nasiona marihuany

Ile km macie do swojego spota?

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rolnikdolpasz

Guest
Jeden spot był od mojego mieszkania oddalony 5km inny jakieś 15km a najdalszy 50km. Ten najbliżej domu wydawał się najlepszy a potem ten 15km, bo trasa autem 50km w jedną i 50km w drugą jest męcząca i kosztowna. Trzeba tak wybierać spota, żeby nie trzeba było bardzo daleko od auta iść z butelkami podlewać. Dobry jest ogrodzony dyskretnie umiejscowiony prywatny podmiejski teren, bo wtedy rośliny unikną dzikiej zwierzyny.
 

darkside

Active member
Rejestracja
Sty 25, 2015
Postów
32
Buchów
0
6km Autem i z 800m z buta przez bagna, poprzewracane drzewa i pokrzywy. Niby miejscówka dobrze skitrana ale z biegiem czasu coraz gorzej znoszę spacery na spota szczególnie z jakaś ziemią czy wodą. Ideałów nie ma :harvest:
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Możecie pomyśleć, że przypał na pierwszy rzut oka i że nic dziwnego, że mnie o***ali, ale uwierzcie mi, serio jak zaprowadziłem w to miejsce pierwszy raz kumpla, który urodził się i mieszka z przerwami w tym mieście od 30 lat był zdziwiony, że takie miejsce w ogóle istnieje i nie bardzo się łapał gdzie się topograficznie znajduje.
Dlatego spotow nikomu nie pokazuje i super spoty zostaja ze mna na dluzej.
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Ja 60km musiałem dojeżdżać na spota... Dlatego w okresie 5 miesięcy odwiedzałem je tylko 5 razy :D
Ale odpłaciły mi się tak rzadkimi wizytami i dały tylko ok 30g z dwóch ponad 1,5 metrowych roślin :D
 

bmp

Member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
22
Buchów
0
Miałem kilka spotów i były dosłownie kilka kroków od domu :)
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
ja z 3 km piechotą :sunny:
A ja pamiętam czasy, jak spoty miałem 6,7km od domu, polnymi drogami glownie ;) Pamietam też, poranki, i zapie****anki z wodą, nawozem jakimś etc... To nie raz bywało tak że jeszcze w połowie drogi nie byłem, a już byłem do kolan przemoczony :)

:crazy:

Ale takie rzeczy sa bardzo pozytywne, wiem ze te czasy już nie wrócą, miłe wspomnienia, człowiek sie zmienia.
Wtedy miałem tylko rower w dodatku ch***wy na tamtą droge do dyspozycji albo buty :sunny:

heh... dekada temu i jeszcze troche ;)

To były jeszcze czasy, kiedy o możliwości uprawy w lesie, gimbazie się nawet nie śniło.
 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
Do pierwszego niecały 1 km do drugiego ok 4km.
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Ja w te wakacje miałem spota 20m od domu tuż za płotem w rowie osprowadzającym wode spisał sie idealnie małe pokrzywy maskowały ale nie zasłaniały światła tylko tydzień po zebraniu przyszedł ktoś to skosić więc na przypale ale wyszło :D
 
L

Lord of Bhang

Guest
Ten kto zalorzyl ten temat musi miec mózg wielkosci glowki od szpilki kto normalny powie ci ile km ma spota od domu moze jeszcze podac lokalizacie :pl: ?y
Po co ci taka wiedza z psiarni jestes czy co :flipping-the-bird::flipping-the-bird:

---------- Post Zaktualizowany 21:58 ---------- Data pierwszego postu 21:57 ----------

Ten kto zalorzyl ten temat musi miec mózg wielkosci glowki od szpilki kto normalny powie ci ile km ma spota od domu moze jeszcze podac lokalizacie :pl: ?
Po co ci taka wiedza z psiarni jestes czy co :flipping-the-bird::flipping-the-bird:
 
C

Chewbacca

Guest
Ten kto zalorzyl ten temat musi miec mózg wielkosci glowki od szpilki kto normalny powie ci ile km ma spota od domu moze jeszcze podac lokalizacie :pl: ?
Po co ci taka wiedza z psiarni jestes czy co :flipping-the-bird::flipping-the-bird:

I co z tego że ktoś poda ile kilometrów od domu ma spota? Przecież nikt nie wie gdzie masz dom? W Polsce jest miliony domów. Nie rozumiem Twoich obaw.
 
M

Manto

Guest
Jakieś 30 km od Grodziska powiat Rakoniewice wieś Ruchocice koło lasu .
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Miałem kolejno 3km, później 4km w inną stronę. Oba spoty splądrowane. Pomimo mega dużych środków ostrożności. Cóż na 2k18 znalazłem spota 13km oddalonego od domostwa :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół