylko musisz dawce moczu załatwić. Testy muszą Ci zapowiedzieć wcześniej chyba są takie wymogi?
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Widziałem kiedyś gdzieś na jakieś stronie z gadzetami do uprawy sztuczne penisy ze zbiornikiem na mocz. Tylko musisz dawce moczu załatwić. Testy muszą Ci zapowiedzieć wcześniej chyba są takie wymogi?

Tym razem mam zapowiedziany, na kut*sa nikt mi nie będzie patrzył, więc jeśli nie będę miał wyboru to wezmę mocz kumpla. Niestety mogą robić nie zapowiedziane, bo wyraziłem na to zgodę podpisując umowę. Właśnie o to chodzi, przecież nie będę nosił ciągle szczyn kumpla do pracy.
Trzeba będzie szukać nowej pracy.
 

Rogowsky

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
57
Buchów
1
Tym razem mam zapowiedziany, na kut*sa nikt mi nie będzie patrzył, więc jeśli nie będę miał wyboru to wezmę mocz kumpla. Niestety mogą robić nie zapowiedziane, bo wyraziłem na to zgodę podpisując umowę. Właśnie o to chodzi, przecież nie będę nosił ciągle szczyn kumpla do pracy.
Trzeba będzie szukać nowej pracy.

Wes kwasek rozrób go w fiolce takiej od pestek ile sie da mocne stęrzenie kitrasz w gumce od gaci i dodajesz do moczu wiadomo żeby nieszczać do pełna tylko co kot naplakal patent pewny0
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Wes kwasek rozrób go w fiolce takiej od pestek ile sie da mocne stęrzenie kitrasz w gumce od gaci i dodajesz do moczu wiadomo żeby nieszczać do pełna tylko co kot naplakal patent pewny0

Przeczytaj proszę moje poprzednie posty, niestety patent nie jest pewny.
 

Johnyy

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
Weź w piątek wolne , i nawet jak w pon jak będziesz miał kontrole zawsze to pare dni masz czas , nie pal teraz i płucz browarem jak ktos pisał , w niedziele wieczorem sprawdź testem , może coś pomoże, albo chorobowe tydzień czasu
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Weź w piątek wolne , i nawet jak w pon jak będziesz miał kontrole zawsze to pare dni masz czas , nie pal teraz i płucz browarem jak ktos pisał , w niedziele wieczorem sprawdź testem , może coś pomoże, albo chorobowe tydzień czasu

Nie pale od zeszłego piątku , czyli od momentu jak się dowiedziałem że będę miał test. Spoko tym razem nie ma strachu bo wezmę mocz kumpla. Wiem że dostanę menzurke i pujdę do kibla, więc nie ma paniki. Chodzi mi o przyszłość, w razie nie zapowiedziane kontroli.
Ja mam testy "one step" firmy Home health UK

Ten test ma pasek kontrolny czy test działa prawidłowo i po dodaniu dużej ilości kwasku pokazuje że coś jest nie tak. Wolę nie ryzykować że zechcą powtórzyć test.

Dziękuję za wszystkie rady.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Nie pale od zeszłego piątku , czyli od momentu jak się dowiedziałem że będę miał test. Spoko tym razem nie ma strachu bo wezmę mocz kumpla. Wiem że dostanę menzurke i pujdę do kibla, więc nie ma paniki. Chodzi mi o przyszłość, w razie nie zapowiedziane kontroli.
Ja mam testy "one step" firmy Home health UK

Ten test ma pasek kontrolny czy test działa prawidłowo i po dodaniu dużej ilości kwasku pokazuje że coś jest nie tak. Wolę nie ryzykować że zechcą powtórzyć test.

Dziękuję za wszystkie rady.

Sorry że post pod postem.

Witam wszystkich chce się podzielić z wami jak mi poszło.
Więc tak, jest lipa.
Mimo że pojechałem na pewniaka z szczynami kolegi, to nie przewidziałem wszystkiego, tak jak myślałem nikt mi na ptaka nie patrzył, ale zmierzyli temperaturę moczu i według jej wskazań musiał bym być martwy.
Gdy poprosili mię o drugą próbkę, powiedziałem prawdę że nie ma sensu marnować ich i mojego czasu. Powiedziałem że byłem na imprezie dwa tygodnie temu i ktoś mnie poczestował. Jako że nie zbadali próbki, a ja byłem szczery, to mogę przyjść za 5 tygodni gdy będę czysty.
Oczywiste jest nie wrócę tam, szkoda bo kasa fajna i robota ciekawa, ale za stary jestem by ktoś mi nażucał co mam robić w wolnym czasie.
 

KebabUAliego

Member
Rejestracja
Lut 9, 2016
Postów
14
Buchów
0
troszke lipa wyszla , trzeba bylo tak jak kolega jakos wyrzej pisal zakupic sztucznego penisa nazywa sie to screenyweenie ,taki ku**s na gaciach , tylko kosztuje cos kolo 500zl :) dostajesz go z syntetycznym moczem , produkt najlepszy do oszukiwania kazdego rodzaju testow nawet pedzel jest jak prawdziwy wciszkasz guzik i leci syntetyczny zolty mocz :D zreszta najlepszym potwierdzniem tego jest Mike Tyson ktory przez cala kariere tego uzywal i nigdy nie wpadl , no w sumie wpadl dopiero po walce z Gołotą ale tylko i wylacznie dlatego bo nie wzial swojego "fiuta" z domu :)
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
5
pracowałem w przeróżnych miejscach i nigdy nie miałem mieć badania. Mógłbyś napisać co to miała być za praca?
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
338
Buchów
85
Mocz nosi się na takie badania pod swoją pachą, i wtedy wychodzi Ok.
 

Buszek okruszek

New member
Rejestracja
Maj 23, 2018
Postów
1
Buchów
0
Dla wszystkich ludzi którzy będą mieli robione multi testy /testy thc na mocz . Kwasek cytrynowy działa ! Jetstem ciągłym palaczem pale kilka razy w tygodniu napie****am wiadra jak po***any , paliłem we czwartek wieczorem a testy na mocz miałem o 13 w sobotę , zjadłem 60g kwasku cytrynowego i popijalem dużą ilością wody 2 h przez testem , potem jeszcze wlalem z fiołki rozrobionego kwasku z wodą (nie było tego dużo około 15ml) test wyszedł negatywny !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół