nasiona marihuany

Pierwszt OUT 2008

Wyszukiwarka Forumowa:

haszysz_com

Member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
20
Buchów
0
Pierwszy OUT 2008 by haszysz_com

Witam
posadzilem 7 roslin z czego 3 okazaly sie meskie, pestki dostalem gratis od sensimilla pl Outdoor Mix F2, korzenie tego mix-u sięgają takich przodków jak Passion #1, Erly Girl, skunk i Durban Poison, tak napisali a co wyroslo to nie mam pojecia ktora to jaka odmiana i posadzilem jedenego California Orange Bud i tez nie wiem ktory to bo mi sie wszystko pomylilo. Na spocie byly juz od 1 maja.

Zdjecia z weg :















































Zdjecia juz kwitnacych :






















Ile jeszcze im brakuje moge zacząc juz lac ripen ? Juz od jakiegos czasu walcze z plesnią oberwalem troche lisci zeby byla wieksza przewiewność.
z Nawozow to stowalem na weg biohomus forte a na flo 3 razy nawoz firmy sumin a pozniej az do teraz PLANTON K
POZDRO:spalony:
 
Ostatnia edycja:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Na ripen jeszcze za wcześnie wg mnie, podlej jeszcze z raz plantonem k i czekaj aż włoski zaczną brązowieć, jak będzie i ich już sporo to wtedy ripen -> flush -> harvest, powodzenia
 
Q

qazwsxedc

Guest
na moje oko 3-4tyg, pewnie tyle nie wytrzymaja z powodu pogody, ale trzymaj jak najdluzej. ripen za 1-2tyg.
 

haszysz_com

Member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
20
Buchów
0
dwa nowe zdjecia zrobione dzisiaj wiecej nie mam bo zle sie zapisyaly na karcie



 

haszysz_com

Member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
20
Buchów
0
nowe zdjecia z dzisiaj juz czwarty raz podlane ripenem podlewam co drugi dzien jeszcze zamierzam 4x podlac ripenem i hervest zastanawiam sie jeszcze czy nie zrobic flusha ze codzienie bede podlewac przez caly tydzien.
Jak ktos rozpoznaje jakie to sa odmiany to niech pisze jeden z nich musi byc to passion #1 bo po wysuszenia topka pachnial cytrynowo. Zapraszam do komentowania. Krzaki sa czesciowo bez lisci musialem oberwac wiekszosc zeby plesn sie nie rozmnazala.











































































 
Ostatnia edycja:

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
krzaki kozaki, a flusha bym zrobił na pewno.
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Nie da sie rozroznic po zdjeciach czy to passion czy cokolwiek innego!!
 

Matius

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
76
Buchów
2
zastanawiam sie jeszcze czy nie zrobic flusha

Ja osobiście radziłbym ci zrobić fluscha poprawi to na pewno końcowy smak dymu (bez zbędnych chemikaliów)......

Jak ktos rozpoznaje jakie to sa odmiany to niech pisze

Po samych fotkach roślinki nie da się określić gatunku roślinki można jedynie określić z grubsza jej genotyp ( Sativa ; Indica )


Ogólnie plancki bardzo fajnie wyglądają i mam nadzieje że równie dobrze kopią <shiza>
heheeh PzDr<joint>
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
ja mysle ze ten ktory robi sie fioletowy to durban poison. przynajmniej moje durbany tak wygladaja...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół