nasiona marihuany

Obywatel spurr

Wyszukiwarka Forumowa:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
siemka z whazzupem rok temu duzo pisalem przed zakupem plazmy lep 41.01 i wiem tylko tyle ze nawet prodcent lamp nie zrobil tyle badan co on razem z kolegami , nawet przez niego" gavita "opisy lamp pozmianiala a badania zaczynal robic razem z sanniem na poczatku z forum opengrow , bezszczelnie dobrze poinformowany on jest hehe i wie co mowi , gdybym czytal opis lampy to bym wyszedl jak zablocki na ...hehe
 
S

sub_23

Guest
siemka z whazzupem rok temu duzo pisalem przed zakupem plazmy lep 41.01 i wiem tylko tyle ze nawet prodcent lamp nie zrobil tyle badan co on razem z kolegami , nawet przez niego" gavita "opisy lamp pozmianiala a badania zaczynal robic razem z sanniem na poczatku z forum opengrow , bezszczelnie dobrze poinformowany on jest hehe i wie co mowi , gdybym czytal opis lampy to bym wyszedl jak zablocki na ...hehe

Wiecej szczegółów ;) .. prosić można by? | watek w sam raz do tego ;D |

[ btw: tu jest coś o wynikach - lampek w porównaniu do: - led - etc : tych lampek o których mowa ||Gavita-Pro 1000w 400v (new generation hps)|| w wątku] ==> http://cpl.usu.edu/htm/publications/publication=15574

Najlepsze dostępne komercyjnie lampy led - i najlepsze dostępne ... HPS - na tym samym poziomie.. ;)
A... w wypadku sporej cześci paneli.. ekchm.. najbardziej interesujące jest to.. w wypadku tych których nie ma w zestawieniu ;(

Tak na trollowe oko - patrzac na to wszystko - w wypadku dużych upraw z wieloma lampami - powyżej np: 3 - gdzy można bardzo ładnie - zwiekszać rónomierność - poprzez .. zachodzenie na siebie strumieni.. pakowanie sie w led niekoniecznie jest.. Sensowne.. Tym bardziej, że.. daje sie kupić w takim wypadku systemy... Oj..

W wypadku małych powierzchni - poniżej ~0,8 m2 -.. warto składać. Składak - na zwykłych czerwonych cree.. puszczonych na 700 mA | byle by bin niezły| i białych zimnych .. i kilku royal blue.. bedzie lepszy - w przetwarzaniu prądu na fotony od HID - przy małych mocach HPS cudowne nie są - świetlówki? .. oj.. jeszcze.. w d..

Wracająć do whazzupa.. Ten tekst pana whazzupa mi sie bardzo podoba :
Watek jako całość jest męczacy ....

whazzup napisał:
lol here we go again eh? though the posts are getting smaller and we tend to agree on more things

We tested different combinations of light (different types of hps, hps/mh, mh, CMH, plasma, plasma/hps, and came to the conclusion that there still is a direct relationship between the ppfd and the yield. The differences were not significant. The quality and morphology of the plant however was very different. We needed 200 watt extra MH compared to a 600W HPS to get about the same ppfd at canopy height. So I would say in general HPS is the most efficient light for production, but to get a good yield and a good quality you need to look at the quality of the spectrum too. Temperature (and leaf temperature) is also very underestimated. Stem elongation is also increased by high day/night temperature differences.

Ciekaw jestem jaki miałeś .. strumień pod STB Led.
Szacować to cos sobie mogę - i nie wychodził wysoki.

Bardzo równomierny - bez placków odbiegających po 100% od reszty jak to w wypadku HID - sczególnie jednego .. jest - ale.. nie w granicach używanych zazwyczaj na HPS.
Nie mogę się doczekać powtórki - testu.

ile to było? poniżej - 200 W mocy -> m2?
W granicy końcowego punktu linowego wzrostu fotosyntezy ? gdzies tak przed zaginaniem sie krzywej... Oj.. Szacunkowo tylko.

Wiem, że - w wypadku HPS - pewni panowie - uzyskali zdecydowanie wieksze plony suchej masy z mocy | nie z powierzchni uprawy to nie to samo...| - przy niskich strumieniach - ale - z gorszym stosunkiem ilości liści do kwiatów.
Nie wiem o ile bo bezczelnie - każą sobie płacić za arta.

Ciekawe - jeśli np: w tym wypadku - ilośc światła niebieskiego - zdecydowanie wieksza niż w wypadku HPS - ma wpływ:
To.. można by tym... tłumaczyć o tyle lepsze wyniki - g/W - liczone nie na suchą nie trymowaną masę- a kwiatostany :
Oj nie wiem ;) Hipoteza której raczej nie zweryfikuje.

Mam dane pana Knna - który - coś pisał - co On tam pisał?
3/4 plonu z powierzchni... przy połowie strumienia HPS : Wyniki jego doświadczeń.
;( bez.. testów.. pewnie nigdy nie bede wiedział. mniemał jedynie
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół