nasiona marihuany

Drinki

Wyszukiwarka Forumowa:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Macie jakieś ulubione drinki? Ja na przykład lubię czasem sobie zmieszać ciemny rum (50-60g) z mlekiem (300-400ml)
 

BoŚnieg

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
102
Buchów
0
osobiście lubię ok. 50-60ml wódki do szklanki zalać colą, kostka lodu + plaster cytryny. Prosty a smakuje bardzo dobrze.
 

Czarodziej_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
174
Buchów
0
Ja w te mroźne wieczory wychodząc z domu lubię sobie walnąć herbatę z sokiem malinowym, cytryną + 50ml najlepiej czystej wódki, może to nie drink ale dla kogoś kto ich nie lubi jak ja to będzie strzał w 10. Herbatka z prądem jest za***ista i konkretnie rozgrzewa :D
Polecam też przed snem.
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
JA np w lato uwielbiam mohito,z własną mieta z ogroda mniam ! Ale to na lato......
 

User420

Cannabis Man
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2012
Postów
717
Buchów
0
Ostatnimi czasy zasmakowałem w soku żurawinowym i wódce, A konkretnie do kieliszka wlewasz ok 1/5 wysokości soku ( Mi akurat zasmakował żurawinowy, każdy ma swoje smaki więc można spróbować z różnymi ) A resztę zalewasz wódką ewentualnie bimbrem jak ktoś ma ( Daje lepszy efekt ) Wódkę wlewasz tak aby się nie zmieszała ze sokiem i ogień, sok służy jako taka przepita. Proste i smaczne, naprawdę polecam spróbować. Czasem jeszcze gustuję w drinku jeśli mogę go tak nazwać, 150 ml bimberku 300 ml Coli 50 ml soku z świeżej cytryny i kilka kostek lodu, w sam raz na grilla ze znajomymi :). Jednak że żaden drink nie zastąpi mi lampki wina w długi zimowy wieczór spędzony przy kominku w gronie najbliższych.
Pozdro
West <peace>
 

stu cweli

ku**a i zlodziej.
Rejestracja
Lis 30, 2013
Postów
252
Buchów
0
1/3 campari 2/3 soku pomarańczowego trochę mięty, pysznie wytrawny :D

1/2 jack daniels + 1/2 coca cola, klasyk

1/3 żołądkowa gorzka z miętą + 2/3 sprite, odświeżająco orzeźwiające :D
 
G

Green Manalishi

Guest
50ml krwi na 60ml wyjętej z lodówki wódki("Finlandia" sprawdza się dobrze). Następnie dodajemy nieco kruszonego lodu.Nie pić duszkiem a sączyć.
Smacznego.
 

niebubaj

Member
Rejestracja
Lut 17, 2015
Postów
16
Buchów
0
nie ma to jak dobrej jakosci bimberek ja robie z wina z samych winogron bo nie lubie wina

z sokiem pomarańczowym w proporci 50/50 + lud
 
Ostatnia edycja:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Jak zapewne zauważyłeś to topic o drinkach, więc opisz drinki jakie z tego bimberku robisz, albo udzielaj się w dziale związanym z destylacją.
 

JuzKwiecien

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2013
Postów
162
Buchów
0
Mój ulubiony drink to gin bombay sapphire z sokiem pomaranczowym, szklanke 250ml napelnic 1/4 ginem i dopelnic sokiem, do tego dwie kostki lodu i jest wysmienicie :D
 
G

Guest1133

Guest
Mój ulubiony drink to gin bombay sapphire z sokiem pomaranczowym, szklanke 250ml napelnic 1/4 ginem i dopelnic sokiem, do tego dwie kostki lodu i jest wysmienicie :D


Kolega wie co mówi ;D



A tak po za tym wódki nie ruszam od 3 lat ani kropli a piwa już nie piję rok czasu dlatego że Ćwicze a Weed z 3 miechy nie paliłem i jestem tylko za zielskiem jak mam oczywiście:)
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Kolega wie co mówi ;D



A tak po za tym wódki nie ruszam od 3 lat ani kropli a piwa już nie piję rok czasu dlatego że Ćwicze a Weed z 3 miechy nie paliłem i jestem tylko za zielskiem jak mam oczywiście:)

Mam to samo co Ty :p
0 alko a palenie jak mam to palę :) Tylko swoje, czekam jesieni i zbiorów :p
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Gin + tonic + 2 plastry zielonego ogórka + świeżo drobno zmielony czarny pieprz+ kostki lodu .... Podusić ogórka łyżeczka i smacznego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół