nasiona marihuany

Jaka kara za 500g tematu i plus uprawa.

Wyszukiwarka Forumowa:

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
[MENTION=93452]Adrian15[/MENTION]Wszystko zależy od humoru sędziego,powiem ci tag już ogarniaj sobie papiery że się leczysz w poradni uzależnień itd,takie papiery na pewno ci pomogą ,przed sądem okaż skruchę ,niech papuga się spyta prokuratora o ewentualnej możliwości dobrowolnego poddania się każe i poczeka na odpowiedź(pamiętaj nie zgadzaj się z góry na dobrowolne poddanie się każe,póki nie zobaczysz papierku od prokuratora jaką kare proponuje !!!!,jeżeli nie znaleźli dilek ani wagi,nie mają świadka ,że komuś sprzedałeś,to jest duża szansa na zawiasy,lecz jeżeli już przypie****ą ci 63.3 nie masz szans na zawiasy bo za to grozi minimum 3 lata,lecz za 1,5 roku cię wypuszczą na 100 pro,jeżeli jakąś mieszankę 63 z innymi pod punktami ci ***ną ale bez 63.3 to masz duże wręcz mega szanse na zawiasy,a np jak dadzą ci rok bez zawiasów to staraj się o bransoletę a w tych parszywych czasach powinni się zgodzić na bransoletę,tylko musisz mieć zasięg żeby bransoletę móc nosić :D,takie z***ane prawo ,napisałem ci kilka możliwości jakie masz do wyboru,lecz wróżką nie jestem (ale ziomek też miał lipę i to od niego się dowiedziałem co mu gadał prawnik,a miał bardzo podobną sytuacje ),tak może ktoś tu napisać że to już jest znaczna ilość konopi jakiś znawca,ale w różnych miastach znaczna ilość jest inaczej postrzegana,czytałem gdzieś kiedyś na necie że złapali typa z 3 krzakami i 1 kg suszu i przybili mu nieznaczną ilość i dostał prace społeczne i zawiasy ,nawet od kosztów postępowania go zwolnili,czyli tak jak mówię jak ci się uda to w najgorszym przypadku możesz dostać 3 lata max(lecz po 1,5 roku wyjdziesz na bank),a w najlepszym zawiasy lub 1 rok pozbawienia wolności i możesz się starać o bransoletę którą prawdopodobnie dostaniesz,pozdro mordo 3ym się.(proszę mnie nie pouczać i nie pisać ch*j wie jakich komentarzy w moją stronę,pisze to z doświadczeń jakie miał ziomek),pieniędzy nigdy ci nie zwrócą .

Mordo 3ym się !

Napisałem już tu kom ale ktoś go usunął więc pisze jeszcze raz.

---------- Post Zaktualizowany 10:18 ---------- Data pierwszego postu 10:12 ----------

Co to jest ten banką?

Chłopakowi się pomylilo,a więc wyjaśnie ci chodziło mu o bank/banki polski narodowy lub inny zagraniczny
definicja banku niżej

Bank – osoba prawna wykonująca na podstawie odpowiednich zezwoleń działalność gospodarczą, polegającą na przyjmowaniu depozytów, udzielaniu kredytów oraz wykonywaniu innych czynności określonych przepisami prawa (w Polsce ustawy Prawo bankowe) i wymienionych w statucie banku.

Bank jest instytucją pośredniczącą, umożliwiającą wykorzystanie środków pieniężnych klientów, którzy mają nadwyżki kapitałowe przez klientów, którzy mają niedostatek środków kapitałowych. Ze względu na rodzaj świadczonych usług oraz dysponowanie środkami powierzonymi przez klientów (najczęściej w postaci depozytów), banki zaliczane są do tak zwanych instytucji zaufania publicznego[1].

Banki razem z bankiem centralnym tworzą dwuszczeblowy system bankowy. Bank centralny pełni trzy istotne funkcje w systemie bankowym – realizuje funkcje banku państwa, banku emisyjnego oraz banku banków. Nie świadczy natomiast usług finansowych dla osób prywatnych[2].

Jedną z cech odróżniających sektor bankowy od innych elementów systemu finansowego jest system gwarancji depozytów. Celem działalności gwarancyjnej jest zapewnienie deponentom wypłaty, do wysokości określonej przepisami prawa, środków gwarantowanych w razie ich niedostępności (np. w sytuacji upadłości banku). W Polsce instytucją gwarantującą depozyty zgromadzone w polskich bankach jest Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

W większości krajów funkcjonuje tzw. system rezerw cząstkowych, w którym banki posiadają zwykle w swych zasobach tylko niewielką rezerwę funduszy zdeponowanych przez klientów, a pozostałą część wykorzystują do udzielania kredytów (mówi się często o tym, że dzięki rezerwom cząstkowym banki komercyjne kreują pieniądz). Na ogół minimalna wielkość rezerw jest regulowana prawnie:eek:mn:
 
Ostatnia edycja:

Adrian15

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
60
Buchów
2
A te 5 tys jeśli nie należały do mnie tylko dostałem je na przechowanie to czy wtedy mają prawo je zabezpieczyć
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Jeśli byliście u notariusza i spisaliście to na papierze.. .
Było by idealnie, każdy by mówił, że nie jego tylko przechowuje... , nie wymyślaj bierz na klate, takie życie.
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
A te 5 tys jeśli nie należały do mnie tylko dostałem je na przechowanie to czy wtedy mają prawo je zabezpieczyć

tak jak pisze user ALTARE nie wymyślaj i nie wkręcaj bajeczek ,bo jak będziesz ściemniał to twoja sytuacja może być dużo gorsza,i rzecz podstawowa ty bierzesz to sam na klate i nikogo nie wpie****asz w kłopoty,pamiętaj ziom
Pozdro 5!
Niestety system prawny jest jaki jest,ja nadal liczę na to że to się w nadchodzących latach zmieni .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
A te 5 tys jeśli nie należały do mnie tylko dostałem je na przechowanie to czy wtedy mają prawo je zabezpieczyć

Ty byś uwierzył w taki farmazon?
Swoją drogą 5k, to się w kopercie mieści i nie jest ona zbyt gruba, więc było się zastanowić wcześniej gdzie to schować tak, żeby nikt nie znalazł. Też przerabiałem wjazd na chatę i ilości roślin i hajsu były znacznie większe, ale ne znaleźli ani grosza, bo pomyślałem za wczasu żeby hajs mieć dobrze skitrany.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Ty byś uwierzył w taki farmazon?
Swoją drogą 5k, to się w kopercie mieści i nie jest ona zbyt gruba, więc było się zastanowić wcześniej gdzie to schować tak, żeby nikt nie znalazł. Też przerabiałem wjazd na chatę i ilości roślin i hajsu były znacznie większe, ale ne znaleźli ani grosza, bo pomyślałem za wczasu żeby hajs mieć dobrze skitrany.

Sejf do wmurowania, nie musi być duży, do kupienia na popularnym portalu za trochę ponad stówkę, albo lepszy za cztery stówki. U mnie był zwykłym obrazem zasłonięty i nie znaleźli go. Głupotą jest trzymać na wierzchu kasę rzucającą się jakoś bardziej w oczy. Na wierzchu tyle ile w danym momencie potrzeba i nic więcej.
Na oszczędności kupiłem sobie fizyczny portfel kryptowalut ale całe szczęście jakoś przed tą epidemią wypłaciłem z niego kasę i od czasu tego spadku BTC tak obsrałem galoty, że póki co nie wyprowadzam niczego w krypto. Ale też ogólnie dobra opcja na trzymanie aktyw.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,885
Odznaki
5
To miałeś szczęście bo u mnie patrzeli za każdym obrazkiem. Nawet elektronikę chcieli rozkręcać i patrzeć czy w środku nic nie ma.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] opisywałem to kiedyś pośrednio na forum, jak miałem przeszukanie to nie byłem pewien czy to przeszukanie czy próba zrobienia jak największego bałaganu w moim domu. Szukali wszystkiego i niczego, z jednej strony otwierali każdą szafkę, z drugiej zamiast sprawdzić co jest w środku wywalali wszystko na podłogę i szli do kolejnej robiąc to samo, a na to co wypada zerkając tylko zgrubsza. Miałem nawet trzy naboje do sztucera myśliwskiego i jak spadły na podłogę to nie zwrócili na nie uwagi, a byłem przekonany, że jak znajdą amunicję to spytają o broń (akurat te naboje kiedyś w lesie znalazłem w paczce). Nie jestem weteranem przeszukań. Miałem jedno i sejfu nie znaleźli i ogólnie to więcej bałaganu i szkód narobili niż to było warte.
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] opisywałem to kiedyś pośrednio na forum, jak miałem przeszukanie to nie byłem pewien czy to przeszukanie czy próba zrobienia jak największego bałaganu w moim domu. Szukali wszystkiego i niczego, z jednej strony otwierali każdą szafkę, z drugiej zamiast sprawdzić co jest w środku wywalali wszystko na podłogę i szli do kolejnej robiąc to samo, a na to co wypada zerkając tylko zgrubsza. Miałem nawet trzy naboje do sztucera myśliwskiego i jak spadły na podłogę to nie zwrócili na nie uwagi, a byłem przekonany, że jak znajdą amunicję to spytają o broń (akurat te naboje kiedyś w lesie znalazłem w paczce). Nie jestem weteranem przeszukań. Miałem jedno i sejfu nie znaleźli i ogólnie to więcej bałaganu i szkód narobili niż to było warte.

Wiem co czujesz ,te k***y wbijają bezprawnie na chate ,na tzw blache i śmieją się ku**a prosto w oczy nawet jak nic nie znajdą to narobią bałaganu.

PS.Gdybym ku**a mógł to bym ich śmieci zgniótł jak robaków,ale pamiętaj np mrówki zawsze mają swą królową która rządzi całą kolonią ,wiesz co mam na myśli:D trzeba by było zmienić tą królową,wtedy mrówki by inaczej działały :D
 
U

Usunięty 66767

Guest
U mnie robili kipisz tak nieudolnie że po wyjściu z dołka,czekając na zwrot telefonu swoją drogą za długo musiałem czekać na ten tel przez co oczywiście go wy***ałem ale znalazłem w bluzie która też mi zwrócili topy które wy***ałem na komendzie...z tego wszystkiego już mi się odechciało jarać w tamtym momencie.Ale wracając do meritum to przeszukanie zależy od od nich samych jedni zajrzą w każdy kont a innym się nie chce i jak dla mnie to i dobrze że tak ch***wo trzepali.Dodam jeszcze śmieszny fakt mianowicie w trakcie przeszukania z psem,a mieli takiego teriera to nosili go na rękach żeby węszył na wysokościach po szafach...co było komiczne.W trakcie rozprawy tak jak ktoś wcześniej już wspomniał dobrze jest mieć kwit z poradni od uzależnień że się leczysz i chodzisz regularnie na terapie to jest zawsze na twoją korzyść ale tak czy siak wszystko zależy na jakiego sędziego trafisz,a jakie mamy sądy w pl to każdy wie...POzdro:tiphat:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Adrian15

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
60
Buchów
2
Jeśli byliście u notariusza i spisaliście to na papierze.. .
Było by idealnie, każdy by mówił, że nie jego tylko przechowuje... , nie wymyślaj bierz na klate, takie życie.

Pogroziłem że będziemy w sądzie się wykłucać o te pieniądze i oddali na drugi dzień i przeprosili za bezpodstawne zabraknie pieniędzy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół