nasiona marihuany

Automaty Bebooka

Wyszukiwarka Forumowa:

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,800
Odznaki
6
CBD Industrial tydzień przed ścinką.


i drugi z innym pheno


Duckfoot 2 tygodnie przed ścinką.
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Ten duckfoot to jeszcze z miesiąc luzem potrzebuje, dziwne, wolne sati pheno, na pewno nie szybkie. fajnie wyszedł ten industrial. jamajkan jest w boxie 75 dniowy, czyli średnio długi, ale fajnie zbita pałka zawsze
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Ten duckfoot to jeszcze z miesiąc luzem potrzebuje, dziwne, wolne sati pheno, na pewno nie szybkie. fajnie wyszedł ten industrial. jamajkan jest w boxie 75 dniowy, czyli średnio długi, ale fajnie zbita pałka zawsze

A jak z moca ten Jamaican w porownaiu do innych? Swojego scialem wczoraj, rowne 3 miesiące mial, wiec sprobuje dopiero za 7-10 dni, nie moge sie doczekac.
Tak wygladal tydzien przed scieciem:









W dniu sciecia juz te listki przytopowe, oraz te kulki miedzy lodyga a lisciem mial juz zeschniete i brazowe wiec mysle ze to pora juz byla na niego, lada moment by te schniecie zaczelo wchodzic na topy. Trichomow nie sprawdzalem, plesni zero.
Ciekawe ile z niego wyjdzie? Z 40? 50? Wyglada na duzo ale topy raczej sativkowe, twarde nie sa, zobaczymy. Wali konkretnie, mega ciezki zapach, mi sie kojarzy z Amnesia XXL od Dinafem, zostawilem malego sampelka wielkosci paznokcia na noc w samochodzie to rano jak otworzylem dzwi to az buchlo zapachem hehe.
Niech podeschnie z tydzien poltora to zobaczymy jak u niego z moca.
Mysle ze za rok rowniez cos z Twojej stajni [MENTION=11347]Bebook[/MENTION] wpadnie, no chyba ze okaze sie ze ten Jamaican nie klepie w ogole hahaha
Pozdr
 
Ostatnia edycja:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Medalik, po szronie widać że klepnie :)

Ja za to nie miałem zbytnio czasu, spota odwiedziłem tylko raz by zalać w cholerę wodą, pozarastało, nic nie plewione, ale mimo wszystko jakoś sobie poradziły na mniejszym poletku. Dwa tygodnie temu jeszcze nie było oznak plechy, za to teraz zajęły się wszystkie bo cały tydzień padało. Większe poletko 50 sztuk przekopało jakieś zwierzę, nie pomogły zasieki i prowizoryczny bunkier ze ściętych drzewek. Ale jak na nakład pracy uważam, że całkiem nieźle



























 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
a co ty tam sioł ? bo mam w cholere teo TAwego ale nic nie ma takiego pheno sativowego jak na w/w obrazkach
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
niekiełkujący out mix 17 i 18 :) Została jedna co z miecha jeszcze potrzebuje, ale niestety nie wiem co bo wymieszane
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,800
Odznaki
6
Ten duckfoot to jeszcze z miesiąc luzem potrzebuje, dziwne, wolne sati pheno, na pewno nie szybkie. fajnie wyszedł ten industrial. jamajkan jest w boxie 75 dniowy, czyli średnio długi, ale fajnie zbita pałka zawsze

No właśnie... miesiąc.
Ściąłem go jakiś dobry tydzień za wcześnie ale i tak nie wiele by z niego było, taki "koszmar trymera" z powodu luźnych kwiatów. To zioło ozdobne, jak ktoś chce sadzić na balkonie to dobra sprawa, żaden liść nie był jak z konopi.
Nie paliłem go jeszcze, dopiero skończył schnąć. Ogólnie jednak polecam w ciemno, to, że dałeś radę zrobić canabę która nie wygląda tak jak każdy by się spodziewał jest super!

Tak wyglądał ten duckfoot w dniu ścinki.


a Tak Jamajka.



a tak Industial CBD



Jamajka i Industrial ogólnie po trimie przed ścinką i po wyschnięciu prawie się nie skurczyły, skurczybyki dadzą po ~35g suchego. Dobre choinki wyszły.

Dam jeszcze znać jak wytestuję wszystkie rośliny od Ciebie z tegorocznego outa.
Pozdro!<wodna>
 

Eblo101

Member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
20
Buchów
0
A co myślicie o Bebook Special auto ktoś miał z was jak się spisuje ta odmiana ?
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
A co myślicie o Bebook Special auto ktoś miał z was jak się spisuje ta odmiana ?

Bierz z zamkniętymi oczami. Twarde, wytrzymałe, ***ajne. Od momentu premiery miałem je i się nie zawiodłem z każdego roku na kolejny.
 

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Postanowiłem w tym roku spróbować tych auto,lecz niestety pierwsze 5pestek po 48h nie chce się otworzyć co nie wróży za dobrze.
 

bzn

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
25
Buchów
0
Postanowiłem w tym roku spróbować tych auto,lecz niestety pierwsze 5pestek po 48h nie chce się otworzyć co nie wróży za dobrze.

Zrób im precrushing. Pestki auto zazwyczaj maja twarda skorupkę i trzeba im pomagać.
 

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Zrób im precrushing. Pestki auto zazwyczaj maja twarda skorupkę i trzeba im pomagać.

Zrobiłem,pestki sie otworzyly lecz chyba bedzie z nimi lipa bo korzeń od 2 dni wcale się nie rozwija,moze trafiła sie poprostu jakas stara partia
 
P

PolnaMiedza

Guest
Mam 100 pestek automatów Bebooka z poprzednich lat. Przyjedzie na nie czas, to wypowiem się na temat tego jak kiełkują.
 

fatal1ty

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
192
Buchów
1
Mialem Bebookowe Crosy i z czystym sumienie moge Ci polecic , pieknie sie rozrastały z dnia na dzień , z kielkowaniem nie było problemow wszystkie ladnie sie otwierały bez pomocy.. naprawde to były jedne z lepszych AF z jakimi mialem doczynienia.. i te plonyy mmmm :)
Pozdrawiam !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół