nasiona marihuany

backup systemu, problem

Wyszukiwarka Forumowa:

Chaberek

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2013
Postów
112
Buchów
0
Witam posiadam lenovo ideapad y530, w między czasie z oryginalnej visty przeinstalowałem laptopa na win7. Problem w tym że skasowałem ukrytą kopię systemu dzięki której przez program OneKey rescue mógłbym przywrócić laptopa do stanu fabrycznego. Jest tu ktoś kto mógłby doradzić jak mogę rozwiązać ten problem, czy muszę robić reinstal systemu czy da radę jakoś pobrać backup i przywrócić system?
pozdrawiam
 
R

Raver

Guest
Kopia skasowana, utworzona nowa partycja, pliki nadpisane...
Już jej nie przywrócisz... Jedynie instalacja systemu z płyty dołączonej do Lapka.
 

Chaberek

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2013
Postów
112
Buchów
0
W tej kopii do przywracania nie było żadnych znaczących danych, była to "czysta kopia". Zobacze może w piwnicy w kartonie mam płytkę z kopią którą robiłem przy zakupie. Raver orientujesz się może czy jest opcja ściągnięcia takiego backupu z internetu a dokładniej czy taka pobrana kopia działała by również na moim sprzęcie ( szukałem trochę w necie, ale nie znalazłem udostępnionej kopii)
pozdrawiam
 
R

Raver

Guest
No co ty, każdy ma indiwidualny klucz systemu przecież, nikt Ci raczej trakiej kopii nie udostępni ;)
 

Chaberek

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2013
Postów
112
Buchów
0
No właśnie nie znam się na tym zbyt dobrze więc pytam:) Czyli najlepszą opcją było by wyczyszczenie partycji i zainstalowanie z cd win7 tak?
wszystkie dane które chcę zachować mam na dysku zew.
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
jak ci się udało skasować całkiem viste?
waliłem formaty wielokrotnie i instalowałem xp ...
Wystarczyło,ze wkładałem recover windows cd i vista wracał cały i zdrowy :D
 

Chaberek

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2013
Postów
112
Buchów
0
cd z backupem nie znalazłem, MIŚ, na laptopie fabrycznie była partycja na której był fabryczny punkt przywracania. Podczas przeinstalowywania z visty na 7, niechcący uciekło
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
chciałem kiedyś permanentnie usunąć vistę i nad tym parę miesięcy pracowałem i nic a temu niechcący się skasowało :D
Szkoda ,ze nie możemy wymienić pechem , bo byśmy byli oboje zadowoleni:D
Ale po mojemu powinno się dać wszystko przywrócić z tą płytką o ile ją znajdziesz.
Obiło mi się o oczy ,że nie tak łatwo się pozbyć visty -potwierdzali to nie raz bardziej obeznani na różnych tam forach.Że niby trza się bardzo znać,żeby ja wykasować bezpowrotnie.Wiem z doświadczenia ,ze zwykłe formaty nie działają ...
 

Chaberek

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2013
Postów
112
Buchów
0
Nie jestem mega znawcą, ale prawde mówiąc nie chciałem usunąć backupu:D no ale onekey recovery nie znajduje miejsca w którym może być backup. a płytki jak mówiłem- nie znalazłem, dzisiaj wieczorem instaluje od nowa, tylko tyle mi pozostało:/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół