nasiona marihuany

Przypal z prawkiem

Wyszukiwarka Forumowa:

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
moj kumpel mial taka sytuacje ze go zatrzymali autem i bach od razu krew, bo glupi sie przyznal ze palil, dodatkowo mial fete w portfelu, no i stezenie mial niestety duze, no i powyzej roku zabrali mu.


moja rada, jak masz miec tescik na sline , to cos kwasnego do buzi, i jak dostaniesz tescik, to zamiast jezdzic po policzku jezdzij po slinie, ktora bedzie miala kwasny odczyn, moj inny kumpel tak sie uratowal busem jechal

---------- Post Zaktualizowany 19:01 ---------- Data pierwszego postu 19:00 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=mNAagbmMBBQ
 
C

Chewbacca

Guest
moja rada, jak masz miec tescik na sline , to cos kwasnego do buzi, i jak dostaniesz tescik, to zamiast jezdzic po policzku jezdzij po slinie, ktora bedzie miala kwasny odczyn, moj inny kumpel tak sie uratowal busem jechal

-Przepraszam panie władzo,czy mogę na chwilkę wyskoczyć do warzywniaka? Naszła mnie straszna chęć na cytrynę.
To nie przejdzie raczej.
Ja mam inną radę: nie wsiadać za kółko po używkach ;)
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
-Przepraszam panie władzo,czy mogę na chwilkę wyskoczyć do warzywniaka? Naszła mnie straszna chęć na cytrynę.
To nie przejdzie raczej.
Ja mam inną radę: nie wsiadać za kółko po używkach ;)

Ktoś pisał na forum, że wystarczy witamina C ale koniecznie w osłonce laktozowej, chyba nie jest trudno schować gdzieś w samochodzie listek witaminy C ;)

Zresztą tu jest link do tego patentu z wit. C

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?102293-PORADNIK-Jak-oszukać-narkotesty-na-mocz-i-ślinę
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
cukierek kwasny, sa ich tysiace, wozisz pod reka, ijak milicjant wyskakuje z za krzakow, co w pl zdarza sie nagminnie, wkladasz go pod jezyk,

milicjant robi sie dociekliwy, bo ów zatrzymany mlodzieniec, ma na sobie dresy, lub dredy, to rutynowo zrobimy mu test...wtedy przegryzasz i liczysz ze sie uda :sunny:


no, ale co do zasady nie jezdzimy PO uszywkah :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół