nasiona marihuany

Ile km macie do swojego spota?

Wyszukiwarka Forumowa:

pchełcia

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
150
Buchów
0
Zazdroszcze tym ktorzy maja miejscowki w ktorych czuja sie pewnie na 100%, tez taka mialem dopoki nie za***ali:D
Odbieglem od tematu:) W tym roku bede mial 4km samochodem i pieszo 1km.
 

PanGibon

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2012
Postów
50
Buchów
0
Nie głupi pomysł a pepipki nie powinny sie czepiać chyba <lol>
 

NieUdolnyxd

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2013
Postów
125
Buchów
0
W czechach hodowla jest zabroniona...

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka
 

kolormelanz

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2014
Postów
423
Buchów
0
Ogolnie tak...jedynie sa zaklady z licencjami na cele medyczne ktore sa kontrolowane przez panstwo

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2
 
C

Crays

Guest
podziwiam was naprawdę z 50km + , przecież to tyle czasu jazdy... Ja osobiście w tym roku mam 3km na jednego spota, a na drugiego 6km dojeżdżam 3/4 drogi rowerem i resztę na nogach, a i tak ta odległość wydaje mi się duża
 

kolormelanz

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2014
Postów
423
Buchów
0
No ja wiekszosc mam daeko....ale pare automacikow blizej posadze...tez tak z 3km

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2
 

Grazy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2013
Postów
196
Buchów
0
Gunwo prawda każdy przebywający na terenie republiki czeskiej nie może uprawiać konopi ale uprawa do 5 krzaków na własny użytek jest tolerowana przez państwo a uprawa 5-20 krzaków to najczęściej pokutu czyli mandat pow. 20 krzaków istnieje realna groźba odsiadki :D Potwierdzone przez ambasadę wszystko legalne dopóki nie sprzedaję albo przewożę przez granicę :D
 
G

Guest

Guest
Do spota wystarczy nawet 100 m drogi , ważne jest by był bezpieczny* :)
 

johny brawo

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2012
Postów
70
Buchów
0
Do roboty mam 25 jedną drogą i 30 km drugą drogą. Dwa spoty mam przy jednej trasie 2 kolejne przy drugiej. Także zawsze mogę na któregoś podskoczyć bo i tak kolo niego przejeżdżam, ale zasadą jest że odwiedziny raz na 2 tygodnie, chyba że susza jakaś to wtedy raz w tygodniu. spoty są oddalone od głównej drogi w odległości 20 do 100m.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
warto rozróżnić jeszcze jedną rzecz- spot pod automaty nie równa się spot pod pełnosezonówki. Mojego automata mało ktoś nie rozdeptał przechodząc przez niego i nie zauważył;) Sadzę w miejscu przypałowym, dosłownie o kilkadziesiąt metrów od uczęszczanego miejsca, w mieście, a jednak po wydreptach w trawie (ścieżkach) mogę policzyć że w ciągu 3 miesięcy pojawiło się w bezpośrednim pobliżu 3-4 niekumate osoby :)
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Ja miałem do spota 5 minet samochodem + 2 minety z buta lub 15 minet rowerkiem i 2 minety z buta. Możecie pomyśleć, że przypał na pierwszy rzut oka i że nic dziwnego, że mnie o***ali, ale uwierzcie mi, serio jak zaprowadziłem w to miejsce pierwszy raz kumpla, który urodził się i mieszka z przerwami w tym mieście od 30 lat był zdziwiony, że takie miejsce w ogóle istnieje i nie bardzo się łapał gdzie się topograficznie znajduje.

Widać jednak ludzie mają bardziej różnorakie upodobania co do spacerów, co nie przyszło mi w ogóle do głowy. Tym bardziej, że tam kiedyś, z 12 lat temu, na tej miejscówce centralnie z brzegu rosło poletko zdziczałego siewu konopii indyjskich, takich pół-siejek na mleko powiedzmy, około 40 krzaków zapoczątkowanego ewidentnie przez kogoś (bo klepało). I co? I nic. Wtedy się tym nikt nie zainteresował mimo, że było to w miejscu znacznie bardziej wysuniętym do cywilizacji niż moje tegoroczne, skitrane prawie w jeziorze i za zaporą z pokrzyw, poletko.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół