nasiona marihuany

Kradzież sprzętu uprawowego

Wyszukiwarka Forumowa:

PIKI

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2014
Postów
211
Buchów
0
Heh.
Ty jestes zwyklym lisciem i w tym grubasie widziales typa z ktorego chciales brac przyklad, ufales mu. A ziomek wiedzial ze jestes lisciem i jeszcze Cie zapewnial, ze na bank Ci odda, ze u niego bedzie "bezpieczny". Wez sie ogarnij mimo iz jestes mlodszy, mniejszy, slabszy. Na kazdym osiedlu znajdzie sie nieprzewidywalny typ ktory zrobi glupia rzecz za 200 stowki. Na bank jest ktos z lepkimi lapami. U Ciebie tez na pewno taki jest. Wez ogarnij te 200 i podbij do niego skoro sam nie potrafisz. Za odzyskanie dasz mu 200 stowki. A to co on tam sobie jeszcze znajdzie to jest jego. Niech sie w***ie na ten strych zabierze co Twoje i to co "mu sie spodoba plus Twoje gwarantowane 200. Straciles 800 jak pisales. Inwestycja godna podziwu. Strac jeszcze te 200 i chociaz bedziesz wiedzial czy go ma czy go pogonil. A jak go odzyskasz to mozesz mu ***nac tym kamieniem wyzej wymienianym albo tez pokazac mu serdeczny palec nie uzywajac przemocy. Takich rzeczy sie nie popuszcza...
Daj tu znac jak juz bedziesz zaczynal fotorelke.
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Pamiętaj nic nie boli bardziej człowieka niż strata finansowa,może ma auto jakieś albo coś innego?Zawsze możesz mu pomóc w nowym lakierowaniu heh nie jest głupi i będzie wiedział że to ty ale gówno ci zrobi.Na żadne psy nie idź bo zrobi z ciebie frajera i nikt z Tobą nie będzie rozmawiał.Jest milion sposobów na załatwienie tego.Pamietaj na bejsbola nie ma kozaka :)
 

gangsta

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2014
Postów
396
Buchów
0
Witam
Mam pytanie, z tego co wiem lampy hps ,filtry i tzw growbox jest legalny tak??. Sprawa polega na tym że dałem go na przechowanie typowi który okazał się zwykłym chu.j..em . Teraz chce odebrac sprzęt , ale on nie chce go oddać trzyma go na strychu w bloku( ale mam też podejrzenie że mógł go sprzedać). Co mi radzicie w tej sprawie zrobić ?? czy jest możliwosc zgloszenia tego na psy jako kradzież...?? no bo trudno to nazwać inaczej.
pozdro i prosze o odpowiedź.

1.)Na ile kasy tego sprzętu?

2.)ODPUŚĆ SOBIE-Dajesz frajerowi sprzęt na przechowanie?TWOJA WINA

3.)Nie zgłaszaj policji.

4.)Nie miej do niego wontów.

5.)Miej na niego wy***ane,może przyjdzie koza do woza,to wypie****isz go na morde.
------------------------------------------------------
Sam jesteś winien,że dajesz swój prywatny sprzet komuś nie do końca zaufanemu na przechowanie.
 
P

Pustelnik

Guest
Ty wykopaliskami sie zaczeles juz zajmowac nie masz gdzie pisac?Patrz chlopie na daty.
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Toć dajcie mu spokojnie posty nabijać...
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
(nabijania postów ciąg dalszy)

Poczekaj aż pójdzie do Biedronki na zakupy i zrób mu tak

 

Gunman

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2014
Postów
82
Buchów
1
Ja naprzykład sie cały czas czaje na kolesia który mnie zrobił na 130 zł , tylko chce tak to zrobic zeby nie miec problemu z policja , co do autora jesli jest to chlopaczek z osiedla to masz prosciej , wylukaj kiedy wraca np z imprezy i zpalowac go trzeba w bramie a jak nie masz jajek to na drugi raz nie daj sie dymac , taka moja rada.
 

Gunman

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2014
Postów
82
Buchów
1
napewno sa charakterni ludzie na forum , kot by pewnie FBI wezwał przez computer z pizza w reku .
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Gunman co z Ciebie za gangster :D Gangsterzy nie boją się policji ;)
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
Jak byś był taki "charakterny" to by Ci nikt nic nie podpie****ił heheh
 

Amon Hiki

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2010
Postów
74
Buchów
0
Idz na osiedle i poszukaj matkiego i grubego i wbijcie mu sie na chate
 

Gunman

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2014
Postów
82
Buchów
1
khali przesiedziales chociaz rok ? wiesz ile za pobicie daja ? Po zatym wystarczy miec rodzine.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
niepozorni ludzie bywają bardzo niebezpieczni, znam przypadek skrytego, niepozornego gościa, pracownika zwykłej fabryki, któregos dnia dostał po mordzie na osiedlu za to że krzywo się popatrzył na jednego osobnika, kilka tygodni później gość który był prowodyrem bójki miał przestrzelone kolano z broni małokalibrowej(sportowej) do dziś kuleje i nie zgina nogi nawet do połowy, sprawców nigdy nie aresztowano chociaż robak z fabryki dał przekaz dresowi aby wiecej tego nie robił bo nie tylko będzie kulał.
Jesli chcesz się mścić to rób to z głową i dobrze poznaj człowieka bo może Ci zrobić krzywde.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół