nasiona marihuany

Kradzież sprzętu uprawowego

Wyszukiwarka Forumowa:

Hakan

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2013
Postów
149
Buchów
0
haha czy ja dobrze czytam!!typ za***ał ci boxa a Ty chcesz iść na niego na policję buhahahahaha no i te fachowe porady od gimbusów hahaha.Olej człowieku bo z własnego doświadczenia wiem że takie akcję kończą się źle,winić za tą sytułejszyn możesz tylko siebie. :lol3:

Lepiej nie zaczynaj, to juz bylo przerabiane..
 

Przysmak Teściowej

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
409
Buchów
0
normalnie , idź na psy , do*** hu*a że słyszałeś że gościu się szykuję z uprawą ma sprzęt , poodobno ludzi nagranych na dill .
i gościu ma takie trzepańsko , wyjaśnianie dla zasady - że się nie kradnie.. (kiedys za to rękę ucinali )

a ty spokojnie robisz outa i masz w dupie hujka .

w końcu na tą psiarnie bulisz spory hajc w podatkach ( o ile pracujesz . już )trzeba rozróżniać od czego jest policja a od czego nie . bo policja jest potrzebna , zawsze . policja jest zła 100% itp ,

to podejście mało inteligentne . uprawiam ponieważ jestem wolnym człowiekiem a nie dlatego że chce łamać prawo tak ?

wsio ,
 

Freq

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
344
Buchów
0
(kiedys za to rękę ucinali )



w końcu na tą psiarnie bulisz spory hajc w podatkach ( o ile pracujesz . już )

Na wschodzie dalej ręce ucinają ;)

Nawet jesli nie pracuje to i tak buli np vat.

Myśle ze gdyby za***ał mu co swoje pod jego nie obecnosć to typek w końcu sam by sie odezwał ze ktoś mu jego (autora ) sprzet za***ał :D (oczywiscie o ile nie nasrasz, bo jak nasrasz to sie skapnie ;) )
 

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
naucz się wybaczać :bongo4: kup nowy sprzęt wyhoduj 1g z 1 w i pie**ol
 
E

ElNature

Guest
normalnie , idź na psy , do*** hu*a że słyszałeś że gościu się szykuję z uprawą ma sprzęt , poodobno ludzi nagranych na dill .
i gościu ma takie trzepańsko , wyjaśnianie dla zasady - że się nie kradnie.. (kiedys za to rękę ucinali )

Najgorszego wroga bym nie sprzedał ze coś uprawia... , a co do tematu wez mu wpadnij na te meline i zabierz co swoje i po krzyku.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Kumpla kiedyś na złodziejce na jabłkach pogonił stary, ale krzepki dziadek. Kumpel na drzewo, a dziadek gramoli się za nim. No to wziął i go osrał. A najlepsze, że później ten dziadek wysmarował się jeszcze bardziej w jakimś gównie i poszedł w takim stanie do ojca kolegi na skargę :D.
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Najgorszemu wrogowi to bym wolal inne rzeczy zrobic sprzedac go zeby zawias dostal to za malo.
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
Na takich chujasow zawsze sie cos znajdzie i troszke kombinacji i kolo ugotowany
 

Łamacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
136
Buchów
0
Ciekawi mnie co z tego wszystkiego wyszło, jakby nie patrzeć jest to wątek z marca ubiegłego roku :D
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
Nie chce mi się wertować wszystkich stron odpowiedzi (może już padła właściwa), tym bardziej, że autor się zmył z wątku 100 lat temu ale powiem wam co by było gdyby zgłosić sprawę policji.

Smutni panowie wejdą za zgodą właściciela stryszku zobaczą, że sprzęt stoi i stwierdzą, że skoro stoi i nie niszczeje to mają to w dupie i skierują petenta do sądu. Sąd rozsądzi co kto komu był krewien i jakie rekompensaty strony powinny sobie uczynić. Plusem dla oskarżyciela było by przedstawienie dowodów zakupu (paragonów, faktur) za sprzęt. Minusem dla oskarżonego o kradzież grubasa był by brak weksla na te rzekome cztery stówy.

Protokół z wizyty smutnych panów w kanciapie zapewne został by włączony do akt sprawy i wzięty pod uwagę przez sąd.

Morał: Dobry zwyczaj nie pożyczaj.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół