nasiona marihuany

Lemon Haze Outdoor Fem [Bebook Flavour]

Wyszukiwarka Forumowa:

fatal1ty

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
192
Buchów
1
Bebook wiesz może ile czas zajmuje ten lemon haze out od nasiona do :harvest:

60-65 dni kwitnie + kiedy ja masz zamiar wysadzic = sam sobie oblicz.

osobiscie mi przy f2 czyli dokladnie tym pokoleniu bez af indukowal juz w Wrzesniu [pierwsze dni]... czas zostal skrocony praktycznie 25%

poczatek sierpnia zakwita koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika zbiory.?

Osobiscie mialem ja od lipca -pazdziernika.


Kielkowalność jest 99 % nie ma ale ten 1% na ubytki bo sie znajdzie .

Moc: mi w pelni nie doszla pozne pheno ale palonko było dobre , szczerze niesamowicie wchodzi high masakrator bani jak dla mnie czuc ta Sative naprawde!

Rosła tez bezproblemowo a praktycznie przesadzalem ja dwa razy. Uzywalem zwyklej ziemi tak zwyklej bez problemow sobie radzi.

tak smak super czuć haze :)

Z Górnej półeczki POLECAM
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
stokrotka tak, teoretycznie jest 25%

zbanowany to zalezy od wysiewu, te wlasnie 25% beda z 3 miechy szly max 3,5 na oucie, na inie duzo krocej wiadomo. A te bez af czyli wiekszosc beda rosnac na wegu az nie zakwitna, mam nadzieje ze w sierpniu jakos zaczna, ale wszystko w praniu wyjdzie. Jak zaczniesz w marcu, chocby z podwegowaniem na inie to bedzie pie****na na 4 metry, zapewniajac oczywiscie duzą ilosc ziemi i skladnikow odzywczych. Dajac mniej ziemi i pozniej sadzac wiadomo ze krotszy weg to i krzaki mniejsze
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
szkoda, ze niestabilne w pełni bo nie wiadomo jak przygotować, moge dać dołek 60L a tu af sie trafi i szkoda trochę ziemi, lub jak bedzie roslo wsrod dlugich i af bedzie schowany pod innymi. Ogolnie fajnie sie zapowiada, widac, ze dluga droga za toba i troche jeszcze do pelnego af masz ale jestem pewien, ze ci sie uda :)

swoja droga, ktora pelnosezonowa odmiana wegowana od marca nie osiagnie takich rozmiarow? chłopaki na ic mieli regi co mialy po 4,20m sadzone w maju.
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Te duze sa wszystkie podobne, a af to sie trafi jeden na dziesien i itak bedzie po brode, nic go nie zasloni jak slonce wysoko. To ze trafiaja sie afy to skutek krzyzwoania i jego wczesniejszego celu- z afem, to cecha, nie zas oznaka niestabilnosci. Wystarczy zreszta powachac krzaczka a nie ma sie watpliwosci co do jakosci :) Tu osobnik z pelnym af w dniu 58, reszte f4 bez af porobie foty jak juz bedzie co pokazac.




Pozdrawiam bebook...
 

suomynona

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
711
Buchów
2
Nie miałbym nic przeciwko jakbym trafił na takiego af. :yeahh:
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Planujesz selekcje tego Lemona z pelnym AF? Z przyjemnościa bym stestował na oucie takiego automata.
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Planuje, ale nie predko bedzie bo to niestety nie takie latwe znalezc to sie sie szuka :) Z f2 bede robil bo tam jest wiekszy rozrzut i mozna trafic zarowno haze af jak i po lemonie szybkie jak te stare af. A ze nie ma duzo tych af i trzeba trafic zarowno damke jak i facia sati to trzeba naprawde duzo wywalic tego i miec odpowiednia powierzchnie. Za rok mysle ze bedzie napewno...

Tu fotka f4 fem bez af, troche ponad miesiac flo...


a tu ten z pelnym af dzien 65

 

Okap

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2013
Postów
154
Buchów
0
No przyznam, że ciekawie to wygląda. A powiedz mi kiedy dochodziły najpóźniejsze? Do 15 października powinny się wyrabiać czy potrzebują trochę więcej czasu?

PS: Wiadomo może kiedy te pechy będą dostępne na f2?
 
Ostatnia edycja:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
f2 sie wyrabial od 7 pazdziernika naaajwczesniejsze, srednio scinalem 14-21 pazdziernik. Najdluzej trzymane 3 listopad :) Ale to pokolenie f2 testowane dosyc sporo. Od f3 juz sa szybsze, ale nie testowalem na oucie, tylko dlugosc flo porownuje na inie i szybkosc zakwitu. Te f4 fem powinny byc gotowe przed druga polowa pazdziernika spokojnie, a wiec dochodzic w pelni

co do f2seeds to kule juz powinny byc, tylko czekac az sie pojawia na stanie...
 

Okap

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2013
Postów
154
Buchów
0
To się cieszę :)
I czekam aż f2seeds wystawi je do swojej oferty. Już jestem ciekaw jak to będzie leciało :)
Pzdr
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
To się cieszę :)
I czekam aż f2seeds wystawi je do swojej oferty. Już jestem ciekaw jak to będzie leciało :)
Pzdr

Jupi napisali mi, że będą od dzisiaj, czekam czekam bo chętnie łyknę paczunię.
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Bebook możesz mi odpowiedziec na jedno glupie pytanie? Wiem jak i co z pomidorami i w tym roku planuje stestowac jednego bardzo dobrze naslonecznionego spota(od rana do wieczora w sumie), daje pod Lemona(tak, twojego lemona) 50l ziemi wzbogaconej roznymi nawozami(odpowiednimi), wysadzam na spota w polowie kwietnia a za tydzien juz pestke kielkuje i pod chata w foliaku będzie stał do połowy kwietnia zanim trafi na spota, potem będe oczywiscie lemona naginac, ale mniejsza w sumie z tym :freak2: Bardzo duży moze mi ten lemon urosnąc jak będzie miał tyle ziemi i słońca i zacznie w II połowie marca swój zywot?

Edit: Dzięki Bebook, doł ***ne na 75l i już, wrzuce tutaj link do growloga jak juz roslina trafi na docelowe miejsce. :)
 
Ostatnia edycja:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
duzy moze urosnac jak bedzie mial duzo slonca i pogody, a tak wczesnie wysadzany ma szanse byc bardzo duzy. Napewno jak tak wczesnie startujesz to i te 50l bedzie malo, w polowie sierpnia zzolkna mu cale doly bo bedzie brakowac azotu na budowanie gory, takze tez go to ograniczy. Lepiej walnac dol wiekszy na 2-3 sztuki. Ale co kraj to obyczaj
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół