nasiona marihuany

Automaty Bebooka

Wyszukiwarka Forumowa:

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Niestety,automaty które miały być na tego outa nie kiełkują,mialem takie podejrzenia bo nasion nie mozna bylo kupic po 5/10 tylko trzeba bylo pojedynczo dodawac do koszyka,mialem przeczucie ze są stare i tak tez chyba jest z 15pestek zyją dwie panny.

Edit. Możecie polecić jakieś sprawdzone automaty.
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Niestety,automaty które miały być na tego outa nie kiełkują,mialem takie podejrzenia bo nasion nie mozna bylo kupic po 5/10 tylko trzeba bylo pojedynczo dodawac do koszyka,mialem przeczucie ze są stare i tak tez chyba jest z 15pestek zyją dwie panny.

Edit. Możecie polecić jakieś sprawdzone automaty.

Z jakiego sklepu i jakie odmiany kupiłeś?
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
gnomesgarden

5x auto duckfoot
5x auto russian rocket
5x auto purple kush

Witam ,bebook te nasiona wysłał mi w kwietniu rok temu , czy są stare to już jego trzeba spytać , z opini innych użytkownika wiem ze nie wyszła jedna na 10 , a były zamawiane całkiem niedawno ode mnie , stare nasionka to nasionka co maja 4-5 -7lat ,ale i takie jak są dobre to kiełkują bardzo dobrze, wiec że to stare nasionka nie można tego powiedzieć , bebook nigdy nie miał opakowań i jego nasiona zawsze były sprzedawane pojedynczo na naszym sklepie , w sumie to go trzeba spytać jak przechowywał te nasionka zanim mi je wysłał,u mnie są one trzymane cały czas w lodówce ,
pamiętam sytuacje taką rok temu ,ze z jednego worka jednemu klientowi nie kiełkowały i chyba na 100 wyszło mu 3 lol i był to świeżaczek jak dobrze pamiętam a 20 osób co miało z tego samego opakowania nasiona nie narzekały wcale ,był to jakiś open seeds na innym forum ,więc zgonić wine na nasionka że stare nasionka jest bardzo łatwo nie pisząc nic o warunkach kiełkowania ,dziwne wogóle że aż 3 odmiany tak słabo kiełkowały jedną bym zrozumiał ale aż 3 ?
kiełkowanie nasionek potrzebuje czasu jedne 48 h inne 72 inne wyjdą po 24 h ,wszystko zależy od producenta jak o nie zadbał

z tego co czytam to pestki się otwarły więc stare nie były miały siłę wyjść ,stawiam na to że były złe warunki za zimn,za mokro , nasionka to życie i potrzebują odpowiednie warunki do życia ,napisz do mnie na priv postaram się pomóc masz zdjęcia jak to wygląda ? ,pozdrawiam Gnom
 
Ostatnia edycja:

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Witam ,bebook te nasiona wysłał mi w kwietniu rok temu , czy są stare to już jego trzeba spytać , z opini innych użytkownika wiem ze nie wyszła jedna na 10 , a były zamawiane całkiem niedawno ode mnie , stare nasionka to nasionka co maja 4-5 -7lat ,ale i takie jak są dobre to kiełkują bardzo dobrze, wiec że to stare nasionka nie można tego powiedzieć , bebook nigdy nie miał opakowań i jego nasiona zawsze były sprzedawane pojedynczo na naszym sklepie , w sumie to go trzeba spytać jak przechowywał te nasionka zanim mi je wysłał,u mnie są one trzymane cały czas w lodówce ,
pamiętam sytuacje taką rok temu ,ze z jednego worka jednemu klientowi nie kiełkowały i chyba na 100 wyszło mu 3 lol i był to świeżaczek jak dobrze pamiętam a 20 osób co miało z tego samego opakowania nasiona nie narzekały wcale ,był to jakiś open seeds na innym forum ,więc zgonić wine na nasionka że stare nasionka jest bardzo łatwo nie pisząc nic o warunkach kiełkowania ,dziwne wogóle że aż 3 odmiany tak słabo kiełkowały jedną bym zrozumiał ale aż 3 ?
kiełkowanie nasionek potrzebuje czasu jedne 48 h inne 72 inne wyjdą po 24 h ,wszystko zależy od producenta jak o nie zadbał

z tego co czytam to pestki się otwarły więc stare nie były miały siłę wyjść ,stawiam na to że były złe warunki za zimn,za mokro , nasionka to życie i potrzebują odpowiednie warunki do życia ,napisz do mnie na priv postaram się pomóc masz zdjęcia jak to wygląda ? ,pozdrawiam Gnom

Witam,inne nasiona(Deutera/PanPestka/Regi)kiełkują normalnie w takich samych warunkach wszystkie w tym samym miejscu z pierwszymi pięcioma był problem taki że nie otworzyły się wcale nawet po precushingu, drugie 5 otworzyły się tylko 2 po czym jeden z nich wypuscil korzen na 3mm i przestal dalej rosnąc i po wlozeniu do ziemi nie wyszedł wcale wyszedl tylko 1, ostatnie to duckfoot wrzucilem je i leza juz 48h w wodzie i narazie tylko jeden pokazał kiełek,nidy nie mialem problemow z nasionami z waszego sklepu,wrzecz odwrotnie byly zawsze dobre gratisy i z nasionami wszystko git,pozdrawiam
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam ,więc te nasionka co miałem na stanie od Pana Bebooka zostały wrzucone do kiełkowania są to odmiany z tej samej dostawy rok temu ,kiełkowane było 12 nasion z 3 odmian i wyszło 11 , dzisiaj mają 3 dni jak poszły do propagatora ,bez moczenia tylko mokre chusteczki ,temperatura stała 23-25 stopni ,

beeboki_1.jpeg


beebok_2.jpeg


beebok_3.jpeg


beebok_4.jpeg
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam , mam takie pytanie jeden z klientów rok temu zakupił od bebooka nasiona około 60 sztuk do tego dostał gratisów chyba z 30 odmiany takie jak Auto Sugar Haze x Bebook Special Feminizowane
i Auto PMS Blocker x Sugar Haze x Bebook Special i twierdzi że mu na 25% wyrosły krzaki męskie czy ktoś z was się z tym spotkał ?żeby takie problemy były na nasionach Bebooka ? na kilkanście tysięcy sprzedanych nasion Bebooka nie było ani jednej takiej skargi a wy co na to powiecie ?
 
Ostatnia edycja:

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Miałem około 25 automatów bodajże La Diva z WRx w 2016r(?) nie działo się nic niepokojącego, 25 wykiełkowanych, wysadzonych, zebranych, wypalonych. Bez rewelacji w dobrą ani złą stronę.
Jak Pani DXowa wróci to mogę wrzucić jakieś foty bo zdaje się, że powinna jeszcze mieć na telefonie bo ma manie fotografowania krzaków.
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam ,tu nam chodzi o nasionka z roku 2018-2019 , takie geny jak poniżej pozdrawiam
Auto Sugar Haze x Bebook Special Feminizowane
i Auto PMS Blocker x Sugar Haze x Bebook Specia
 
P

PolnaMiedza

Guest
Wysialem 100 pestek wyżej wymienionych odmian od Bebooka. Rzeczywiście jakieś 5 sztuk były męskie. Wyrywasz i po płaczu. Kupuje pestki za pół darmo to jestem w stanie to zaakceptować.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół