nasiona marihuany

miernik ph .

Wyszukiwarka Forumowa:

bedziebyczo

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
134
Buchów
0
witam ,ktos uzywal?wart polecenia ,?
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Osobiście nie kupował bym miernika za 10zł ponieważ wychodzę z założenia cena=jakość. A przecież prawidłowy odczyt jest bardzo ważny.
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Ja osobiście bym za 10zł kupił miernik, gdyby ten pierwszy kosztował tyle :D Ten drugi może kosztować i 100zł ale bym go nie kupił nigdy w życiu. Reasumując nie cena czyni miernik dobrym. Dobry przykład to ceny w growshopach ph metrów tych takich "długopisów" 150 - 200zł, a te same na ***aju po 8$...
Odnośnie tego drugiego szmelcu do wbijania w ziemię to to jest tylko patyk ze wskazówką - na pewno nie miernik ;] Najlepiej to sprawdzić biorąc go w sklepie i wbijając po kolei w ziemie, które stoją obok z różnym ph - zawsze Ci pokaże to samo ;]
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
papierki albo plyn pomiar nie zbytdokladny ale po kilku uzyciach nabiera sie wprawy
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Na alledrogo najtańszy sensowny miernik z cyfrowym wyświetlaczem kosztuje 0k 60zl ja mam taki sam tylko pomarańczowy o nazwie "Flo" i daje rade. Co z tego ze kupisz dużo ziemi skoro w krótkim czasie jej ph szybko może się zmienić np od nawozów i będzie ona bezwartościowa dla roślin, zainwestuj w dobry ph metr naprawdę warto, będziesz wiedział na czym stoisz.
 
T

The1

Guest
U mnie papierki lakmusowe dobrze działają. tanie i wielorazowe
 

bedziebyczo

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
134
Buchów
0
nie jestem ekspertem ale na 95% jestem przekonany ze wody.
 
B

Ballantines1

Guest
Na alledrogo najtańszy sensowny miernik z cyfrowym wyświetlaczem kosztuje 0k 60zl ja mam taki sam tylko pomarańczowy o nazwie "Flo" i daje rade. Co z tego ze kupisz dużo ziemi skoro w krótkim czasie jej ph szybko może się zmienić np od nawozów i będzie ona bezwartościowa dla roślin, zainwestuj w dobry ph metr naprawdę warto, będziesz wiedział na czym stoisz.

ja tez mam taki miernik i sobie chwale..
najlepiej miec jeden do gleby i jeden do wody...
ewentualnie zamias dugiego papierki..
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Można i tak , ale jeśli plant zachoruje mając miernik możesz automatycznie wykreślić złe ph z listy możliwych nieprawidłowości.
 

Jonson_99

Active member
Rejestracja
Lip 27, 2010
Postów
27
Buchów
0
Witam,czy ktoś używa albo używał miernika Subota SB51?Wart polecenia czy nie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół