nasiona marihuany

Przypal z prawkiem

Wyszukiwarka Forumowa:

tasmanweed

Member
Rejestracja
Sty 19, 2014
Postów
19
Buchów
0
Witam tydzien temu zatrzymala mnie policja samochodem bylem z kolegami ..zatrzymali mnie na parkingu o 4 nad ranem ;) Do rzeczy policjant zatrzymal mnie gdy juz mialem wyjezdzac wczesniej okolo 3h spalilem blanta z kolegami w 5 . nie czulem sie nawet jak bym byl pod wplywem ale policjan stwierdzil ze mam czerwone oczy i zwineli mnie na badania krwi i po badaniach wypuscili. Dodam tez ze wczesniej palilem dosc czesto 3/4 razy w tygodniu ,czas nawet dochodzilo do 5razy w tyg i tak od jakiegos miesiaca. Nic poza tym nie znalezli przy mnie tylko bletki u kolegi. Moje pytanie brzmi : Na ile mi zabiora prawko ,bo sadze ,ze mi zabiora tylko pytanie czy do roku czy raczej na dluzej i czy groza mi za to jakies inne kary np. grzywne.
 
Ostatnia edycja:

pesteki

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2013
Postów
423
Buchów
1
Ty sie prawkiem martwisz a oni Ci przeciez wykaza zazywanie...
lol
 

z3r0

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2012
Postów
476
Buchów
0
Chyba lepiej bedzie jesli powiesz ze paliles gdzies gdzie jest to legalne sie mi wydaje
 

PlayboyUK

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2013
Postów
50
Buchów
1
To że zażywał nie znaczy że posiadał.

Zawsze kumpel mógł ci dać bucha, trzymając w swojej ręce.

A czy ktoś w to uwierzy to już inna sprawa :)
 
P

PiteR.

Guest
za samo zazywanie nie dostaniesz nic, ewentualnie za prowadzenie pod wplywem
 

z3r0

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2012
Postów
476
Buchów
0
Ciekawe ile czasu po paleniu zaliczamy sie do tych pod wplywem?
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
w spliffie dostalem plakat "co zrobic jak cie zlapia"
($178a k.k) Prowadzenie pod wpływem srodka odurzajacego
Podwplylem = odpowiednio wysokim stezeniem we krwi powodujacym wplyw na prace mozgu refleks i percepcje
Tylko badanie krwi moze byc dowodem . Po ok. 3-6 godzinach we krwi nie ma stezenia pozwalajacego stwierdzic odurzenie THC. im pozniej zawioza policjancji na badanie krwi do szpitala tym lepiej . Jezeli w ciagu 14dni nie przyjda pozytywne wyniki badania krwi - musza oddac prawo jazdy. a to co ci inni radza to jeszcze bardziej sie wkopiesz ... ze ci ktos dal to odrazu ma zarzut udzielania ten ktoś . policja chetnie drazy takie tematy i oskarza wystarczy powiedziec 2 slowa za duzo . Podstawowa zasada nikt nikogo nei czestowal nawet za darmo . Jak sie przyznasz to dostaniesz wyrok a jak powiesz ze paliles w czechach to tak jakbys sie przyznal. Nic ci to nie da ze powiesz ze byles w czechach czy nawet w ameryce . po prostu byłeś w tym i tym miejscu pod wplywem (jesli wyjdzie) i koniec kropka . lub nie a wtedy nic ci nie zrobią .
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
to stales tym autem czy juz sie poruszałeś ? pradoksem w prawie jest to ze nacpany mozesz byc ale nie mozesz nic posiadac , jesli auto bylo unieruchomione (zgaszo0ny silnik) to cie w pisiora moga pocalowac ;)
 

tasmanweed

Member
Rejestracja
Sty 19, 2014
Postów
19
Buchów
0
to stales tym autem czy juz sie poruszałeś ? pradoksem w prawie jest to ze nacpany mozesz byc ale nie mozesz nic posiadac , jesli auto bylo unieruchomione (zgaszo0ny silnik) to cie w pisiora moga pocalowac ;)

Jechalem .

---------- Post Zaktualizowany 00:40 ---------- Data pierwszego postu 00:38 ----------

w spliffie dostalem plakat "co zrobic jak cie zlapia"
($178a k.k) Prowadzenie pod wpływem srodka odurzajacego
Podwplylem = odpowiednio wysokim stezeniem we krwi powodujacym wplyw na prace mozgu refleks i percepcje
Tylko badanie krwi moze byc dowodem . Po ok. 3-6 godzinach we krwi nie ma stezenia pozwalajacego stwierdzic odurzenie THC. im pozniej zawioza policjancji na badanie krwi do szpitala tym lepiej . Jezeli w ciagu 14dni nie przyjda pozytywne wyniki badania krwi - musza oddac prawo jazdy. a to co ci inni radza to jeszcze bardziej sie wkopiesz ... ze ci ktos dal to odrazu ma zarzut udzielania ten ktoś . policja chetnie drazy takie tematy i oskarza wystarczy powiedziec 2 slowa za duzo . Podstawowa zasada nikt nikogo nei czestowal nawet za darmo . Jak sie przyznasz to dostaniesz wyrok a jak powiesz ze paliles w czechach to tak jakbys sie przyznal. Nic ci to nie da ze powiesz ze byles w czechach czy nawet w ameryce . po prostu byłeś w tym i tym miejscu pod wplywem (jesli wyjdzie) i koniec kropka . lub nie a wtedy nic ci nie zrobią .


Dzieki wielkie :)
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
z krwi mogą Ci wybadać stężenie tiak że masz prawdopodobnie po prawo jazdy :D a czy je odzyskasz to już inna kwestia ... pewnie będziesz mieć wezwanie na sprawę w sądzie jeśli coś wykazało , daj znać jak tam sie sprawy potoczyły ;) pozdro
 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,621
Odznaki
7
Mówili ,że właśnie otrzymali nowe narkotesty , które wykrywają obecność do 3 miesięcy po spożyciu.

Chory kraj jestem głęboko przekonany ,że gdy by zrobić testy na wszystkich mieszkańcach pl.
połowa ludności straciła by prawo jazdy : strażacy , kierowcy MPK , kierowcy pogotowia , lekarze - znam każdego z tej grupy ,
który popala.

Moim zdaniem doszło by do paraliżu.

Dość dużo szukałem na ten temat i nie wygląda to kolorowo.

Dość drętwy i stary materiał , reszta już tylko do czytania więc nie wklejałem.


Jednym słowem lipa , chyba trzeba się stać ochlejem i robić burdy pod sklepem.
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
pie****ony kraj policyjny ... z ludźmi którymi teraz pracuje nawet ci starsi śmieją się mówią że w polsce taka bieda a wszędzie na każdym większym osiedlu są po 3 kościoły :] ... jedyne co mnie w tym całym szajsie pociesza to fakt że w pl nie trzeba na każdym rogu oglądać ciapatych ryjów .... jedno jest pewne lepiej w PL to szybko nie będzie :salut:
 

Bluberry Yum Yum

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
229
Buchów
0
pie****ony kraj policyjny ... z ludźmi którymi teraz pracuje nawet ci starsi śmieją się mówią że w polsce taka bieda a wszędzie na każdym większym osiedlu są po 3 kościoły :] ... jedyne co mnie w tym całym szajsie pociesza to fakt że w pl nie trzeba na każdym rogu oglądać ciapatych ryjów .... jedno jest pewne lepiej w PL to szybko nie będzie :salut:

To spójrz na sytuację w Kijowie ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół