nasiona marihuany

testy THC dla kandydatów na prawo jazdy C CE D

Wyszukiwarka Forumowa:

Cubbi

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
77
Buchów
0
Hej
Siedząc dzisiaj przed kompem, kręcąc bata zacząłem przeglądać informacje na temat rożnych testów i badań które musimy wykonać przed kursem na prawko i trafiłem na taki filmik tuż przed odpaleniem( ***any fart<sex>)
https://www.youtube.com/watch?v=XjEzBUQ1gs8#t=135
typ coś mówi że w moczu utrzymuje się od 10 dni do dwóch tygodni a w skrajnych przypadkach do 3 miesięcy:freak2:
a ja ostatnio paliłem z tego co pamiętam 1 lutego wcześniej z dwa razy styczniu i całe święta na bańce ( na jeszcze wczsniej tez z taka samą mniej więcej częstotliwościową raz mniej raz więcej) więc jakoś nie szczególnie często no ale nie też tak że w śladowych ilościach.
Normalnie to bym odczekał ale spieszy mi się z tym prawkiem na dniach mam psychologa dalej nie wiem jaka jest procedura ale chyba jakieś badanie w WOMP i z tym może być problem. Wiecie wgl jaki to rodzaj testu jest dla kierowców i czy się jakoś prześlizgnę ? Dodam że codziennie jem b3 może to coś pomoże . Co robić?<peace>
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
aby przystąpić do egzaminu musisz mieć aktualne badania lekarskie sprawdzające twój wzrok i koordynację ruchową - oraz psychotesty. kto ci powiedział, że musisz mieć robione testy na narkotyki?
 

trzeszcze

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2013
Postów
229
Buchów
6
Badania do prawa jazdy to czysta formalność - jestem jeszcze całkiem na świeżo - babka zmierzyła mi ciśnienie, dała jakiś świstek gdzie musiałem wypisać swoje wady wzroku, alergie, przewlekłe choroby itp, po czym zainkasowała 50 i bye bye ;] nie masz się czym martwić
 

Cubbi

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
77
Buchów
0
kurde to ja nie wiem bo mam przyjść na czczo więc coś będzie więcej robione
 

adw280

Member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
8
Buchów
0
Nie ma żadnych testów narkotykowych, ostatnio zdawałem na prawo jazdy kat. D+uprawnienia do przewozu osób, nic takiego nie było, jedynie padło pytanie, czy mam styczność z jakimikolwiek narkotykami, to wszystko. Nie nastawiaj się na testy THC, bo jak wejdziesz tam przestraszony, to pomyślą że faktycznie coś brałeś (jesteś pod wpływem) i wtedy mogą cie sprawdzić.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Nie ma żadnych testów narkotykowych, ostatnio zdawałem na prawo jazdy kat. D+uprawnienia do przewozu osób, nic takiego nie było, jedynie padło pytanie, czy mam styczność z jakimikolwiek narkotykami, to wszystko.


Odpowiedziales ze jeszcze nie i ze do stycznosci potrzebne ci jst prawko kat.D ?
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
335
Buchów
83
Nie masz sie co martwic. Nie badaja thc.


Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
 

SZEREGOWYbezmuzg

Active member
Rejestracja
Gru 31, 2013
Postów
30
Buchów
0
wpierdlaj codzien kilo cytryn i pij co dzien cherbate z pokrzywy ale nie taka jak sklepowej tylko powlowe szklanki suszu reszta wody. inne środki na oczyszczenie też możesz brać i będzie dobrze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół