nasiona marihuany

Klonowanie - korzenie gwarantowane w ciągu 7 dni

Wyszukiwarka Forumowa:

potoczny

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
28
Buchów
0
Nie chcę cię martwić ale kwitnące klony ukorzeniają się dość trudno, a jak są żółte już po 5 dniach to nie wróżę im nic dobrego... Jeśli były by moje, i bardzo by mi zależało to zapodał bym im jakiś nawóz NPK dolistnie w małej dawce 1/5 zalecanej z opakowania czy może nawet mniej, ale regularnie. Nie wiem pod czym je trzymasz ale zmniejszył bym też intensywność oświetlenia(oczywiście bez przesady) żeby tak szybko nie jadły...
Co zacznie brązowieć to wytnij bo pleśń w wysokiej wilgotności to chwila moment. Osobiście wełna mineralna nie przemawia do mnie jako podłoże do ukorzeniania, jest totalnie jałowa, krążki torfowe(nie kokosowe) lub easy plugi sprawdzają się dużo lepiej.

Woda też jest jałowa a w wodzie też można klonować, więc dlaczego wełna mineralna miała by sie nie nadawać?
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Ja tam w tym roku jak na out obrywalem dolne partie odrostów to normalnie powsadzalem do donicy z ziemią tydzień nie podlewalem i z 30 zostało ok. 10 sztuk, co prawda długo puszczały korzenie bo około 10 dni i też zolkly liście i odpadały dolne odrosty ale po tym czasie ładnie poszły w górę i teraz zostało 7 szt. Każda ponad metr ładnie rozrosnieta. Także ja na twoim miejscu bym trzymał i dbał o odpowiedni balans nawadniania bo to jest najważniejsze a nie jakieś ukorzeniacze. Nie przesadzaj z wodą bo bd chu*nia
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
Nie chcę cię martwić ale kwitnące klony ukorzeniają się dość trudno, a jak są żółte już po 5 dniach to nie wróżę im nic dobrego... Jeśli były by moje, i bardzo by mi zależało to zapodał bym im jakiś nawóz NPK dolistnie w małej dawce 1/5 zalecanej z opakowania czy może nawet mniej, ale regularnie. Nie wiem pod czym je trzymasz ale zmniejszył bym też intensywność oświetlenia(oczywiście bez przesady) żeby tak szybko nie jadły... Co zacznie brązowieć to wytnij bo pleśń w wysokiej wilgotności to chwila moment. Osobiście wełna mineralna nie przemawia do mnie jako podłoże do ukorzeniania, jest totalnie jałowa, krążki torfowe(nie kokosowe) lub easy plugi sprawdzają się dużo lepiej.
3x swietlowki led razem 59wat i jakies 5k lumenow na 46cm x 29 box probowalem w ziemi torfowej to wszystko splesnialo.. teraaz robilem wszystko bardzo sterylnie i na razie chyba nic nie ma. zalezy mi na tej odmianie bo nawet z niasion od grzecha taki krzakow nie ma.
Ja tam w tym roku jak na out obrywalem dolne partie odrostów to normalnie powsadzalem do donicy z ziemią tydzień nie podlewalem i z 30 zostało ok. 10 sztuk, co prawda długo puszczały korzenie bo około 10 dni i też zolkly liście i odpadały dolne odrosty ale po tym czasie ładnie poszły w górę i teraz zostało 7 szt. Każda ponad metr ładnie rozrosnieta. Także ja na twoim miejscu bym trzymał i dbał o odpowiedni balans nawadniania bo to jest najważniejsze a nie jakieś ukorzeniacze. Nie przesadzaj z wodą bo bd chu*nia
motywacja najwazniejsza ;D
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
witam przycialem liscie i teraz wyglada to tak.

x.jpg



czytalem ze do klonow wystarczy cfl 24w
to moze zamienie moje oswietlenie na 1 swietlowke 17w odcien 3000k i jedna 8w 6400k ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1


O takie przyciecie chodzi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół