nasiona marihuany

40 panienek pod wschodzącym słońcem / thefekt Out 2014, part #3

Wyszukiwarka Forumowa:

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Wszyscy żyją, 0 pleśni, pod kose lecą Ak47 na przyszły tydzień.

Nepal x Hindu Kush





Warr



(Guerilla Gold x Manitoba Medicine x HashPlant) x Congolese Double Gold x Andalusian Dog



Ak47 af





Wieczorem prawdopodobnie wrzucę jeszcze foto Maroca, ogólnie lipa z nim, pierwszy tydzień flo, dlatego utwierdzam się w tym, że masowo produkowane nasiona breederów to chu*nia, bo nigdy nie wiadomo co się trafi :)

Pozdro!
 

Żniwiarz1

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
233
Buchów
2
to raczej nie wina breederów, wszystkim późno kwitną w tym roku, to bardziej wina tych anomalii pogodowych w naszym kraju :/
Wszyscy w tym roku liczą się ze stratami, zajrzyj do pierwszej lepszej fotorelacji z pełnosezonówkami, wszyscy narzekają na późne zbiory, a nie wierzę w to, że wszyscy mają nasiona z tego samego sklepu albo w to, że ktoś nie ma własnych nasion :p
 
K

klos2

Guest
Nie ma co narzekać mi z 10 warr-ów 6 już kwitnie dobre dwa miesiące i nadal nie widzę końca A pozostałem cztery warr-y kwitnie od tygodnia i zastanawiam się czy dojdą ?
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Kosa była af, z 3 af wyszło 150g mokrego, topki ładnie zbite więc z 5 dyszek będzie ostatecznie. Foty jutro, a tymczasem łapcie jakiegoś mojego seeda spod ręki mojego dobrego zioma :)



Pozdro!
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
uuuu a czegoż to seed? mam proźbę przejrzyj szufladę i zrob listę tego co znajde niedługo na gnomie, bo muszę przedstawić małżonce wniosek na co pójdą moje ciężko zarobione pieniądze, czego to ona nie będzie kupować :)
ciężko się załapać na openseeda bo konkuręcja zacna, więc śledzę i oglądam co chcę sobie sprawić :jaraczz:

co do afów, to przecież nie jest źle :) zawsze do przodu, a mogło być gorzej, albo dzik mógłby przeorać ojoj :)

przybij koledze piątkę, bo krzaczek piękny i zadbany!
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
pewnie kolega prowadzi harvest i jest ogromnie zajety. Spokojnie:sunny:
 

trzeszcze

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2013
Postów
229
Buchów
6
Oby wszystko było w porządku - czekamy na wyselekcjonowane fenotypy NxHK <lol>
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Tak oficjalnie:

Po kilku stresach grow dobiegł końca. Nasiona u gnoma uzupełnię dopiero na sezon '15, myślę że do końca marca wszystko już będzie dostępne. Puszczę na razie jedną odmianę + nordycki mix, af poszły do lamusa, czasu co raz mniej, a pracy co raz więcej... ;)

A więc:

Ak47, 40g suszu



Mix warr (butelka 2,25L)



(Guerilla Gold x Manitoba Medicine x HashPlant) x Congolese Double Gold x Andalusian Dog





Maroc (ta panna nie była fotografowana w ostatnich dniach życia, zdjęcie jest sprzed miesiąca od daty ścinki)



Wyników oficjalnie nie podaje bo nie ma się czym chwalić :)
Następny sezon lecę wyłącznie z nordykami spod własnej ręki - będzie się działo! ;)

Pozdro!
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Hehe, pewnie rozbiegną się gładko jak autosy. Na nepala napewno poczekam, daj znać gdzieś jak będą miały się pojawiać bo pewnie szybko się rozejdą.
A co za nordyka przygotowałeś? Ja regularnie dziobie munkx royal dane. Kilka kulek już odpaliłem świeżutkich, żeby mnożyć to dalej :)
Ważne, że zebrane to co miało zostać zebrane! Każdy słoik serce cieszy :yeahh:
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Na pewno dzięki pomocy użytkownika LosMenelaos, pojawi się w ofercie Royal Dane x HashPlant2 x Danish Gold x Nepal x Hindu Kush x Wild Super
Szczerze dla mnie Nepal x Hindu Kush fajne jaranie, dobrze wchodzi z opóźniaczem, ale struktura topów iście sianowata :)
A o stresach na forum nie piszę, to raczej nie jest odpowiednie miejsce do upubliczniania jakichkolwiek informacji na jakikolwiek temat...never mind ;)
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Wybacz thefekt że tu trochę przyspamuje, ale przy okazji też zareklamuję mającą się pojawić odmianę bo cieszy mnie niezmiernie że te geny pójdą w świat. Tu oczywiście Royal Dane x HashPlant2 x Danish Gold, tak wyglądała w 4 tygodniu flo:
DSCF4587.JPG


DSCF4594.JPG

A tak skończyła 17 września, dała 270g bardzo dobrego jakościowo palenia.
DSC_2547~1.jpg


DSC_2551~0.jpg


Bardzo ładne kwiaty, zbudowane prawie wyłącznie z calyxów, bardzo mało liści, zapach sosnowo-ziołowy z nutami cytrusów, działanie 60/40 w stronę sativy, moc przyzwoita.
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Ode mnie Thefekcie nic nie dotrwało do ścinki? :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół