nasiona marihuany

Kradzież sprzętu uprawowego

Wyszukiwarka Forumowa:

whitney

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2011
Postów
47
Buchów
0
Witam
Mam pytanie, z tego co wiem lampy hps ,filtry i tzw growbox jest legalny tak??. Sprawa polega na tym że dałem go na przechowanie typowi który okazał się zwykłym chu.j..em . Teraz chce odebrac sprzęt , ale on nie chce go oddać trzyma go na strychu w bloku( ale mam też podejrzenie że mógł go sprzedać). Co mi radzicie w tej sprawie zrobić ?? czy jest możliwosc zgloszenia tego na psy jako kradzież...?? no bo trudno to nazwać inaczej.
pozdro i prosze o odpowiedź.
 
D

delete

Guest
Mozesz to zglosic na policje, jak najbardziej.

A co on mowi? Czemu nie chce oddac? Nie mozesz mu w ryja strzelic?
 

whitney

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2011
Postów
47
Buchów
0
nie mogę to jest stary spasiony zgred:( a mówi a raczej zmyśla jakiś dług za weed (4 stówy) co nie jest prawdą a sprzęt jest mój..
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
Nie mozesz mu w ryja strzelic?
Można to załatwić po męsku - albo zgłosić na policję. sprzęt jest legalny i z tego powodu, że zgłosisz jego przywłaszczenie nie będziesz miał nieprzyjemności - ale koleżka pewnie nasra przy okazji na Ciebie, że widział co tam masz na przykład. A nawet jeśli nie to lokalne psy będą wiedziały do czego to służy i nie będziesz już (o ile byłeś) incognito
 

whitney

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2011
Postów
47
Buchów
0
szczerze mówiąc roślin w domu u mnie nie widział, ale fakt wiedział że miałem planty. Możliwe że broniąc się mógł by coś tam nagadać,ale nigdy nie byłem notowany za takie sprawy ,itd . myśle też że nie jestem o to podejrzewany itd. No tyle że psy już mogły by mnie mieć na celowniku na przyszłość. AHA obecnie nic nie hoduje i nie mam nic na chacie.
To jak radzicie??
konfrontacja siłowa nie wchodzi w gre, hehe :zombi:
 

Giorgio Armani

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2012
Postów
276
Buchów
0
Bierz ziomka jak sam sobie nie poradzisz i idź do niego. Ale obawiam się że ten sprzęcik jest już sprzedany.

konfrontacja siłowa nie wchodzi w gre, hehe :zombi:

Niedoczytałem. No to w takim razie tylko psy ci zostają albo możesz się pożegnać z boxem.
 

whitney

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2011
Postów
47
Buchów
0
a nawet jeśli niestety boxik okazał by się sprzedany , to dalej mogę kierować sprawę na psy?? pozdrawiam.
 
P

PiteR.

Guest
oczywiscie ze tak, w razie pytan wymysl ze sadziles pomidory czy cos w domu, robiles testy jak ktora rosnie pod jakims tam wplywem innegi nawozu np...
 

Giorgio Armani

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2012
Postów
276
Buchów
0
a nawet jeśli niestety boxik okazał by się sprzedany , to dalej mogę kierować sprawę na psy?? pozdrawiam.

Jak najbardziej tak. Oni i tak do tego dojdą czy miał tego boxa czy nie. Tak wogóle możesz mi powiedzieć ile jest wart ten box?

Na twoim miejscu zastanowiłbym się z tą policją, bo możesz sobie tylko wrogów narobić. Jeżeli on go sprzedał, to pierw się dowiedz komu, bo tamten co go kupił też będzie miał problemy a nie wiesz kto to jest...
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Może tą policje sobie odpuść, bo zrobisz gnój mu, jak leci z jakimś projekcikiem na twoim sprzęcie :D
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
465
Odznaki
4
a nawet jeśli niestety boxik okazał by się sprzedany , to dalej mogę kierować sprawę na psy?? pozdrawiam.
Jasne,że możesz-tylko później to trochę lipa z uprawą,bo panowie policjanci mogliby chcieć Cię co jakiś czas odwiedzać aby "niechcący" zerknąć czy w boksie rośnie papryczka czy może jakieś inne coś nielegalnego:sunny:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
Nie dasz mu rady to trudno popie**** ten sprzęt i jego ale nie broń się psami po co dawać im trop albo podejrzenia ? Pamiętaj kij zawsze ma dwa końce i takie k***y zawsze dostają od życia w du*ę.

A po za tym to ty lepiej zmądrzej i nie bądź bilbordem bo potem będzie za późno ;]
 

whitney

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2011
Postów
47
Buchów
0
no właśnie cały czas się głowie , co tu robić ... z chu*em :( .Box hmm myślę że zestawik tak z 800pln warty to jest może nawet troche więcej, prócz ceny to ma dla mnie jeszcze wartość sentymentalną. Z tą sprzedażą to są moje najczarniejsze podejrzenia, a co jeśli go ma rzeczywiście na strychu i nie che oddac ??
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
A co ma być? Wy***ał Cie. Odbierzesz go siła, albo wcale na to wygląda :D
 

AxeLive

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
100
Buchów
0
Licz się z tym że jak pójdziesz na policje to mam nadzieje pęknie ci dupsko na osiedlu. Po prostu dałeś się wyj***ć, nie dość że gość się u ciebie skreślił na 4 stówy to jeszcze boxa mu pożyczasz idiotyzm na potęgę.
śk
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół