nasiona marihuany

Lemon Haze Outdoor Fem [Bebook Flavour]

Wyszukiwarka Forumowa:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
nastal czas kosy wspomnianego hejzomatika, dzien 84 od kla. Reszta, czyli wiekszosc osobnikow bez af testowych z duzo mniejszego boxika czeka jeszcze troche na dojscie.






Cieszy mnie bardzo bo sie zapylil wrem wiec linia afow bardziej sati moze bedzie kontynuowana, napewno testowana :)
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
No i to jest auto haze a nie jakieś pipidówki od dinafem które obok haze nawet nie stały. Napisz koniecznie jak to kopie.
 

qrzesieq

Member
Rejestracja
Lip 28, 2012
Postów
12
Buchów
0
czekam na smoke raport i zamawiam ;) czy to na f2 czy gnomie ;) z innymi ziarnami ;)
 

Homer Simpson

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2012
Postów
75
Buchów
0
Zamówione parę sztuk na out i jedna idzie in. Jak będzie co to pokaże tu w pażdzierniku co wyszło na podwórzu ! Pozdrawiam Bebooka za świetną pracę.
 

benny_budder

Member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
5
Buchów
0
Witam. Zakupiłem 3 pestki tego Lemona na outa. Bebook możesz coś powiedzieć o treningu na out i jakich plonów można się spodziewać jak pogoda dopisze? No i smoke report zapodaj. Pozdro
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
ja startuje zwykle wczesnie, bo wtedy rosna wielkie zeby chytac jak najwiecej swiatla. A to crosik rownikowej sativy wiec potrzebuje duzego natezenia swiatla, zwlaszcza na koniec zeby mialo sie co formowac. W zacienionej miejscowce kwiatki sie marnie zbija, ale klepac bedzie tak samo. Wszystko zalezy od miejscowki i warunkow, jak zwykle, no i co sie tam trafi w genach. Te wczesniejsze napewno ladniej sie zbija.

Co do klepy to za wiele nie moge powiedziec bo juz sie za bardzo przyzwyczailem do lemona, od dwoch lat na okraglo to samo :D No prawie bo w pomieszaniuz afem czasem. Ale napewno lepiej klepia jak easy sativa ktora mialem niedawno, a to mozna porownywac bo sati do sati. Nie zabija ale fajne do roboty, czy pracy, po wiekszej ilosci w koncu zamuli.
 

berkut

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
93
Buchów
0
beebok zapytam bo nie wiem czy dobrze zczaiłem, hejzomatic to jest inaczej lemon haze outdoor z pełnym af, ktory skrzyzówałeś z wr automatic? mam racje czy pie***le głupoty? :D
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Te duze sa wszystkie podobne, a af to sie trafi jeden na dziesien i itak bedzie po brode, nic go nie zasloni jak slonce wysoko. To ze trafiaja sie afy to skutek krzyzwoania i jego wczesniejszego celu- z afem, to cecha, nie zas oznaka niestabilnosci. Wystarczy zreszta powachac krzaczka a nie ma sie watpliwosci co do jakosci :) Tu osobnik z pelnym af w dniu 58, reszte f4 bez af porobie foty jak juz bedzie co pokazac.




Pozdrawiam bebook...


Stary jak widzę tego planta to nie jestem w stanie podnieść z podłogi jęzora.. Szkoda, że nie wypuściłeś jego kulek w tym sezonie :[ Moja Pani kazała Cię za to z***ać bo mówi, że jest piękny i wali focha, bo się nim nie dzielisz! On jest tak za***isty, że swoimi afami nakarmił bym gołębie i sadził tylko takie..
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
berkut, hejzomatik to narazie koncepcja afa z widocznymi jak najwieksza liczba cech hejza, od waskich palcy, zapachu, na klepie skonczywszy. Z f2 byl wiekszy rozrzut tych afow z cechaami od afa po hejza, trafialy sie rozne osobniki, teraz mi sie trafil taki po hejzie z f4. Zeby nie stracic go calkowicie zapylilem go przy okazji robiac crosiki af, zapylilem tym WRx. Moze to nie bedzie to ssamo, ale napewno duzo bardziej ciekaawy automacik niz to co jest teraz dostepne.

mierzej, dzieki wielkie, usmialem sie ostro :) Postaram sie na nastemny sezon wyrobic
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Niema co się śmiać ja tak na poważnie :) to czekam z niecierpliwością na takie cuda! Toć to dzieło sztuki! Ostatni raz tak byłem zachwycony jak zobaczylem purpurowe autosy od sweet seeds, ale i to nie aż tak bardzo.. co to za topiszcza, o matulu.. jakbyś znalazł w nim jakieś kulki to pisz albo dzwoń w środku nocy!!!
normal_tumblr_m5mmlpJWDy1qcnzjbo1_1280.jpg
 
Ostatnia edycja:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
ten hejzomatik zapylony niestety WRx, jest 200 szt kulek na gnomsgarden, albo bedzie, ale podejrzewam ze nie dlugo, pytaj sprzedawcy ;)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Destiny makes wishes comes tru! Bym sie tak nie zachwycil to bym nie wiedzial ;) pedze szukać gnoma!
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Taki tam lemon haze outdoor tylko, że indoor.. :)
Polecam wszystkim!

normal_630830ca.jpg


normal_68.jpg


Szkoda, że z automatami nie pykło, wzielem z trawkaseeds kilka shoot adrenaline, ale chyba je w piekarniku trzymali, bo jeden tylko kła puścił a reszta bez oznak życia. a chłopaki olali sprawę i mnie przy okazji..
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Właśnie dlatego uwielbiam rodzimych hodowców i chętniej im zapłacę niż zagranicznym molochom srającym polihybrydami o ładnych nazwach.
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Dlatego zrobiłem zapas pestek Lemonhazea z bardziej pewnego źródła :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół