nasiona marihuany

Tworzenie nasion af fem.

Wyszukiwarka Forumowa:

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
Cześć, mam do was pytanie. Opiszę wam jaki mam plan, w którym od razu będą pytania (nie wiem jak je pojedyńczo napisać):
Chciałbym 9 af fem. przeznaczyć na produkcję nasion.
Pierwsze 3 af fem wysadził bym np. 10 marca i tylko gdy pokażą płeć pryskane by były feminizatorem.
20 marca wysadzone by zostały pozostałe 6 af fem. które były by zapłodnione pyłkiem z pierwszych 3 af fem.
I tutaj się zaczynają pytania. Nasiona z tych 6 zapłodnionych af fem były by F2 af fem. A co z tymi 3 af fem które były pryskane feminizatorem, czytałem że nie opłaca się brać nasion z tych pryskanych bo hermią strasznie prawda to? I jak myślicie wcześniej wysadzić te 3 af fem czy może lepiej tylko 2, chodzi mi tutaj czy ilość pyłku wystarczy żeby zapłodnić resztę i czy z tych 2 napewno chociaż ta 1 będzie miała płodny pyłek. Jeżeli coś tutaj źle napisałem proszę mnie poprawić.
 
D

delete

Guest
A co z tymi 3 af fem które były pryskane feminizatorem, czytałem że nie opłaca się brać nasion z tych pryskanych bo hermią strasznie prawda to?

Nieprawda to. Tak się robi nasiona Sx, skłonności do hermienia nie będą większe niż przy Fx.
 

kassak

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2014
Postów
147
Buchów
0
możesz spryskać tylko jedną roślinę i nawet tylko jeden odrost a pyłku starczy na wszystkie. Nie powinny sie hermić.
 

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
Czyli nie hermić 3 af fem tylko 2 af fem tak ?:D Ale czy będę miał gwarancję że wtedy z tych 2 chociaż 1 będzie miała płodny pyłek?
 

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
Czytałem już to a nawet 2 razy ale nie mogę coś faktów połączyć
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Czyli nie hermić 3 af fem tylko 2 af fem tak ?:D Ale czy będę miał gwarancję że wtedy z tych 2 chociaż 1 będzie miała płodny pyłek?


IMO płodność pyłku zależy od proporcji składników w płynie, więc jak będzie ok to wszystkie 3 będą miały płodny, a jak będzie zły płyn to spie****isz 3 krzaki, bo ani pyłku ani palenia. Tak więc popryskanie jednego wydaje się rozsądniejsze.
 

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
Aha dziękuję bardzo, a taki feminizator który można kupić już w prawie każdym growshopie: Feminizator nasion 120ml Silver Spray dzięki niemu pyłek raczej będzie płodny, dobrze myślę ?:D
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Nie wiem. Ja sobie robie sam, po co mam się frajerzyć i płacić 10 razy więcej za coś co KOT nauczył robić na forum praktycznie za darmo ?
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
ogolnie f2 pestki sa cos lepsze od s2, czy to i to, to praktycznie to samo? (nie chodzi mi o regi, tylko produkcje nasion fem)
 

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
No niby tak ale taki feminizator kosztuje 32 czy tam 36 zł więc tyle co te składniki albo nawet mniej a mam pewność że niczego nie spie****e. I nie muszę się je**ć z stężeniami roztworu bo w tym feminizatorze mam tak:
"Jak to działa?
Po prostu wybierz ładną i zdrową roślinę żeńską ze swojego ogrodu, tuż po pokazaniu przez nią pierwszych oznak płci zacznij spryskiwać preparatem Silver Spray regularnie przez 10 dni co 48 godzin (5-krotnie)."
A tak to z tym STS się roztwory pomieszają i wgl. kupię raczej ten feminizator.


STRAŻAK
pisał kot wcześniej że S1 to tak jak F2
Czyli pestki F2 są lepsze od S2 bo S2=F3
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
nie doczytalem tej info., a oprocz tego czyms jeszcze sie rozni?
 

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
S2 będą mniejsze, bardziej chorowite i słabsze od F2 ale w małym stopniu. Widoczna różnica jest między F1 a S4=F5.
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
tak dalekie pokolenie mnie nie interesuje, tylko wlasnie s1 i f2, bo tak czy tak z f1 nie zrobie nic innego niz s1 lub f2(jezeli zapyle taka sama odmiane)
 

drived.drived

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2014
Postów
135
Buchów
0
Z F1 możesz zrobić tylko F2 i S1=F2. Czyli co byś nie zrobił to i tak będą pestki F2 hehe które się praktycznie nie różnią od F1.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół