nasiona marihuany

125 w 2t czy 250 - 600 4t

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

materacthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2012
Postów
68
Buchów
0
Witam chciałbym się poradzić jakie moto enduro lepiej wybrać jeśli są jacyś zmotoryzowani forumowicze prosił bym o rady.125 2t czy 4t większa pojemność?. moto ma być do max 3.5 tyś. mój wzrost 186. moto najlepiej do lasu , łąki , blotko. oraz do dojazdu na spota. czekam na rady pozdro :jocolor:
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Ogarnij sobie jakas 250 w 4t albo 450 spokojnie da rade, 2t sa narwane sporo jezdzilem na crossach i ogolnie mechanikiem troche jestem takze bardziej polecam 4t jest duzo praktyczniejsze na codzien a mocy ma wystarczajaco i na tor i do polatania w terenie.
 

materacthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2012
Postów
68
Buchów
0
No wlasnie tez myslalem o dt lub kmx ale czy nie sa one male czy przy tym wzroscie nie bd wygladal jak na komarku? Waze 75kg mysle ze np 450 w 4t bd dla mnie za ciezka

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2
 
R

Raver

Guest
Na DT 125 nie śmigałem, sam miałem chęć na nią, tylko że to pszczoła i mnie drażni na dłuższą metę to.
z 4T śmigałem Suzuki DR600 znajomego, wcale nie ciężki moto, dość wysoki (mam taki wzrost jak Ty) tylko w 4T brak wysokich obrotów, czyli tego "przy***ania" ale też daje radę :D. Ma też Yamahe DT 80ccm 2T - to już całkiem inna jazda niż 4T

Zależy czy nastawiasz się bardziej na latanie po terenie non top i wyszalenie się - to tu bym brał 2T
4T - raczej na okazjonalne wypady w teren.

Najlepiej to przejechać się 2T i 4T i wtedy zdecydować co Ci pasuje.
Mi bardziej odpowiada 4T

Hehe podkręciłeś mnie z tymi motorami, chyba sobie kupie na lato od niego tą DR'ke ;)
 

materacthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2012
Postów
68
Buchów
0
heh dzieki za rade zrobie tak jak mowisz przejade sie tym i tym i zobacze co lepiej.. ale bardziej jestem nastawiony na korzysc 125 2t. dzieki pozdro
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół