nasiona marihuany

Jak nie dać się złapać na Uprawie OUT?

Wyszukiwarka Forumowa:
R

robak91

Guest
Siemanko!

Sprawa wygląda tak mam 3 miejscówki w którym bede sadził Panny! I przykładowo ktoś odkrył gdzie sadze MJ i wzywa policje i jak się chronić przed złapaniem? Bo chyba będą czekać na właściciela jego pośiadłości ? Jak to jest z tym właśnie! Co ukryją się te paskudy w krzakach jak mnie zobaczą to zaraz wyskoczą i zaaresztują czy jak?? Bo czasami człowiek się rozejrzy a może nic nie zauważyć... Miał ktoś tak już taki przypał i mógł by się podzielić albo wie jak to działa łapanka na growera?



PS. Proszę tylko nie pisać że schizuje to tylko tak na przyszłość chce wiedzieć. Z góry dziękuje!
 

kolormelanz

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2014
Postów
423
Buchów
0
Jezeli masz niedaleko jezioro to ubierz sie jak na ryby....a jak nie to tak ubrany jak do lasu....lornetke wez...aparat...itp....jakby cos to tylko przechodziles....i dowodow nie maja ze to t akurat przecjez posadziles...

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Jezeli masz niedaleko jezioro to ubierz sie jak na ryby....

A jak się spytają po co Ci woda i nawozy,to powiesz,że poziom spada i dolewasz,a nawozami roślinność wodną nawozisz :crazy:

Ja zawsze chodziłem na spota "na wędkarza".Na początku było ok ale po jakimś czasie wk***ia zostawianie mandzuru 100m wcześniej,wejście na spota i odgrywanie komedii,że się srać przyszło albo robaków nakopać <joint>.
Teraz mam system żyłek i śladów.Nikt nie wejdzie na spota niezauważony.Nawet jak sarny wizytują to wiem zanim dojdę :crazy:
 
R

robak91

Guest
Jezeli masz niedaleko jezioro to ubierz sie jak na ryby....a jak nie to tak ubrany jak do lasu....lornetke wez...aparat...itp....jakby cos to tylko przechodziles....i dowodow nie maja ze to t akurat przecjez posadziles...

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2


No właśnie :) o takie cos mi chodzi a ty zawsze sadzisz daleko od jeziora??

---------- Post Zaktualizowany 15:01 ---------- Data pierwszego postu 14:58 ----------

odwiedzać w deszczu, im gorsza pogoda tym lepiej, najlepiej w nocy, nawozy trzymać na spocie nic ze sobą, obserwować kilka minut spota w pełnym moro przed wejściem, nic na szybko, zaplanuj drogi ucieczki w każdą możliwą stronę i co byś dalej zrobił, im bliżej jesieni tym uważniej trzeba wszystko robić bo wtedy jak co roku jest "akcja - konopie"

jeśli będą na spocie a ty wejdziesz to i tak cię zawinął na dołek, jeśli dotkniesz czy podlejesz rośliny to już się nie wybronisz

jeśli złapaliby cię jak tu piszecie "na wędkarza" bez dotykania, podlewania czy jakiejkolwiek ingerencji w roślinę + miałbyś dobrego adwokata + dobrą ściemę + idealnie czysty dom bez nasion nawozów czegokolwiek związanego z uprawą + idealnie czystą opinię to pewnie byś się wybronił ;)


A co ta niby "akcja konopie" to policja organizujee czy kto?? Zeby szukać plantów dobrze rozumiem ?


Kamerke bezprzewodową kupić ale też to nie wydaje kurde tak to by kazdy kamerke dal w lesie i by wiedzial czy ktos sie nie kreci kolo planta ;dd

---------- Post Zaktualizowany 15:04 ---------- Data pierwszego postu 15:01 ----------

A jak się spytają po co Ci woda i nawozy,to powiesz,że poziom spada i dolewasz,a nawozami roślinność wodną nawozisz :crazy:

Ja zawsze chodziłem na spota "na wędkarza".Na początku było ok ale po jakimś czasie wk***ia zostawianie mandzuru 100m wcześniej,wejście na spota i odgrywanie komedii,że się srać przyszło albo robaków nakopać <joint>.
Teraz mam system żyłek i śladów.Nikt nie wejdzie na spota niezauważony.Nawet jak sarny wizytują to wiem zanim dojdę :crazy:


Ja nie wędkuje i tak :) tylko ta "akcja konopii" mnie martwi co kolega nizej napisał... a ten systeem na zyłki mozna bardziej rozwinąć i ze śladami?? Z żyłką sie domyślam ale jak mozesz to rozwin to. :)
 

patent

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
73
Buchów
0
akcja konopie zaczyna sie we wrześniu kończy w grudniu co roku policja robi naloty na wsie u mnie w tamtym roku przez 3 dni kontrolowali czeźwość i bagażnik nic więcej. a radiowozów jeździło chyba z 15 radiowozów po wsi liczącej 4000 mieszkańców po***ani są!!!
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
aparat fotograficzny, lornetka, strój maskujący i zamiast "na wędkarza" można działać "na przyrodnika" ;) "Kura, kaczka, droga na Ostrołękę...";)
 

LordVoldemort

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
255
Buchów
1
Posadz w jednym miejscu tylko tyle żeby nie opłaciło się im czekać na ciebie,i tak sobie zorganizuj spot i ziemie żebyś tam nie biegał częściej niż raz w tyg albo dwa.
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
a ten systeem na zyłki mozna bardziej rozwinąć i ze śladami?? Z żyłką sie domyślam ale jak mozesz to rozwin to. :)

Mam porozciągane żyłki na ścieżkach.Do spota jest jedna droga więc jeżeli jest przerwana tzn....że sarna <joint>.
30 m cisnę po błocie,jakby ktoś szedł przede mną to ślepy bym musiał być żeby śladów nie zauważyć :crazy:.
 

LordVoldemort

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
255
Buchów
1
Jak rozpoznajesz kto przerwał żyłkę? sarna czy smutni? Temu tak nie robię bo przerwana żyłka powodowała by u mnie schizę :)
 
R

robak91

Guest
akcja konopie zaczyna sie we wrześniu kończy w grudniu co roku policja robi naloty na wsie u mnie w tamtym roku przez 3 dni kontrolowali czeźwość i bagażnik nic więcej. a radiowozów jeździło chyba z 15 radiowozów po wsi liczącej 4000 mieszkańców po***ani są!!!

Po lasach nie latają?? :p Ja tam mieszkam w w miasteczku liczace 17 tys ludzi.

---------- Post Zaktualizowany 16:41 ---------- Data pierwszego postu 16:40 ----------

aparat fotograficzny, lornetka, strój maskujący i zamiast "na wędkarza" można działać "na przyrodnika" ;) "Kura, kaczka, droga na Ostrołękę...";)

Wolałbym na grzybiarza :DD

---------- Post Zaktualizowany 16:44 ---------- Data pierwszego postu 16:41 ----------

Posadz w jednym miejscu tylko tyle żeby nie opłaciło się im czekać na ciebie,i tak sobie zorganizuj spot i ziemie żebyś tam nie biegał częściej niż raz w tyg albo dwa.

Ja chce 2-3 spoty dać i tez wlasnie planowalem raz w tyg lazic i planty podlewać ale co 2 tyg to nie za dlugo??

---------- Post Zaktualizowany 16:47 ---------- Data pierwszego postu 16:44 ----------

Jak rozpoznajesz kto przerwał żyłkę? sarna czy smutni? Temu tak nie robię bo przerwana żyłka powodowała by u mnie schizę :)

U mnie to samo by tak bylo to biorre Kałasznikowa i sprzatam :D
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
dla mocno stremowanych polecam płaszcz retro-refluctum <joint>
 
A

Arktos

Guest
Policja nie będzie czekać na właściciela spota osobiście , montują kamerki i monitorują kiedy ten odwiedza spot i wtedy przyjedzają na akcje kiedy ten sie ma zjawić , zależy im aby złapać na gorącym uczynku .
 
R

robak91

Guest
Policja nie będzie czekać na właściciela spota osobiście , montują kamerki i monitorują kiedy ten odwiedza spot i wtedy przyjedzają na akcje kiedy ten sie ma zjawić , zależy im aby złapać na gorącym uczynku .

ale takie kamerki bezprzewodowe nie wytrzymaja na alku kilka dni bo sie rozladuja..

---------- Post Zaktualizowany 20:05 ---------- Data pierwszego postu 19:53 ----------

a czy kamery bezprzewodowe sie nie laduje sie chyba?? jak to z nimi jest znalazlem kilka i nic nie ma opisane wiec jak to dziala? ; // bo jezeli policja uzywa to co zmienia aku co kilka godzin ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół