nasiona marihuany

Auto Viking AK47 zdjęcia

Wyszukiwarka Forumowa:

Norden

Member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
20
Buchów
0
Witam :)

Tak pomyślałem ze dodam tutaj trochę zdjęć Auto Viking AK47.
Jest to bardzo interesująca odmiana ponieważ rośnie bardzo duża, daje duży zbiór oraz za***iście kopie palenie :)
Smak też ma dobry i nawet uprawiana outdoor dostaje mnóstwo kryształów i jest naprawdę mocna.























 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mae

Member
Rejestracja
Lut 12, 2013
Postów
16
Buchów
0
liczyłeś ile gram wyszło z jednej roslinki?
 

Norden

Member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
20
Buchów
0
Witam panowie!

Na outdoor jest różnie w zależności od pogody ale około 3 miesiące od zasadzenia nasionka do ściętego krzaka.
Maksymalnie na jednym Auto Viking AK47 wyszło nam 136gr suchych kwiatów.
Tylko ze nasze cyfry które podajemy na stronie oraz paczkach nasion są to cyfry których normalnie można się spodziewać. Nie robi tego dużo innych seedbanków na świecie. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni a nie spodziewali się więcej niż tak naprawdę, w normalnych warunkach wyjdzie ;)


Fajnie ze się wam zdjęcia podobają :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mentos777

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2014
Postów
262
Buchów
9
Norden Więcej błędów się nie dało napierdo... ;p aż w oczy razi :freak2:
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Norden jest ze Szwecji więc musimy mu wybaczyć:)
 

mateus

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
53
Buchów
0
najwarzniejsze że nie robi błędów w sztuce bredingu !!!a ty co wszystkie rozumy pozjadałeś świerzaku!!!!
 
K

klos2

Guest
To i ja wlepiam swojego Vikinga



Zaprezentowany Viking jest lekko zmutowany od początku gdy wyszedł na światło dzienne Lepsze okazy były ale poleciały pod nóż :) Ten i tak jest dosyć dobry Co nieco ich widać w moje foto relacji ten znajdował się w lewym górnym rogu Mogłem trzymać dłużej ale bałem się plechy Za rok zawita ponownie i będę pryskał przeciw pleśni Śmiało mogę polecić nie wymagająca roślina rośnie sama tylko papu zapodawać :):):) Plon taki jak zasugerował producent nie ma lipy i ściemy Jak wyschnie zapodam wagę wyniku końcowego
WYNIK KOŃCOWY TO 100G SUCHEGO ZA***ISTEGO PALENIA Ten okaz co na foto to średniak były większe więc 136g tak jak pisze NORDEN jest gwarantowane o ile zadba się o ziemię i nawozy i plon gwarantowany
 
Ostatnia edycja:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6








kwitnie kapkę dłużej od konkurencji ale za to rośnie większa. na 54'N pełne dojście zajeło mu 102 dni.
plonu dał 42g. topy zbite kształtem przypominające kulki. dobre gówno było :)

sorry za żenującą jakość zdjęc :*
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół