nasiona marihuany

Woman in Britain to DIE from cannabis poisoning !! Pierwsza śmierć przez Canabis .... 0_o

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
tak jak w tytule jest to artykuł z stronki http://www.dailymail.co.uk/news/article-2548669/Devout-Christian-mother-three-31-woman-Britain-DIE-cannabis-poisoning-smoking-joint-bed.html

Jest to artykuł po Angielsku na dniach zrobię tłumaczenie dla nie znających Angielskiego ;) :p

zapraszam do lektury pierwszego przypadku gdzie w przyczynie zgonu wpisano nadużycie narkotyku Canabis

EDIT :

Prznaje że wkleiłem nie doczytawszy końcówki artykułu to nie jest pierwsza śmierć od canabis w UK :p ale i tak warto przeczytać [*] :bounce:
 

SZEREGOWYbezmuzg

Active member
Rejestracja
Gru 31, 2013
Postów
30
Buchów
0
na moje oko to prawiczkusy były by bardziej skłonne do finansowania takich wieści.
lewusy to lubieja na boczku coś przypalić dla pogłębienia przyjemności kontemplacji
 

Nabuchodonozaur

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2013
Postów
50
Buchów
0
na moje oko to prawiczkusy były by bardziej skłonne do finansowania takich wieści.
lewusy to lubieja na boczku coś przypalić dla pogłębienia przyjemności kontemplacji

A tak nie mieszając póki co w to polityki. Jak to możliwe? Może powodem śmierci był jakiś zawał, ktory wystąpił po spaleniu połowy splifa, ale regularny palacz, wydający 60f tygodniowo na smażenie, pali jakoś grama dziennie bez niedzieli. Więc jak nagle jeden, a nawet pół blanta powoduje zawał ?
Śmierdzi mi ta sprawa.
 

denilson29

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2012
Postów
113
Buchów
1
Co to za bzdury. Organizm ludzki nie ma receptorów kannabinoidowych w rdzeniu przedłużonym który to jest odpowiedzialny za odruchy bezwarunkowe, tętno, pracę serca więc lekarz który wpisał w akcie zgonu taki nonsens powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Zresztą co to za brukowiec.
 

zbanowany

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2009
Postów
114
Buchów
0
Przypadek?? Nie sądzę! :lol3:

To musiał być przypadek i zgon nastąpiłby bez jointa lub jest to polityka, jak wiadomo nie ma wolnych i obiektywnych mediów.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
heheh widzę że jednak kogoś to zainteresowało ;) A co do tłumaczenia sorki ale jednak rezygnuje teraz mam od chu*a nauki i po prostu nie chce mi się :p jeżeli ktoś ma zapał i chęci proszę bardzo, droga wolna :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół