nasiona marihuany

Nowy układ działu alkohole

Wyszukiwarka Forumowa:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Niniejszym nowy podział wszedł w życie. Wydaje mi się że ten podział oparty na technologii będzie bardziej logiczny. Przedziały procentowe nie są tak istotne jak technologia, dlatego cydr jest w winach, zaś poważnie zastanawiałem się czy dać tam wino hibiskusowe.
Bo generalnie chciałbym żeby tego typu napoje fermentowane oparte na cukrze białym a nie przeznaczone do destylacji raczej się znalazły w napojach niskoalkoholowych.

Piwo to dział tylko dla napojów ze słodu albo z dominującym jego udziałem (także z ekstraktów słodowych)Czy wiecie że belgiijski Witbier http://pl.wikipedia.org/wiki/Witbier wg naszego prawa akcyzowego jest winem?

Wina to moim zdaniem napoje ze znacznym, dominującym, o ile nie wyłącznym udziałem cukrów pochodzących z owoców.

Miody pitne jako poddział, na tej samej zasadzie, choćby to był dziesiątak (np Kuprsiowskie psiwo jałowcowe).

W alkoholach twardych (nalewki i destylaty)podział jest chyba jasny i nie wymagający, z tym że nalewki z MJ to także inne nalewki mocno psychodeliczne, zaś w nalewkach bez MJ mogą się znaleźć nalewki z chmielu czy piołunu które ktoś może uznawać za psychoaktywne... Nie ja
Absynt konsekwentnie znajduje się w destylatach.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół