nasiona marihuany

Jaka kara za 500g tematu i plus uprawa.

Wyszukiwarka Forumowa:
R

robak91

Guest
Siemka!

Jaka kara mogę dostać za 500g Tematu i w tym uprawa o pow. 2.25m2?? Czy jest mozliwosc dostania zawiasów jeżeli nie byłem nigdy karany?? Czy mogą mnie zatrzymać na 3 miechy i czekać bd na rozprawę w Sądzie?
 

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Siemka!

Jaka kara mogę dostać za 500g Tematu i w tym uprawa o pow. 2.25m2?? Czy jest mozliwosc dostania zawiasów jeżeli nie byłem nigdy karany?? Czy mogą mnie zatrzymać na 3 miechy i czekać bd na rozprawę w Sądzie?


To zależy, czy udowodnią Ci handel. Jeśli np. nie masz komórki (ja np. nie używam :d) to już plus dla Ciebie, bo jaki diler nie ma telefonu? Zapewne będziesz miał zrobiony wywiad środowiskowy i jeśli wypadniesz dobrze, to jest szansa na zawiasy. Wracając do meritum, najważniejsza jest kwestia handlu. Poumawiaj się z ludźmi, którymi paliłeś, żeby mówili, że nie sprzedawałeś im tylko częstowałeś... Wówczas jest nadzieja. Lecz jeśli ktoś sypnie psiarni, że sprzedawałeś, to będziesz miał prze***ane jak bąk. :d
 

2000V

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2013
Postów
398
Buchów
0
Za posiadanie znacznych ilosci w tym uprawa od razu idziesz na dolek ( 3 mce ) plus rozprawa i napewno nie zawiasy a pozbawienie wolnosci do lat 3 heh
 

Grazy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2013
Postów
196
Buchów
0
Częstowanie też jest przestępstwem! Pamiętaj, że aby udowodnić Ci handel muszą kogoś złapać z twoimi topami i musi zeznać, że ma je właśnie od Cb. Same zeznanie że kupował od Ciebie wtedy i wtedy nie jest wystarczające. Broń boże jeśli udowodnią Ci że dałeś, sprzedałeś coś małolatowi wtedy kara OD 6 miesięcy do 8 lat.

Art. 54. 1. Kto wyrabia, posiada, przechowuje, zbywa lub nabywa przyrządy, jeżeli z okoliczności wynika, że służą one lub są przeznaczone do niedozwolonego wytwarzania, przetwarzania lub przerobu środków odurzających lub substancji psychotropowych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.



Art. 56. 1. Kto, wbrew przepisom art. 33–35 i 37, wprowadza do obrotu środki odurzające, substancje psychotropowe lub słomę makową albo uczestniczy w takim obrocie,

podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

3. 59) Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej, sprawca

podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.



Art. 57. 1. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w art. 55 ust. 1 lub art. 56 ust. 1,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

2. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w art. 55 ust. 3 lub art. 56 ust. 3,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.



Art. 58. 1. Kto, wbrew przepisom ustawy, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia albo umożliwia ich użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

2. 60) Jeżeli sprawca czynu, o którym mowa w ust. 1, udziela środka odurzającego lub substancji psychotropowej małoletniemu lub nakłania go do użycia takiego środka lub substancji albo udziela ich w znacznych ilościach innej osobie,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.



Art. 59. 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji,

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

2. Jeżeli sprawca czynu, o którym mowa w ust. 1, udziela środka odurzającego lub substancji psychotropowej małoletniemu, ułatwia użycie albo nakłania go do użycia takiego środka lub substancji,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 61. 61) Kto, wbrew przepisom ustawy, rozporządzenia 273/2004 lub rozporządzenia 111/2005, w celu niedozwolonego wytworzenia środka odurzającego lub substancji psychotropowej, wytwarza, przetwarza, przerabia, dokonuje przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy, przewozi przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa, nabywa, posiada, przechowuje lub wprowadza do obrotu prekursory,

podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat 5.



Art. 62. 1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

2. 62) Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.



Art. 63. 1. 64) Kto, wbrew przepisom ustawy, uprawia mak, z wyjątkiem maku niskomorfinowego, konopie, z wyjątkiem konopi włóknistych, lub krzew koki,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

2. Tej samej karze podlega, kto, wbrew przepisom ustawy, zbiera mleczko makowe, opium, słomę makową, liście koki, żywicę lub ziele konopi innych niż włókniste.

3. 65) Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest uprawa mogąca dostarczyć znacznej ilości słomy makowej, liści koki, żywicy lub ziela konopi innych niż włókniste, sprawca

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Czyli posiadanie znacznych ilości i uprawa w zależności od sklasyfikowania czynu przez sędzina MINIMUM 1,5 roku... A jeśli się to jeszcze nie stało to łopata wiadro i z tematem do lasu. Pozdrawiam !
Co do zatrzymania to tak mogą, jeśli sędzia tak stwierdzi. Jeśli dojdzie do rozprawy to podkreślaj, że to na własny użytek, że jesteś uzależniony i zapisz się na jakąś terapię w wielu miastach są darmowe wtedy zatrzymanie cię i pozbawienie wolności będzie niecelowe. Pamiętaj ciągle podkreślaj, żejesteś narkomanem i się leczysz!
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
Wszystko zależy od sądu. Jednego posadzą za 5 palenia a mój ziomek dostał zawiasy za posiadanie 1kg i wytwarzanie ,bo się przyznał ze sam to uprawiał a nie kpił... Bedzie ciężko. Dobra papuga i dużo farta. Powodzenia
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Za takie ilości + uprawa to areszt na 3 miesiące pewny. Jeden gość za dużo większą ilość towaru + uprawę i handel dostał właśnie zawiasy. Więc wszystko jest możliwe ale na sanki polecisz na 99%.
 

Emigrant...

Member
Rejestracja
Lut 5, 2014
Postów
14
Buchów
0
Ja mysle ze z takim nastawieniem jak twoje ,to nie ma nawet co zaczynac...
W Polsce przy takiej ilosci to raczej skonczylo by sie wyrokiem,wybij sobie z glowy ze nawet jezeli by Cie zamkneli to po pierwszej sankcj dostaniesz wyrok,sankcja jest zawsze przedluzana ,Ja dostalem osiem sankcji pod rzad zanim dostalem wyrok:sunny:
PS w moim przypadku nie bylo to za uprawe,ale polskie sady zawsze maja duzo czasu.Pozdrawiam
 
D

delete

Guest
Jak w PL to sanki od razu, a po sankach to już zależy od okoliczności, papugi i sędziny.
 
R

robak91

Guest
To zależy, czy udowodnią Ci handel. Jeśli np. nie masz komórki (ja np. nie używam :d) to już plus dla Ciebie, bo jaki diler nie ma telefonu? Zapewne będziesz miał zrobiony wywiad środowiskowy i jeśli wypadniesz dobrze, to jest szansa na zawiasy. Wracając do meritum, najważniejsza jest kwestia handlu. Poumawiaj się z ludźmi, którymi paliłeś, żeby mówili, że nie sprzedawałeś im tylko częstowałeś... Wówczas jest nadzieja. Lecz jeśli ktoś sypnie psiarni, że sprzedawałeś, to będziesz miał prze***ane jak bąk. :d

Telefon mam jeden tylko bo nie potrzebny mi drugi bo nie handluje... Ani wagi nie mam bo po co?? Jak chce zwarzyć to mam wage kuchenną bo wiadomo każdy chce wiedzieć ile danego plonu zebrał... I nikomu nie daje ani nie sprzedaje tylko dla sb po prostu to mam.

---------- Post Zaktualizowany 12:26 ---------- Data pierwszego postu 12:25 ----------

Ja mysle ze z takim nastawieniem jak twoje ,to nie ma nawet co zaczynac...
W Polsce przy takiej ilosci to raczej skonczylo by sie wyrokiem,wybij sobie z glowy ze nawet jezeli by Cie zamkneli to po pierwszej sankcj dostaniesz wyrok,sankcja jest zawsze przedluzana ,Ja dostalem osiem sankcji pod rzad zanim dostalem wyrok:sunny:
PS w moim przypadku nie bylo to za uprawe,ale polskie sady zawsze maja duzo czasu.Pozdrawiam


Można jaśniej za co niby karany handel czy co?

---------- Post Zaktualizowany 12:27 ---------- Data pierwszego postu 12:26 ----------

Za takie ilości + uprawa to areszt na 3 miesiące pewny. Jeden gość za dużo większą ilość towaru + uprawę i handel dostał właśnie zawiasy. Więc wszystko jest możliwe ale na sanki polecisz na 99%.

Jeżeli nigdy nie mialem problemow z prawem to moga areszt na 3 miesiace ***nac?? A co z praca moja moga mnie z niej wyrzucic i mam na czas okreslony...

---------- Post Zaktualizowany 12:29 ---------- Data pierwszego postu 12:27 ----------

Wszystko zależy od sądu. Jednego posadzą za 5 palenia a mój ziomek dostał zawiasy za posiadanie 1kg i wytwarzanie ,bo się przyznał ze sam to uprawiał a nie kpił... Bedzie ciężko. Dobra papuga i dużo farta. Powodzenia

za 5 g posadzili bo moze juz mial zawiasy lub byl juz karany za cos podobnego... I narazie chce tylko jednego krzaka bo nie mam gdzie robić...

---------- Post Zaktualizowany 12:43 ---------- Data pierwszego postu 12:29 ----------

A jak wygląda uprawa na out jak oni karają surowsze kary są z tego co mi wiadomo jak to jest na prawdę?
 

Emigrant...

Member
Rejestracja
Lut 5, 2014
Postów
14
Buchów
0
Nikt Ci tu nie napisze ile dostaniesz jak Cie psiarnia zgarnie z 500gr,na to nie ma recepty....
Trafisz prokuratora sk***ysyna i bedzie Ci krzyczal ile mu sie podoba,nie ma znaczenia in czy out ,nikt tu nie ma szklanej kuli.
W poprzednim poscie chcialem Ci tylko przekazac abys nie liczyl na szybka prace sadu w razie W,Polska kraj policyjny niestety.
Jezeli Ci postawia zarzut sprzedazy malolatom to juz raczej sad okregowy a tam raczej rzadko sa zawiasy.
 
R

robak91

Guest
Nikt Ci tu nie napisze ile dostaniesz jak Cie psiarnia zgarnie z 500gr,na to nie ma recepty....
Trafisz prokuratora sk***ysyna i bedzie Ci krzyczal ile mu sie podoba,nie ma znaczenia in czy out ,nikt tu nie ma szklanej kuli.
W poprzednim poscie chcialem Ci tylko przekazac abys nie liczyl na szybka prace sadu w razie W,Polska kraj policyjny niestety.
Jezeli Ci postawia zarzut sprzedazy malolatom to juz raczej sad okregowy a tam raczej rzadko sa zawiasy.


To na out sie przenosze chyba ; / Zancczne sobie i towar nie bd trzymał na chacie to jest najbezpieczniejszy sposob... A co psy przeszukuja tylko mieszkanie tam gdzie mieszkam.. Czy wszystko co na mnie jest np. samochod, garaż, piwnica i np działka??
 
D

delete

Guest
To, że nie jesteś karany w niczym ci nie pomoże przy takiej ilości - sanki od razu na 3 miechy, a potem albo wyjdziesz z zawiasami, albo pójdziesz siedzieć na parę lat. Psy mogą przeszukać co tylko zechcą, jesli zajdzie taka potrzeba.

Lata temu byłem aresztowany w PL jako gówniarz, a mojemu ojcu kazali bagażnik samochodu otworzyć i pokazać co tam ma.
 

2000V

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2013
Postów
398
Buchów
0
To, że nie jesteś karany w niczym ci nie pomoże przy takiej ilości - sanki od razu na 3 miechy, a potem albo wyjdziesz z zawiasami, albo pójdziesz siedzieć na parę lat. Psy mogą przeszukać co tylko zechcą, jesli zajdzie taka potrzeba.

Lata temu byłem aresztowany w PL jako gówniarz, a mojemu ojcu kazali bagażnik samochodu otworzyć i pokazać co tam ma.

Kot dobrze prawi:)
To nie samarka czy dwie tylko 0,5kg hehe
Z za***istym fuXem zawiasy to fart jak ch*j przy uprawie:)
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Koleś jeden w polsce za uprawe i posiadanie dużej ilośći dostał 48dołku przyznał sie do tego. Napie****ał kilka razy w tyg na komi podpisywać się do rozprawy. Ale jaki finał to nie wiem.
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
a ja się spytam Ciebie w prost :
po ch*j się za to wogóle bierzesz jak z góry zakładasz przypał ???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół