nasiona marihuany

Jak powstało i jak wyglądało kiedyś forum!

Wyszukiwarka Forumowa:

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
A jakie fotorelki leciały to szok jak się rejestrowałem to szał pał był.

Najważniejsze to ufać tylko najstarszym użytkownikom a w tym wątku już się pojawili,i jak fermenty ktoś sieje to pytać odrazu.

Forum to rewolucje przechodziło jak skarwansyn historie to właśnie najstarsi i aktywni użytkownicy.

Ja tam mam same dobre wspomnienia od strony szefostwa nawet jak pierwsze kroki stawiałem i nigdzie się stąd nie wybieram.

A z gimbazą to fakt przypał ale co zrobić i tacy są potrzebni.
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Chyba wiekszosc w tym temacie już zostalo napisane ale dodam cos od siebie
haszysz.com po raz pierwszy pojawil się pod adresem haszysz.za.pl okolo wrzesnia 2004 tak jak okreslil to dex. # byl z początku wzorowany na marihuana.prv.pl + dodatki nastepnie okolo 2005-2006 #.com pod swoje skrzydla przygarna forum maria które wtedy mialo okolo 300 zarejestrowanych userow. Sporo pracy zostalo poswiecone aby forum zawierało tyle wiedzy ile jest na nim obecnie ale wiekszosc z tych rzeczy wie tylko kilku nielicznych starych userow którzy pozostali z forum do dziś.
 
D

delete

Guest
Na marihuana.prv.pl.siedzialem w '98-'99. Tam tez nie bylo forum tylko "lista dyskusyjna", ktora na e-mailu sie opierala i dosc po ch**u to dzialalo :) Strona byla spoko, jest nawet kilka moich porad. Sub tez tam byl i nawet sie spotkalismy jak sie okazalo znacznie pozniej :)
 

PoWaZnIeNiEpOwAzNy

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
566
Buchów
0
No to nic tylko rozwijać nasze forum. ja sam jestem tu na koncie z 2011 ale miałem jakis wcześniej :D
Czuje sie dobrze z tym że moge sie poruszać po # i wielkie dzięki za stworzenie haszyszu . Przypominam ze nie wszyscy tworząc forum byli pełnoletni (tak słyszałem xD ) więc nie czepiajmy sie jak pijany płotu
 
S

sub_23

Guest
Sub tez tam byl i nawet sie spotkalismy jak sie okazalo znacznie pozniej :)

Wywalono Cię z tamtej listy
: na dzień dybry?
_ Miałem na pieńku z "władzami" za durne dowcipy. I Chyba za mnie Cie brano ? dr.feelgood ?
Chwila ... jakiś głupi zupełnie bezcelowy wygłup ...
A może byłeś i wcześniej i sam udawałeś, że jesteś nowy ?
Dziwne to były czasy _ konkurs - na skoj. I masa durnot _ lista "m4u" z punktu widzenia trolla była przeraźliwie nudna.
Podobno ktoś zapisał na nią listę z hyperreala.. niestety - efektu dwu luster sie nie udało uzyskać_ ciekawe czemu.

Ha. Ja forum # - znam od 2005 ?
Jak sie tu pojawiłem _ konto.. _ na dzień dobry ktoś mnie dodał do jakieś grupy.
Wcześniejszych czasów zupełnie nie znam. Pamietam to już w formie całkiem całkiem. Rozbudowanej.
 
D

delete

Guest
Tak. Ty cos tam swirowales ze 150 mailami, a Edi myslal ze to ja i costam burczec do mnie zaczal, detali juz nie pamietam, strona umarla. RIP :)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Fajnie jest poczytać co to kiedyś było i co tu się działo....
 
S

sub_23

Guest
detali juz nie pamietam, strona umarla. RIP :)

Nie pamiętasz bo pewnie mnie wkręcasz - i To nie TY :lol3:
Zawsze mi coś wkręcałeś ;]
99? raczej 20__ cuś? - nie mozliwe aby to było tak dawno.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół