nasiona marihuany

Pare chorób matki, jak ją przekonać?

Wyszukiwarka Forumowa:

matix45

Member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
22
Buchów
0
Witam, matka choruje na stwardnienie rozsiane, żylaki i bardzo duże bóle głowy (mocne leki ledwo co pomagają).
Poprostu co jej pokazać włączyć żeby dowiedziała się czym tak naprawdę jest marihuana i co leczy. Ponieważ nic o niej nie wie i ma o niej negatywne zdanie chociażby dlatego że nazywana jest narkotykiem. Bardzo chce jej pomóc ponieważ szkoda mi jej żeby do końca życia truła się tymi lekami które za dużo i tak nie robią. Bo z sadzeniem już nie było by takiego problemu żeby ją do tego przekonać bo gdyby wiedziała by co robi ziele to już by było bardzo dobrze.
 
C

Crays

Guest
Jest bardzo dużo filmów o merry i jej działaniu (filmy dobrze trafią do głowy ze względu na obrazy i wszystko ukazane), ale jak to wiadomo większość "starszych roczników" jest raczej negatywnie nastawiona do niej przez media i stosunek prawa do niej, no ale liczę że Ci się uda!

PS: tak wiem, że na forum jest dużo starszych osób którzy sami hodują, ale według mnie to mniejszość w tym hobby.
 

matix45

Member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
22
Buchów
0
A polecasz jakiś film który najlepiej trafia czy nie za bardzo? Bo nad tym się zastanawiam.
 

arm

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
273
Buchów
1
może ciastko z partyzanta ??
 
C

Crays

Guest
Film dokumentalny "CHWAST" polecam, dużo jest filmów na youtubie ale nie wszystkie dobrze trafiają. Ten trochę chwyta za uczucia czasem przez co łatwiej przekonać :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół