nasiona marihuany

Lemon Haze Outdoor Fem [Bebook Flavour]

Wyszukiwarka Forumowa:

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Mi za to lemon haze outdoor tylko 1/3 puścił kła po 3 dniach :) Mimo wszystko wrzuciłem wszystkie do ziemi ale jest 7 dzień i nadal nic.
 

jfkhd

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
65
Buchów
0
Ja miałem 5 pestek i pięknie wszystkie wykiełkowały :D Czekają w boxie aż noce bedą cieplejsze
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Akurat z lemon hazem wszystko super. Tego jednego wegowałem jak automaty mi dochodziły teraz wrzuciłem 6 następnych i wszystkie wyszły. Problem u mnie tyczył się jedynie sionek z trawki z gnoma pięknie pękają. Sort dobrze łupie nie można go porównać z es spod chmurki ;) Pachnie pięknie tego oczekiwałem ;)
 

Betonius

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
16
Buchów
2
Na f2seeds dzisiaj zamówiłem 3 sztuki które pójdą na out, ale teraz już się pogubiłem i nie wiem czy dostanę f2 czy f4 :pl:
Ważne, żeby ładnie poleciały :sunny:
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Na f2seeds dzisiaj zamówiłem 3 sztuki które pójdą na out, ale teraz już się pogubiłem i nie wiem czy dostanę f2 czy f4 :pl:
Ważne, żeby ładnie poleciały :sunny:
Z tego co mi sie wydaje w sklepach jest tylko ostatnie pokolenie czyli to p którym foty i mowa ;) jak pały na dworze będą Choć trochę takie jak z mojego to zegnajcie durbany i inne passiony ;)
 

berkut

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
93
Buchów
0
Taki tam lemon haze outdoor tylko, że indoor.. :)
Polecam wszystkim!

normal_630830ca.jpg


normal_68.jpg


Szkoda, że z automatami nie pykło, wzielem z trawkaseeds kilka shoot adrenaline, ale chyba je w piekarniku trzymali, bo jeden tylko kła puścił a reszta bez oznak życia. a chłopaki olali sprawę i mnie przy okazji..
a ile wziołes tego shot adrenaline szt?? bo ja tez psoro kupiłem na spólke ze znajomymi i szkoda bo to prawie 100 nasion! i same shot adrenaline
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
mierzej niezle poleciales, dzieki za fote krzaczka :)

Co do kul af to nie wiem co to sie dzieje ale co nowa genaracja kul to tez jecza ludzie najpierw ze nie kielkuja, tak samo bylo z lemonem pojawialy sie takie glosy, wystarczy cofnac ten watek kilka stron wczesniej, a jednak jednym ida wszystkie, a innym zadne jak to jest. Problem jest w tej pier*** skorupce grubej, tak samo lemon to jest polauto i ma te skorupe poprostu twarda. Nie ma gorszych lepszych kul w jednym drugim sklepie, w kazdym jest to samo z tej samej parti.

I zwroc tez mierzej uwage ze na gnomie sa kule shot adrenaline od samsary i sa shot adr x wrx moje
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Heh dzięki. Się wysuszy to pykne ile wyszło suchego z tej dziewczynki. Co do kul, to wszystkie autosy twoje z gnoma mi pękły, 4 hejzomaty i 4 shoot adrenaline. Tak wiem, że mają i twoje xWr i SamSare. Ale zapewniam, że wiem co kupowałem :] Z lemonami szykuje outa i też puściłem 6 kul i wszystkie cacy. Nawet precrush był zbędny, a hejzomaty pękały jeszcze w wodzie. Problem był z pierwszymi kulami z trawki zarówno z regami i femkami, nie chodziło mi o to żeby cisnąć po jednym seebanku a chwalić drugi, ale skoro jedne trybią, a drugie nie pokazują znaku życia to gdzieś coś nie pykło. Wkurzyli mnie i tyle, nawet nie składałem reklamacji jako takiej, tylko im grzecznie napisałem, że chyba mają coś nie halo z lodówką czy coś, skoro skąd indziej kulki działają jak należy. Mój film, mój nerw i mam do tego prawo ;]
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
to i ja dorzucam swoje, bylo gesto, duzo za gesto, ale musialem wyprobowac czy co nie hermi, zostalo 6 bab f4 na marnej lampie 150w 6, boxik 50x80. Spokojnie dwie by sie tam nawet zmiescily przy takiej donicy, no ale trzeba bylo powalczyc. Jedne lepiej dostaly swiatla, te po bokach marnie.
















Na długie letnie wieczory jestem przygotowany :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
to ja dorzucę jeszcze takie "macro" zrobione szajsungiem :}

43.jpg


miałem wysłać Ci w PW ale władza plemienia ustanowiła limit 4 wiadomości na 25h więc już nie mogłem Ci odpisać heh
 

oberdiler

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
414
Buchów
1
Mam kilkadziesiąt Twoich lemonów.
100 % kiełkowalności.
Siedzą póki co w kubanach i oczekują na swoją kolej, aby wyj***ć je na OUT.


Zdam Ci później relację co i jak rośnie.

Piona !
 

Betonius

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
16
Buchów
2
U mnie na wacie dopiero co siadły, ale szybko pękły, jak nie zapomnę to zdam też krótką relację piona. :D
A kolega mierzej te krzuny to świetne ci wyszły!
 

jfkhd

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
65
Buchów
0
Obiecałem więc wstawiam :)
Wygląda jak z obrazków w seed bankach

Dodam że rósł w doniczce 5l!!!



 
P

Pustelnik

Guest
Swietnie,jak bys mogl zdaj smoke raport,kurde bylbym mega wdzieczny,sam czekam na te perelki az dojda.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół